Bes Nasıl iptal Edilir?

Bes Nasıl iptal Edilir?
21.09.2022 18:57
Bes, e arşiv fatura ve bireysel emeklilik nasıl iptal edilir? Netflix, vekalet ve blutv nasıl iptal edilir? Trendyol cüzdanım nasıl iptal edilir? Gelin bu merak edilen soruları inceleyelim.

Bes iptal etmek istediğiniz zaman telefon, sms ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal edilme süreci başlatılmalıdır. Eğer otomatik bes iptali yapmak istiyorsanız şu yolu izlemeniz gerekmektedir. Sisteme girmiş şirketi direkt arayarak ya da şirketin resmi internet sitesinden iptal edebilirsiniz.

E arşiv Fatura Nasıl İptal Edilir?

E-arşiv faturanızı iptal ederken, öncelikle portala giriş yapmalısınız. Ardından portalde belgeler sekmesini seçip önünüze gelen belge tarihinin aralığını seçerek sorgulama yapılır ve iptalini istediğiniz faturalar seçilir. Sonrasında iptal talebini oluşturur butonuna basarak iptali işlemini gerçekleştirirsiniz. 

Bireysel Emeklilik Nasıl İptal Edilir?

Bireysel emeklilik iptal süreci şu şekilde ilerlemektedir. Sms yoluyla büyük harflerle “AYRILMA” yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp 2560’a mesaj göndererek iptali gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 44 00 çağrı numarasını arayarak iptali gerçekleştirebilirsiniz. 

Netflix Nasıl İptal Edilir?

Telefonunuzda eğer netflix uygulaması varsa uygulamanızı açıp hesabınıza giriş yapınız. Sağ üst köşede görünen hesap sayfasına tıklayınız. Ardından açılan hesap ayarları penceresinden üyelik ve ödemeler kısmında bulunan üyelik iptali kısmına basıyoruz ve bu şekilde netflix hesabınınız iptalini sağlıyoruz. Bu işlemlerin aynısını web tarayıcısı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Vekalet Nasıl İptal Edilir?

Vekalet iptalleri için öncelikle vekaletin oluşturulduğu notere gidilmesi gerekmektedir. Noterden ise azilname ya da fesh belgesi alınması gerekmektedir. Noterden alınan bu belgeyi vekalet veren kişiye gönderilmesi gerekmektedir. Ardından ödenmesi gereken belli bir harç miktarını yatırdıktan sonra vekalet iptali işleminiz gerçekleşecektir.

Blutv Nasıl İptal Edilir?

Blutv satın aldınız ve memnun kalmadığınız ya da istemediğiniz için iptal etmek istiyorsanız eğer belirtmiş olduğumuz aşamaları izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle blutv hesabınızı açıyorsunuz ve hesabım kısmından üyeliği iptal et butonuna bastıktan sonra iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Üyeliği iptal ettiğiniz sürece izleme süreniz kesilmez ve cayma bedeli ödemezsiniz.

Trendyol Cüzdanım Nasıl İptal Edilir?

Öncelikle trendyol hesabınıza giriş yapmanız lazım. Ardından hesabım kısmında trendyol cüzdanım kısmına tıklayıp cüzdanı sil kısmından talep oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra açılan form da ise gereken tüm bilgileri doldurup göndermeniz gerekmektedir. İptal işleminiz değerlendirmeye alındıktan sonra trendyol tarafından iptali gerçekleşecektir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir