Tarkan’ın Yatı Var Mı?

Tarkan’ın Yatı Var Mı?
14.04.2022 12:00
Tüm zamanların eskimeyen şarkıcısı Tarkan, her daim gündemde kalmayı başarıyor. Megastar Tarkan’ın mal varlığı hakkında iddia edilenler geçtiğimiz günlerde esprili bir yanıta sebep oldu. Bu iddialar sonucunda Tarkan’ın yatı, kaz dağlarında villası ve mal varlığı magazin gündemi takipçileri tarafından yakın mercek altına alındı.

Türkiye’nin ve Dünyanın severek takip ettiği, her şarkısı bir olay olan Megastar Tarkan; özel hayatı ile de magazin gündeminin ilgi duyduğu bir isim. Megastar Tarkan lakabı ile andığımız Tarkan’ın mal varlığı da deyim yerindeyse kendisi dışında herkes tarafından hayli yaygın şekilde konuşuluyor. Son zamanlarda ortaya atılan ‘’80 Milyon TL’ye yat aldı.’’ haberleri sonrasında ünlü şarkıcı gündeme bomba gibi düşmüştü. Tarkan bu iddialara jet yanıt olarak Twitter hesabından esprili bir açıklama paylaştı. Tarkan’dan ‘’Yat almadım. Kaz dağlarında villam yok, hiç olmadı. Saçım protez değil ama arada boyuyorum.’’ şeklinde bir açıklama geldi. Tarkan’a destek ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan geldi. Tarkan’ın iddia edildiği üzere bir yatı olmadığı bu şekilde ortaya çıktı.

Tarkan’ın Geliri Ne Kadar?

Tüm ünlü isimler gibi Megastar Tarkan’ın da geliri yakın mercek altına alındı. Ünlü şarkının mal varlığı ve geliri kendisi ile ilgili en çok araştırılan sorular arasında yer buldu. Tarkan’ın gelirinin aylık konser ve reklam gelirlerine göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliyoruz. Buna göre Tarkan’ın gelirinin 15 milyon TL’yi de 30 milyon TL’yi bulabildiği belirtiliyor.

Tarkan’ın Kaz Dağlarında Villası Var Mı?

Tarkan hakkında yapılan ve ortaya atılan iddialı haberlerden biri de kendisinin kaz dağlarında villası olduğu üzerineydi. Yapılan haberlerin sonu gelmeyince bir de üstüne ünlü şarkıcının geçtiğimiz günlerde 80 milyon TL’ye yat aldığı söylenince bir açıklama geldi. Tarkan kaz dağlarında villası olduğu iddiasını hayli esprili bir dille yanıtladı. Ünlü şarkıcı resmi Twitter hesabı üzerinden ‘’Kaz dağlarında villam yok, hiç olmadı.’’ şeklinde konuştu. Tarkan’ın kaz dağlarında villası olmadığı ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Bu sebeple Tarkan’ın kaz dağlarında villası olmadığını söyleyebiliyoruz.

Tarkan Hangi Partili?

Tarkan ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de kendisinin hangi partili olduğu yönünde. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü ‘’Geççek’’ şarkısı ile çok konuşulan Tarkan’ın şarkının içeriği sebebiyle de siyasi görüşü merak konusu oldu. Tarkan’ın tam olarak hangi partili olduğu bilinmiyor. Tarkan siyasi görüşünü medyaya açıklamayı tercih etmiyor.

Tarkan Nasıl Meşhur Oldu?

Bütün ünlü isimler gibi Megastar Tarkan’ın da bir ünlü olma hikâyesi var elbette. Tarkan’ın nasıl meşhur olduğu kendisini takip eden hayranları tarafından merak konusu olmuştur. Tarkan; lise hayatına başladığı sırada Karamürsel’de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi olan Mehmet Söğütoğlu ile tanıştı. Şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı. Birbiri ardına çıkardığı albümler ile dünya çapında bir başarı elde etti ve bu şekilde ününe ün kattı.

Tarkan Ne Zaman Evlendi?

Megastar Tarkan aşk hayatı ile sık konuşulan bir isimdi. Şimdilerde aşk hayatını evlilik ve çocuk ile taçlandıran Tarkan, 29 Nisan 2016 tarihinde Pınar Dilek ile görkemli bir şekilde dünya evine girdi. Tarkan’ın Pınar Dilek olan evliliğinden 2018 yılında dünyaya gelen Liya Tevetoğlu adında bir kızı bulunuyor.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir