Rabia Soytürk’ün Burnu Estetik Mi?

Rabia Soytürk’ün Burnu Estetik Mi?
23.11.2022 22:11
Burun estetiği yaptırmak son zamanların en popüler operasyonlarından biridir. Rabia Soytürk’ün, Müge Anlı’nın, Alina Boz’un, Barış Arduç’un, Hülya Avşar’ın burnu estetik mi? Neslihan Atagül’ün, Angelina Jolie’nin, Alp Pehlivan’ın ve Gökhan Alkan’ın burnu estetik mi? En çok merak edilen ünlüleri sizler için araştırdık.

Adını ilk olarak Şahsiyet ve Benim adım Melek adlı projelerde duyuran, en önemli çıkışını ise Duy Beni adlı dizide yakalayan Rabia Soytürk, bu dizide Ekim karakteri ile bilinmektedir. Güzelliğiyle seyircinin ilgilisini çeken güzel oyuncu, küçük yaşlarda burnundaki fazla bir kemikten dolayı sağlık sebebiyle operasyon geçirdiğini, bunun estetik bir kaygı ile yapılmadığını söylemiştir.

Müge Anlı’nın Burnu Estetik Mi?

Müge Anlı halkın çok sevdiği, saygı duyduğu ve güvendiği kişi olarak bilinir. Yaptığı program ile milyonların sevgisini kazanan güzel sunucunun geçmişteki fotoğrafı herkes tarafından çok beğenilmiştir. O fotoğraftan bu fotoğrafa yüzünde değişen tek şey yaş almanın vermiş olduğu değişim olduğu söylenmektedir. Bu bilgilere göre Müge Anlı’nın burnu estetik değildir.

Alina Boz’un Burnu Estetik Mi?

Güzelliği ve hayat verdiği rollerle sevenlerinin beğenisini toplayan güzel oyuncu şu an Peri Masalı dizisinde rol alıyor. Duru güzelliğiyle ilgi odağı olmayı başaran güzel oyuncu çekici güzelliği ve düzgün yüz hatlarıyla da adından söz ettirmeyi biliyor. Alina boz’un burnunun uç kısmında estetik bulunmaktadır.

Barış Arduç’un Burnu Estetik Mi?

Kiralık Aşk dizisiyle tüm dikkatleri üstüne çeken Barış Arduç, bu dizide Ömer karakterinde rol almıştır.  Şimdilerde kendisi gibi oyuncu olan, ünlü komedi oyuncusu ve yazarı Gupse Özay ile evliliklerinden doğan kızlarının heyecanını yaşıyorlar.

Barış Arduç düzgün yüz hatları ve yakışıklılığı ile adından söz ettirmektedir. Kendisine yöneltilen estetik sorularına “Burnum estetik değil, kendi burnum“ diyerek estetik iddialarını yalanlamıştır.

Hülya Avşar’ın Burnu Estetik Mi?

Yılların eskitemediği, oyuncu, şarkıcı ve program sunucusudur.  Mavi gözleri şarkılara ve filmlere konu olan bir zamanların güzellik kraliçesi Hülya Avşar sportmen kişiliği ile de adından söz ettirmektedir. Şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadığını söylemiştir.

Neslihan Atagül’ün Burnu Estetik Mi?

Uluslararası mecralarda birçok ödülü bulunan, Yaprak Dökümü, Fatih Harbiye, Sefirin Kızı gibi başarılı projelerle adını duyurmuş Türk kadın oyuncudur. Neslihan Atagül Doğulu hakkında çıkan estetikli iddialarını yalanlamış ve burnunda estetik olmadığını söylemiştir. Projelerindeki gözaltı torbalarının belirginliği ile çok konuşulan Neslihan Atagül ise halinden gayet memnun.

Angelina Jolie’nin Burnu Estetik Mi?

Angelina Jolie, ünlü Hollywood yıldızı ve BM iyi niyet elçisidir. Sansasyonel özel hayatı, sosyal konulardaki atılımları ve aktivist olmasıyla bilinir. Dünya’nın en güzel kadınları listelerinde her zaman zirveye oynayan mükemmel bir güzelliğe sahip olan Angelina Jolie doğal güzellerden. Angelina Jolie’de estetik bulunmuyor.

Alp Pehlivan’ın Burnu Estetik Mi?

Alp Pehlivan eski kaleci ve şimdilerin spor yorumcusu olarak yayın hayatına devam etmektedir. 1966 İstanbul doğumludur. Kendisinin estetik yaptırıp yaptırmadığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Gökhan Alkan’ın Burnu Estetik Mi?

Ünlü dizi ve film oyuncusu Gökhan Alkan son olarak Nesrin Cavadzade ile yaşamış olduğu aşk ile çok konuşulmuştur. Yakışıklı oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı ise merak konusu olmuştur. Gökhan Alkan Yay burcu ve henüz 32 yaşında. Ünlü oyuncu herhangi bir estetiği bulunmadığını söylemiştir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir