Danla Bilic Hakkında Merak Edilenler?

Danla Bilic Hakkında Merak Edilenler?
20.07.2022 14:13
Danla Bilic sevgilisi kimdir, Danla Bilic kaç yaşındadır, Danla Bilic boy ve kilosu nedir, Danla Bilic aylık kazancı ne kadar vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

5 Ekim 1994 senesinde Kütahya’da dünyaya gelen Danla Bilic’in gerçek adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimi devam ediyordur. Dünyanın en fazla takip edilen sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaştığı videolar nedeniyle ünlenen Bilic, asıl çıkışını Twitter üzerinden yapmıştır. Sosyal medya platformu olan Twitter üstünden futbolcular ile iletişim kuran ve kendisini bir trans birey gibi gösteren Danla Bilic, hem futbolcuları hem sosyal medya kullanıcılarına kandırmış  ve böylelikle ün kazanmaya başlamıştı. Şu an Youtube kanalında makyaj videoları çekmekte olan Danla Bilic, 1.65 boyunda ve 61 kilodur. Terazi burcu olan tanınmış fenomen bir dönem aldığı aşırı kilolarla mücadele edemediğini fark edince mide ameliyatı olmuştur.

Danla Bilic Sevgilisi Kimdir?

Ünlü Youtuber Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman'la ayrıldıktan kısa bir zaman sonra yeni aşka yelken açtı. Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in yeni sevgilisi ünlü iş insanı Yusuf Engin olduğu ortaya çıktı. Yusuf Engin ile beraber görüntülenen Danla Bilic'in yeni sevgilisi merak konusu haline geldi. Yusuf Engin, Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından arasındadır. Yusuf Engin, Engin Grup Holding'te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev aldığı bilinmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi mezunlarından olan Yusuf Engin Rizelidir. Yusuf Engin'in kaç yaşında olduğuna net bir cevap bulunamasa da Yusuf Engin'in 30'lu yaşlarının başlarında olduğu tahmin edilmektedir. Bunların dışında Yusuf Engin bekardır, daha evvel evlenmemiştir ve çocuğu yoktur.

Danla Bilic Kaç Yaşındadır?

5 Ekim 1994 doğumlu Danla Biliç günümüzde 27 yaşındadır.

Danla Bilic Boy ve Kilosu Nedir?

Paylaşmış olduğu videolara verdiği adlarla dikkatleri üstüne toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturdu. Şimdilerde gezi vlogları ile isminde sıkça söz ettiriyor. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Danla Bilic, 1.65 metre boyunda ve 61 kilodur harici Terazi burcudur.

Danla Bilic Aylık Kazancı Ne Kadar?

Youtube üstünde yaklaşık 3 milyon takipçiye sahip olan Danla Bilic’in aylık kazandığı para da Google üstünde aranan kelimeler içerisinde yer almaktadır. Social Blade verilerine göre Bilic’in kazancı yalnızca Youtube üstünden senelik geliri 3,6 bin dolar – 57,6 bin dolar arasında olarak açıklanmıştır.

Danla Bilic Çocuğu Var mı?

27 yaşındaki ünlü fenomen Danla Bilic’in çocuğu yoktur.

Danla Bilic Çekik Göz Ameliyatı Doktoru Kimdir?

Yaptırdığı badem göz ameliyatı ardından şiş gözleri ile objektif karşısına geçen Danla Biliç, Japonya ziyaretinde Japonların gözlerine hayran kaldığını ve onlar gibi çekik gözlü olabilmek adına badem göz ameliyatı yaptırdığını dile getiren Danla Bilic’ın badem göz ameliyatını  Barış Çakırı olduğu bilinmektedir.

Danla Bilic'in Çalıştığı Ajans Nedir?

Ünlü fenomen Danla Bilic , Arda Kofoğlu ile beraber çalışmaktadır

Danla Bilic Diş Doktoru Kimdir?

Dişlerine işlem yaptıran ünlü fenomen Danla Bilic’in doktoru bilinmemektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir