Vahe Kılıçarslan Kimdir?

Vahe Kılıçarslan Kimdir?
17.02.2022 15:30
Türk Televizyonlarının hiç eskimeyen yüzü; Vahe Kılıçarslan. Vahe Kılıçarslan yılladır televizyon ekranlarında yer alan ünlü bir isim. Hakkında merak edilenler hayli biriken Vahe Kılıçarslan’ın kim olduğu araştırılıyor.

Türk televizyonlarının eskimeyen yüzü Vahe Kılıçarslan’ın kim olduğu kendisini takip edenler tarafından sorgulanıyor. Vahe Kılıçarslan; Ekim ayı 1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisine başlayan ancak okulu yarıda bırakan Vahe, 1986 yılında askere gitti. Asker dönüşü okula devam etmedi. Askerden arkadaşı ile birlikte İstanbul Aksaray ve Çağlayan bölgelerinde tavuk toptancılığı yaptı. Bir süre bu meslek alanında çalışan Vahe Kılıçarslan, annesinin yoğun ısrarları sonucunda manken olma yolunda ilk adımı attı; LCC’den profesyonel mankenlik diploması aldı. Akabinde Neşe Erberk ajans ile çalışmaya başladı. 1995 yılında Best Model seçilen Vahe, kariyeri boyunca mankenlik alanında pek çok ödül aldı. 1997 yılında düzenlenen bir defilede cansın manken olarak durunca adı cansız mankene çıktı.

Vahe Kılıçarslan Kaç Yaşında?

Yılladır televizyon ekranlarında tanıdığımız ve evlerimizin bir üyesi haline gelen Vahe Kılıçarslan’ın kaç yaşında olduğu kendisini takip edenler tarafından sorgulanıyor. Ekim ayı 1966 doğumlu olan Vahe Kılıçarslan’ın 56 yaşında olduğu biliniyor.

Vahe Kılıçarslan Aslen Nereli?

İstanbul’da dünyaya gelen, aktif anlamda iş ve sosyal yaşantısını büyük ölçüde İstanbul’da sürdüren Vahe Kılıçarslan’ın aslen nereli olduğu ile ilgili farklı bilgiler bulunuyor. Bazı kaynaklara göre Ermeni asıllı olan Vahe Kılıçarslan, bazı kaynaklara göre Erzincanlıdır. Vahe Kılıçarslan’ın aslen nereli olduğuna dair net ve kesin bilgilere ulaşamıyoruz.

Vahe Kılıçarslan Evli Mi?

Vahe Kılıçarslan’ın özel hayatı da en az kendi kadar merak ediliyor. Vahe Kılıçarslan’ın evli olup olmadığı sorgulanıyor. Vahe Kılıçarslan 1989 senesinde tanışmış olduğu Mannik Kılıçarslan ile 1991 senesinde evlendi. Vahe Kılıçarslan bugün hala evli.

Vahe Kılıçarslan Dini Nedir?

Vahe Kılıçarslan ile ilgili bilinmeyenler araştırma konusu oldu. Vahe Kılıçarslan’ın dininin ne olduğu internet platformları aracılığı ile sorgulanıyor. Vahe Kılıçarslan’ın dinin ne olduğu hakkında net bilgiler bulunmuyor. Bu konu ile alakalı internet kaynakları dâhil Vahe Kılıçarslan tarafından verilmiş röportajlarda da kesin bilgiler bulunmuyor.

Vahe Kılıçarslan Kaç Çocuğu Var?

Vahe Kılıçarslan’ın kaç çocuğu olduğu kendisini takip edenler tarafından sorgulanıyor. Vahe Kılıçarslan’ın Audrin Marta Melisa ve Talya adında iki kızı vardır. Ayrıca 2002 yılından bu yana koruyucu aile görevi üstlendiği Ceren adında kız çocuğunu 2007 yılında resmi olarak evlat edinmiştir. Sonuçta Vahe Kılıçarslan’ın 3 kız çocuğu vardır.

Vahe Kılıçarslan Oynadığı Diziler

Genelde yaptığı televizyon programları ile tanıdığımız Vahe Kılıçarslan’ın oynadığı diziler araştırılıyor. Vahe Kılıçarslan kariyeri boyunca mankenlik yapmış ve daha sonra televizyon programı sunuculuğu yapmaya başlamıştır. Bu işlerle tanınan Vahe Kılıçarslan herhangi bir dizide rol almamıştır.

Vahe Kılıçarslan Ermeni Mi?

Vahe Kılıçarslan’ın bilinmeyenleri her daim merak konusu olmuştur. Bu bilinmeyenler arasında büyük ölçüde Vahe Kılıçarslan’ın ermeni olup olmadığı yer alıyor. Bazı kaynaklar Vahe Kılıçarslan’ın Ermeni kökenli olduğunu söylese de bu konu hakkında net ve ilk ağızdan bilgilere sahip değiliz.

Vahe Kılıçarslan Nasıl Ünlü Oldu?

Vahe Kılıçarslan kariyerine annesinin mankenlik ısrarı ile başladı. Manken olarak birçok ödül alan ve dikkatleri üzerine çeken Vahe, bir dönem sonra Cansız Manken lakabı ile anılmaya başlandı. Mankenlik kariyerinde gittikçe dikkat çeken bir isim olmaya başlayan Vahe, bir dönem sonra televizyon programlarında sunuculuk yapmaya başlamış ve böylece ününe ün katmıştır.

 

 


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir