Özlem Gürses Kaç Doğumlu?

Özlem Gürses Kaç Doğumlu?
18.10.2022 15:29
Özlem Gürses; Türk gazeteci, haber sunucusu ve iletişim uzmanıdır. Peki sık sık ismini duymakta olduğumuz Özlem Gürses kaç doğumludur, hangi kanalda çalışıyor? Özlem Gürses hangi gazetede yazıyor, nereden giyiniyor ve neden istifa etti? Özlem Gürses eşinden ayrıldı mı ve Halk TV’den niye ayrıldı? Türk gazeteci ve haber sunucusu Özlem Gürses hakkında bilinmeyip merak edilmekte olan tüm bu soruların cevaplarını detaylı bir şekilde araştırıp sizlere bu haberimizde sunduk.

Özlem Gürses, Türk gazeteci ve haber sunucusudur. 18 Ağustos 1970’te Ankara’da dünyaya gelmiş olan Gürses, ilköğretim ve lise öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde görmüştür. Üniversitede ise ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’ne yerleşmiştir. Bu bölümde okumaktayken bölüm birincisi olarak yatay geçiş yapmıştır. ODTÜ Mimarlık Bölümü’ne yerleşmiştir. Yüksek lisans eğitimi için Mimarlık Tarihi ile ilgilenmeye başlamışken bir trafik kazası geçirmiştir. Geçirmiş olduğu bu trafik kazasının sonucunda İstanbul’a taşınmıştır ve medya dünyasına giriş yapmıştır.

Özlem Gürses Halk TV'den Niye Ayrıldı?

Özlem Gürses, Halk TV bünyesinde devam ettirmekte olduğu görevinden ayrılmıştır. Kanal yönetimi ile anlaşmazlıklar yaşadığı söylenmektedir. Özlem Gürses, Halk TV’den ayrılmış olduğu bilgisini gazeteci Emin Çapa ile birlikte duyurmuştur. Bu konu ile ilgili Özlem Gürses hiçbir hibe programının içinde bulunmadığını ve fon kullanmadığını söylemiştir.

Özlem Gürses Eşinden Ayrıldı Mı?

Mustafa Türkay Tatar, 1969 doğumlu bir iş insanıdır. ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Tatar, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi İş Hukuku alanında tamamlamıştır. Mustafa Türkay Tatar, bankacılık ile de bir süre uğraşmıştır. Hazine bölümünde çeşitli bankalarda çalışmış ve en son da Demirbank Genel Müdür Yardımcılığı görevi ile bankacılık kariyerini sonlandırmıştır. Tatar, 2011 senesinin bitişine kadar Arçelik bünyesinde Finans Direktörü olarak görev yapmıştır. 2012 senesinin başı itibarıyla Boyner bünyesinde Başkan Yardımcısı ve CFO görevlerine layık görülmüştür. 2012 senesinden beri sürdürmekte olduğu CFO görevinin yanında Grup İcra Kurulu Üyeliği ve grup şirketleri bünyesinde Yönetim Kurulu üyeliği görevlerine devam etmektedir. Mustafa Türkay Tatar ile Özlem Gürses evlidir ve Uzay adında bir çocukları vardır.

Özlem Gürses Neden İstifa Etti?

Özlem Gürses Halk TV’den ayrılmıştır. Özlem Gürses, Halk TV’den ayrılmış olduğu bilgisini gazeteci Emin Çapa ile birlikte duyurmuştur. Bu konu ile ilgili Özlem Gürses hiçbir hibe programının içinde bulunmadığını ve fon kullanmadığını söylemiştir. 

Özlem Gürses Nereden Giyiniyor?

Kıyafetleri ile de gündem olan Özlem Gürses’in nereden giyindiği merak edilmektedir. Özlem Gürses’in kıyafetleri ile ilgili bilinen bir sponsoru yoktur. Nereden giyindiği net olarak bilinmemektedir.

Özlem Gürses Hangi Gazetede Yazıyor?

Özlem Gürses, yazıları ve sunduğu haberler ile tanınmakta olan birisidir. Ayrılmış olduğu birçok işi bulunmaktadır. Şu an ise yazıları ve röportajları Sözcü Gazetesi’nde yer almaktadır.

Özlem Gürses Hangi Kanalda Çalışıyor?

Özlem Gürses Halk TV’den ayrıldığını duyurmuştur. Şu an bağlı olduğu bir TV kanalı bulunmamaktadır. Özlem Gürses, YouTube üzerinden içerik üretmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir