Aqua Florya Metrobüs Hangi Durakta?

Aqua Florya Metrobüs Hangi Durakta?
26.12.2023 21:36
Aqua florya metrobüs, Marmaray hangi durak? Adatepe semt polikliniği, Ataköy Towers, Axis AVM hangi durak? Ulaşmak istediğimiz adreslere metrobüs ya da Marmaray hattı ile nasıl ulaşım sağlayacağınızın bilgisi yazının devamında.

Aqua Florya, İstanbul'da bulunan bir alışveriş ve eğlence merkezidir. Metrobüs ile Aqua Florya'ya ulaşmak istiyorsanız, İstanbul'da bulunan metrobüs hattının Bakırköy istikametindeki son durağı "Florya" durağıdır.

Metrobüs hattı boyunca seyir halindeyken, Avrupa Yakası'nda bulunan Zincirlikuyu istasyonundan binerek, Aqua Florya'ya ulaşmak için seyahat edebilirsiniz. Florya durağından Aqua Florya'ya yürüme mesafesinde olan bir konumdadır. Yürüyerek ya da kısa bir yolculukla Aqua Florya'ya ulaşabilirsiniz.

Aqua Florya Marmaray Hangi Durakta?

Aqua Florya, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan bir alışveriş ve eğlence merkezidir. Marmaray ile Aqua Florya'ya ulaşmak istiyorsanız, Marmaray'ın Avrupa Yakası'nda bulunan "Bakırköy" istasyonunu kullanabilirsiniz.

Marmaray hattı üzerinde seyahat ederken, Bakırköy istasyonundan inerek Aqua Florya'ya gitmek için metrobüs ya da otobüs gibi toplu taşıma araçları veya yürüyüş gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aqua Florya, Bakırköy'e oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır, bu nedenle Bakırköy'den Aqua Florya'ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adatepe Semt Polikliniği Hangi Durakta?

Genellikle İstanbul'daki semt polikliniklerine toplu taşıma araçları (otobüs, minibüs, metro, vb.) veya tramvay gibi alternatiflerle ulaşım sağlanabilir. Ancak, tam olarak hangi durak veya istasyonun kullanılacağı, polikliniğin bulunduğu semte ve toplu taşıma ağının hangi noktalarına yakın olduğuna bağlı olacaktır.

İstanbul Adatepe Semt Polikliniğine gidebilmek için en yakın tren durağı İdealtepe'dir. Bu noktaya 10 dk yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

Ataköy Towers Metrobüs Hangi Durakta?

Ataköy Towers, İstanbul'da bulunan bir alışveriş ve rezidans kompleksidir. Eğer Ataköy Towers'a Metrobüs ile ulaşmak istiyorsanız, İstanbul'da Avrupa Yakası'nda bulunan Yenibosna istikametindeki son durak olan "Yenibosna Metrobüs İstasyonu" veya daha sonra devam ederek "İncirli Metrobüs İstasyonu" duraklarını kullanabilirsiniz.

Ataköy Towers, İncirli Metrobüs İstasyonu'na oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. İncirli Metrobüs İstasyonu'ndan yürüyerek veya kısa bir mesafe için taksi veya başka bir toplu taşıma aracı kullanarak Ataköy Towers'a kolayca ulaşabilirsiniz.

Axis AVM Hangi Durakta?

İstanbul'daki Axis AVM'nin bulunduğu konum, "Küçükçekmece" ilçesindeki "Sefaköy" semtindedir. Axis AVM'ye toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz, yakın olan iki ana toplu taşıma seçeneği Metrobüs ve İETT otobüsleri olabilir.

-Metrobüs: Sefaköy Metrobüs İstasyonu, Axis AVM'ye oldukça yakındır. Sefaköy Metrobüs İstasyonu, İstanbul'da Avrupa Yakası'nda bulunan ve Metrobüs hattının üzerinde yer alan bir duraktır. Metrobüs ile Sefaköy'e ulaştıktan sonra, Axis AVM'ye yürüyerek veya kısa bir mesafe için minibüs, dolmuş veya taksi gibi seçenekleri değerlendirerek gidebilirsiniz.

-Otobüs: Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait İETT otobüsleri de Sefaköy'e ulaşmanızı sağlayabilir. İETT'nin çeşitli hatları ile Sefaköy'e giderek, Axis AVM'ye yakın bir noktada inebilirsiniz. Otobüs hatları ve durakları, seyahat ettiğiniz güzergaha ve konumunuza göre değişebileceğinden, önceden güncel ulaşım bilgilerini kontrol etmeniz önerilir.

Sefaköy'de bulunan Axis AVM'ye ulaşım için Metrobüs veya İETT otobüsleri gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilir ve ardından yürüyerek veya kısa bir yolculukla alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir