Geçmişten Günümüze Ebru Gündeş’in Evlilikleri ve Sevgilileri Kimler?

Geçmişten Günümüze Ebru Gündeş’in Evlilikleri ve Sevgilileri Kimler?
10.06.2022 09:54
Ebru Gündeş eski eşleri, eski sevgilileri ile defalarca magazin gündemini meşgul etmiş bir isim. Türkiye'nin en ünlü kadın sanatçılarından biri olan Ebru Gündeş'in tüm ilişkilerini gelin hep birlikte irdeleyelim.

Türk müziğinin başarılı ve önemli temsilcilerinden biri olan Ebru Gündeş, meşhur olduğu ilk günden bu güne magazin dünyasının ilgi odağı… Yaptığı başarılı işler bir kenara dursun; Ebru Gündeş’in özel hayatı da bir hayli merak ediliyor. Özellikle Rıza Sarraf (Reza Zarrab) ile olan evliliğinin noktalanması ve bu süreçte yaşananlar, bu konunun her geçen gün merak edilmesine sebep olmuş desek yanılmış sayılmayız. Şimdi ise yabancı sevgilisi Rassan Khosgnaw ile olan ilişkisi, dedikodu kazanlarını yeniden kaynattı ve Ebru Gündeş’in eski evlilikleri ve ilişkilerini daha çok merak ettirdi.

Peki, Ebru Gündeş kaç kez evlendi ve kimlerle evlilik yaptı? Ebru Gündeş’in geçmişten günümüze magazin dünyasında yerini alan ilişkilerine birlikte göz atalım…

Ebru Gündeş – Hamdi Vardar Evliliği (1990)

İlk evliliğini Belçika’da çalışan Hamdi Vardar ile yapmış olan Ebru Gündeş’in, en kısa süren ilişkilerinden birini bu evliliğinde yaşamış. Bu evlilik, yalnızca 2 sene sürse de; evlilik boyunca yaşananlar gündemde yerini almış. Ebru Gündeş’e bir kaset yapacağı ve ona karışmayacağı şartları ile evlenen çift; bir buçuk ay balayına çıkmışlar. Ebru Gündeş’in şöhretinin giderek artması ise ikili arasındaki tartışmaları alevlendirmiş ve iki sene sonra çift boşanmış.

Ebru Gündeş – Ömer Durak Evliliği (2022)

Ünlülerin avukatı olarak bir zamanlar Türkiye’de tanınan Ömer Durak, Ebru Gündeş’in ikinci eşidir. Magazin gündemine göre “Ebru Gündeş’in en büyük aşkı” olarak bilinmektedir. Öyle ki, Ebru Gündeş, yalnızca iki yıl evli kaldıktan sonra ayrılmasına rağmen günlerce yemeden içmeden kesilmiş.

Ebru Gündeş – Abdullah Gençal İlişkisi

Çok genç yaşta ilk albümüne kavuşmuş olan Ebru Gündeş’in evlenmeden önce magazine düşen ilk ilişkisi Abdullah Gençal’dır. Kendisi, bir giyim firması ortaklarındandır ve ismi daha önce Hülya Avşar’la da anılmıştır.

Ebru Gündeş – Kerem Alışık İlişkisi

Bir dönemler Fırtınalar dizisinde birlikte rol alan Kerem Alışık ve Ebru Gündeş’in aşkı da bilinen ünlü ilişkilerinden biri… Aynı dizide rol alırken sevgili olan ikili, dizi bittikten sonra ayrıldılar.

Ebru Gündeş - Hakan Altun İlişkisi

Türkiye'nin bir başka ünlü ismi Hakan Altun da, bir dönemler Ebru Gündeş ile ilişki yaşayan isimler arasında. Hatta ikili nişanlanma evresine kadar ilerleyen bir ilişki yaşamıştı ve magazin dünyası epey bir süre bunu konuşmuştu. İkilinin ayrılıkları da en az ilişkileri kadar konuşuldu. Hakan Altun'un sadakat testi yaptırmak istemesi üzerine çıkan polemikler, bu ilişkinin sonu oldu.

Ebru Gündeş – Uche İlişkisi

Ünlü sanatçının yaşadığı en ilginç aşk, Türkiye’de yıllarca futbolculuk yapmış Uche ile yaşadığı birliktelikti. Hatta sevgilisi Uche, Gündeş’in “Sen Allah’ın Bir Lütfusun” klibinde rol almıştı.

Ebru Gündeş – İlyas Tetik İlişkisi

Bir dönemler beyin kanaması geçirmesi ile gündeme oturan Ebru Gündeş’in o dönemler yanında bir isim vardı. O da İlyas Tetik’ti. İkili, iyileşme döneminin ardından bir ilişkiye başladılar ve hatta Tetik’ten Gündeş’e bir evlilik teklifi geldi. Fakat daha sonra İlyas Tetik’in başka bir sanatçı ile ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı ve ikili bu sebeple yollarını ayırdı.

Ebru Gündeş – Stelyo Pipis İlişkisi

Mehmet Ali Erbil’in menajeri olarak tanınan Stelyo Pipis de Ebru Gündeş’in ilişki yaşadığı ünlü isimlerden biri. Fakat bu ilişki de, birçok ilişkisi gibi çok uzun sürmedi.

Ebru Gündeş – Reza Zarrab Evliliği (2010-2021)

Gündeş’in en çok bilinen, en çok olay olan ilişkisi ve evliliği Reza Zarrab ile olandır şüphesiz. İkili tam 11 sene evli kaldı ve bu evlilikten çocukları oldu. Fakat Reza Zarrab’ın banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarından Amerika’da tutuklanmasının ardından uzun bir süre ikili ayrı kaldı. 2021 senesinde ise ünlü çift boşandı. Reza Zarrab’ın son günlerde yurtdışında yeni bir aile kurduğu söylenmekte… 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir