Burcu Özberk Ve İlhan Şen Sevgililer Mi?

Burcu Özberk Ve İlhan Şen Sevgililer Mi?
10.09.2021 13:52
Fox Tv erkanlarının en yeni dizisi arasında yer alan Aşk Mantık İntiham dizisinin başrol oyuncuları sevgili mi ? Burcu Özberk Ve İlhan Şen sevgili mi? İlhan Şen'in sevgilisi kim, Burcu Özberk'in sevgilisi var mı? Burcu Özberk Ve İlhan Şen nasıl tanıştılar?

FOX TV ekranlarının sevilen ve en yeni dizisi arasında yer alan Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer alıyor. İkilinin muhteşem oyunculuk performansı ve dizide rol gereği yaşadıkları ilişki izleyicilerin kafasında bu kişilerin sevgili olup olmadığı sorusuna akıllara getirdi. Her Cuma akşamı yayınlanana dizinin ardından 31 yaşındaki güzel oyuncu Burcu Özberk ve 34 yaşındaki başarılı oyuncu İlhan Şen’in oyunculuk performansı konusundaki başarısının ardından ikilinin özel hayatlarında da bir ilişki yaşayıp yaşamadıkları merak edildi. Geçtiğimiz günlerde İlhan şen ve Burcu Özberk arasındaki çekim dikkatleri çekerken bu iddiayı destekleyecek nitelikte olan bir sosyal medya paylaşımı ise 34 yaşındaki İlhan Şen’den geldi. İlhan Şen, oyuncu partneri Burcu Özberk ile film setinde çektirdikleri bir fotoğrafı hikaye kısmından paylaşarak yeni yorumlar gelmesine ve şüphelerin artmasına neden oldu. Paylaşımın hemen ardından, fotoğraf üzerinde yer alan beyaz kalp emojisi ise şüpheleri iyiden iyiye artırdı. Oyuncu ikiliden şu ana kadar bu aşk dedikodularına karşı bir cevap gelmemiş olsa da İlhan Şen2in Pınar Gülkapan ile birliktelik yaşadığı konusu da gündeme gelmeye başladı.

Burcu Özberk Ve İlhan Şen Sevgili Mi?

Güzel oyuncu Burcu Özberk ve İlhan Şen’in Aşk mantık İntikam dizisinde başrollerini paylaşması ve dizide rol gereği bir birliktelik yaşaması nedeni ile akıllara ikilinin gerçek hayatta da birlikte olup olmadıkları sorusu geldi. İzleyiciler açısından bir kuşku uyandıran bu durumun ardından İlhan Şen’in oyuncu arkadaşı Burcu Özberk ile yaptığı paylaşım dikkatleri çekmeyi başardı. İlhan Şen yaptığı bir instagram paylaşımda kendisinin ve Burcu Özberk’in yer aldığı bir fotoğraf karesini paylaştı. Burada ki fotoğrafta bir de beyaz kalp emojisi paylaştı. İkilinin özel hayatlarında da bir gönül ilişkisi yaşayıp yaşamadıkları merakları cezbederken ne Burcu Özberk ne de İlhan Şen bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Burcu Özberk ile İlhan Şen ise hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırıldı.

İlhan Şen’in Sevgilisi Kim?

Aşk Mantık İntikam dizisinin yakışıklı oyuncusu İlhan Şen ile birlikte dizideki oyuncu partneri arasında yaşanan çekim ekranlardan seyircileri yansıdı ve dizinin hayranları ikiliyi birbirlerine çok yakıştırdı. Hem İlhan Şen hem de Burcu Özberk’ten bu konu özelinde herhangi bir açıklama gelmedi fakat, İlhan Şen’in birlikte olduğu bir isim ortaya atıldı. Oyuncu İlhan Şen yine kendisi gibi oyuncu arkadaşı olan Pınar Gülkapan ile birlikte olduğu iddiaları ortaya atıldı. Şuanda hem Pınar Gülkapan, hem Burcu Özberk hem de İlhan Şen’den herhangi bir ilişki açıklaması yapılmadı.

Burcu Özberk’in Sevgilisi Var Mı?

Ekranların sevilen ve genç yüz oyuncularından olan Burcu Özberk’in İlhan Şen ile adı aşk dedikodularına karışmıştı. Bu iddia ne yalanlanıp ne de doğrulanmazken İlhan Şen’in oyuncu arkadaşı Pınar Gülkapan ile birlikte olduğuna dair yeni iddialar ortaya atıldı. Şu ana kadar her üç cepheden de herhangi bir açıklama gelmez iken oyuncu Özberk’in hayranları Özberk’in sevgilisinin olup olmadığını araştırmaya başladı. Fakat oyuncu Burcu Özberk’in herhangi bir ilişkisinin olup olmadığı öğrenilemedi.

Burcu Özberk Ve İlhan Şen Nasıl Tanıştılar?

Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk mantık İntikam dizisinin başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkmıştır. Dizide iki aşığı canlandıran ikilinin aralarındaki çekim ve muhteşem oyunculuk performansları hayranlar tarafından ilgi uyandırdı. İkilinin nasıl tanıştığı da merakları uyandırırken, bilindiği üzere Burcu Özberk ve İlhan Şen dizi setinde tanışmışlardır. İkilinin dizi çekimlerinden eskisine dayanan bir arkadaşlıkları olmadığı öğrenildi.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir