Ali Tezel Kimdir?

Ali Tezel Kimdir?
13.06.2022 11:08
Sosyal güvenlik uzmanı ve gazeteci yazar olan Ali Tezel, SSK’da Sigorta Müfettiş Yardımcılığı yapmıştır. Peki Ali Tezel kimdir, aslen nerelidir ve kaç çocuğu vardır? Ali Tezel ile görüşme ücreti ne kadardır?

Ali Tezel, ilkokulu Ödemiş’te tamamlamış ardından ortaokulu İzmir Buca Lisesi’nin ortaokulunda liseyi ise Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseden mezun olduktan hemen sonra 1985 senesinde Nevşehir’de sağlık memuru olarak göreve başlayan Tezel, 1987 senesinde Ankara Numune Hastanesi Hızır Acil’de geceleri çalışmaya başlamıştır. Aynı dönemde gündüzleri ise Hacettepe Üniversitesi’nde Anestezi Teknikerliği bölümüne devam etmiştir.

1989 senesine gelindiğinde İzmir’e geri dönen Ali Tezel, İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır. Aynı Ankara’da yaptığı gibi geceleri acil serviste çalışırken gündüzleri Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiştir. O dönemde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünü tamamlamıştır.

Çalışma hayatına SSK Sigorta Müfettiş Yardımcısı olarak devam eden Tezel ardından, Sigorta Müfettişliğine atanmıştır. Tüm bunların sonucunda İstanbul’da başmüfettiş unvanına ulaşan Ali Tezel, 2008 senesinde hem memuriyetten hem de müfettişlikten istifa etmiş ve ardından Akşam Gazetesi’nde alanı ile ilgili yazılar hazırlamıştır. Daha sonra yine kendi alanı ile ilgili kimi kanallarda bazı programlar yapmaya devam etmiştir.

Ali Tezel, şu anda halen Milliyet Gazetesi’nde çalışma hayatı ile ilgili değerlendirmeler yapmakta ve okurları ile buluşmaya devam etmektedir. Ayrıca Ulusal Kanal’da, Bugün TV’de, Uzay TV’de izleyicilerden gelen soruları yanıtlamaya devam etmektedir.

Ali Tezel Aslen Nerelidir?

Ali Tezel, İzmir Ödemiş’te dünyaya gelmiştir.

Ali Tezel Bürosu Nerededir?

Ali Tezel’in birçok farklı şehirde bürosu bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Manisa’da büroları bulunan Ali Tezel’in daha önce Hatay ve Denizli’de de yerleri bulunuyordu fakat birkaç sene önce burada yer alan ofisler ile ilişkisini kesmiştir.

Ali Tezel Kaç Çocuğu Var?

Ali Tezel’in kaç çocuğu olduğu ile ilgili kendisinin bir açıklaması ya da demeci olmasa da eski eşi Meryem Tezel, yaptığı bir açıklamada “evliliklerinden dört çocukları olduğunu hatırlatarak” konuşmasını gerçekleştirmiştir. Bu sebeple Ali Tezel’in dört çocuğu olduğunu söylemek mümkündür.

Ali Tezel Görüşme Ücreti Ne Kadardır?

Ali Tezel’e danışmak için talep edilen ücret konuya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple kendi internet sitesinde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşarak en doğru cevabı alabilirsiniz.

Ali Tezel Hastalığı Nedir?

Ali Tezel, geçtiğimiz sene ağustos ayında beyin kanaması geçirmiştir. Muğla’da yoğun bakıma kaldırıldıktan bir süre sonra iyi haberler Tezel’in doktoru tarafından basına açıklanmıştır.

Ali Tezel Kaç Yaşındadır?

10 Eylül 1966 doğumlu olan Ali Tezel, Mayıs 2022 tarihi ile 55 yaşındadır.

Ali Tezel Şu Anda Nerede?

Ali Tezel, çalışma hayatı ile ilgili sorulara cevap verdiği televizyon programını devam ettirirken bir yandan da kendi ofislerinde aynı işi yürütmektedir.

Ali Tezel'in Eşi Kimdir?

1987 – 2010 seneleri arasında Meryem Tezel ile evliliği devam eden Tezel, 2020 senesinde Elçin Derya Demir ile evlenmiştir.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir