Edis Hakkında Merak Edilenler

Edis Hakkında Merak Edilenler
28.03.2022 13:00
Pop müziğin yükselen yıldızı Edis, hayranlarının gönlünde taht kurdu. Her şarkısı bir olay olan Edis hakkında bilinmeyen pek çok bilgi bulunuyor. Popun yeni yıldızı Edis hakkında merak edilenler hayranları tarafından araştırılıyor.

Pop müziğinin yükselişe geçen starı Edis, kısa süre içerisinde oldukça büyük bir hayran kitlesi edindi. Çıkardığı her şarkı hit olan Edis hakkında merak edilen pek çok bilgi bulunuyor. Tam adı ile Edis Görgülü, 28 Kasım 1990 tarihinde Londra’da doğdu. Çocukluğunu İzmir’de geçiren Edis Görgülü, Lise ve Üniversite yıllarında okul eğitimine ek olarak müzik eğitimi de aldı.

Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünü kazanarak İstanbul’a taşındı. Hemen bir albüm yapmak için, görüşmelere başladı ancak başarılı olamadı. Müzik konusunda ilk denemesinde şansı yaver gitmeyince, oyunculuğa soyundu. Dinle Sevgili ve Hayatımın Rolü gibi yapımlarda rol aldı.

Oyunculuk yaptığı yıllarda menajeri tarafından müzisyenlik için bir teklif aldı. Mart 2018’de ilk albümü An’ı piyasaya sürmeden önce çeşitli single çalışmaları ortaya çıkardı ve bunlarla ün kazandı. Aralık 2014’de çıkış single çalışması olan Benim Ol ile eleştirel bir başarıya imza attı ve hit olmayı başardı. Benim Ol parçası ile listeleri alt üst eden Edis, o günden bu güne kadar her şarkısında ayrı bir başarıya imza attı.

Edis Kaç Yaşında?

Ünlü Popçu Edis büyük bir hayran kitlesine sahip. Edis’in hayranlarının büyük bir kısmını ise kadınlar oluşturuyor. Dikkat çeken duruşu ve şarkılarının çekiciliği ile Edis her daim konuşuluyor. Edis’in kaç yaşında olduğu kendisini takip eden hayranları tarafından araştırılıyor. 28 Kasım 1990 doğumlu Edis’in 31 yaşında olduğu biliniyor.

Edis Aslen Nereli?

İngiltere, Londra’da dünyaya gelen ve çocukluğunun tümünü İzmir’de geçiren Edis’in aslen nereli olduğu da hayranları tarafından sıklıkla araştırılıyor. Edis’in aslen İzmirli olduğu kendisi hakkında bilinen bilgiler arasında bulunuyor.

Edis Nasıl Ünlü Oldu?

Edis’in ünlü olma yolculuğu, Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünü kazanması ile başladı. Önce müzik yolculuğunda iddialı bir adım atmak istese de başarılı olamadı. Oyunculuk konusunda şansı yaver gidince Dinle Sevgili ve Hayatımın Rolü gibi yapımlarda rol aldı. Menajeri tarafından müzik konusunda keşfedilen Edis, kısa süre içerisinde müzisyenlik için bir teklif aldı ve çok geçmeden ilk single projesini piyasaya sürdü. Edis asıl zirvesini Benim Ol parçası ile yaptı ve o günden bu yana kariyerinde hız kesmeden yol almaya devam etti.

Edis’in Sevgilisi Kimdir?

Edis ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de özel hayatıdır. Edis’in sevgilisinin kim olduğu kendisi hakkında en sık araştırılan konular arasında yer bulmaktadır. Geçtiğimiz aylarda Edis’in sevgilisinin Selami Şahin’in kızı Meryem İrem Şahin olduğu ileri sürülmüştü. Hatta ikilinin bir mekânda öpüştükleri dahi konuşulmuştu. Ancak ne Edis’ten ne de Meryem İrem Şahin’den aşkı doğrulayan bir sinyal gelmedi. Dolayısıyla Edis’in sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor diyebiliyoruz.

Edis Nerede Oturuyor?

Tüm ünlü Pop yıldızları gibi Edis’in de nerede oturduğu merak ediliyor. Edis’in hayranları kendisinin nerede oturduğu üzerine araştırmalarda bulunuyorlar. Edis’in aktif iş ve sosyal yaşantısını İstanbul’da sürdürdüğü biliniyor. Ancak Edis’in tam olarak nerede oturduğu bilinmiyor.

Edis Hangi Takımlı?

Edis’in hangi takımı desteklediği de kendisi hakkında merak edilen ve pek bilinmeyen konular arasında yer alıyor. Edis’in hangi takımlı olduğuna dair net bilgilere sahip değiliz. Dolayısıyla Edis’in hangi takımlı olduğu bilinmiyor.

Edis’in Ailesi Kimdir?

Edis’in ailesi hayranları tarafından merak ediliyor. Edis’in annesi Sevil Görgülü, babası ise Ayhan Görgülü’dür. Sevil Görgülü, Edis doğduğunda Londra’da kafe işletmeciliği yaparken babası Ayhan Görgülü BBC Radio’da çalışıyordu. Daha sonra oğullarını Türkiye’de büyütmenin daha doğru olacağına karar vererek İzmir’e yerleşme kararı aldılar.

Edis Ne Mezunu?

Edis’in geçmiş kariyer hayatı da kendisi hakkında sık araştırılan konular arasında yer alıyor. Edis Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünü kazansa da aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına da başladı. İki okulu aynı anda yürütemeyince İstanbul Üniversitesini bıraktı. Ancak Galatasaray Üniversitesinde bulunan lisans derecesinin akıbeti konusunda net bilgilere sahip değiliz.

Edis O Ses Türkiye’ye Katıldı Mı?

O Ses Türkiye programı müzik piyasasına pek çok yeni isim katıyor. Bu sebeple her yeni yıldızın O Ses Türkiye ile ilişki olup olmadığı sorgulanıyor. Edis’in de O Ses Türkiye’ye katılıp katılmadığı sorgulanan konular arasında bulunuyor. Edis’in daha önce O Ses Türkiye’ye katılmadığı biliniyor.

Edis Cinsel Yönelimi Nedir?

Edis’in cinsel yönelimi her ne kadar ortada olsa da yine de bir kesim tarafından devamlı merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almayı başarıyor. Edis cinsel yöneliminin Heteroseksüel olduğu söyleniyor. Kendisi karşı cinsle ilişki kurmayı tercih ediyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir