Zahide Yetiş Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?

Zahide Yetiş Hakkında En Çok Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?
09.08.2022 00:03
Zahide Yetiş eşi kimdir, Zahide Yetiş boşandı mı, Zahide Yetiş aslen nereli, zahide yetiş annesi kimdir, Zahide Yetiş'in ilk eşi kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 senesinde Avusturya, Viyana'da yaşama gelmiştir. Babası burs kazanarak okul adına Viyana'ya gitti ve Zahide Yetiş Viyana'da yaşama geldi. Anne tarafından Yunanistan - Selanik, baba tarafından ise Kütahya'dan İzmir'e gelmektedir. Günümüz itibariyle 43 yaşındadır. Cem Arısoy, 2014 senesinde sunucu Zahide Yetiş ile Paris’te dünya evine girmiştir. Çiftin Aras adında oğlu vardır. Çiftin Aras adında bir oğlu vardır.

Zahide Yetiş Kaç Yaşındadır?

Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 senesinde Avusturya, Viyana'da yaşama gelmiştir. Babası burs kazanarak okul adına Viyana'ya gitti ve Zahide Yetiş Viyana'da yaşama geldi. Anne tarafından Yunanistan - Selanik, baba tarafından ise Kütahya'dan İzmir'e gelmektedir. Günümüz itibariyle 43 yaşındadır.

Zahide Yetiş Hamile mi?

Zahide Yetiş, 2014 senesinde iş insanı Cem Arısoy ile evlendi. Zahide Yetiş hamile mi, ikinciye hamile mi? Soruları merak ediliyor Zahide Yetiş'in şu zamanlarda hamile olup olmadığı da merak konusu oldu. Aldığımız son bilgiye göre ise Yetiş'in hamilelik olayı söz konusu değildir. Çiftin Aras adında oğlu vardır.

Zahide Yetiş Eşi Kimdir?

Cem Arısoy, 2014 senesinde sunucu Zahide Yetiş ile Paris’te dünya evine girmiştir. Aslen İzmir Karşıyaka'lı olduğu bilinen Cem Arısoy kaç yaşında sorusu merak konusu oldu cevap olarak ise Arısoy’un 1975 doğumlu olduğu ve de şu an 48 yaşında olduğu bilinmektedir. Arısoy ile Yetiş, 2018 senesinde Aras ismindeki oğullarını kucağına aldı. Zahide Yetiş, hamilelik haberini ise canlı yayında izleyicileriyle duyurmuştur.

Zahide Yetiş Boşandı mı?

Cem Arısoy, 2014 senesinde sunucu Zahide Yetiş ile Paris’te dünya evine girmiştir. Aslen İzmir Karşıyaka'lı olduğu bilinen Cem Arısoy kaç yaşında sorusu merak konusu oldu cevap olarak ise Arısoy’un 1975 doğumlu olduğu ve de şu an 48 yaşında olduğu bilinmektedir. Arısoy ile Yetiş, 2018 senesinde Aras ismindeki oğullarını kucağına aldı. Zahide Yetiş, hamilelik haberini ise canlı yayında izleyicileriyle duyurmuştur. Çift halan daha evlidir.

Zahide Yetiş Aslen Nereli?

Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 senesinde Avusturya, Viyana'da yaşama gelmiştir. Babası burs kazanarak okul adına Viyana'ya gitti ve Zahide Yetiş Viyana'da yaşama geldi. Anne tarafından Yunanistan - Selanik, baba tarafından ise Kütahya'dan İzmir'e gelmektedir.

Zahide Yetiş Annesi Kimdir?

Zahide Yetiş’in annesi Ayten Yetiş’tir. Anne tarafından Yunanistan – Selaniklidir.

Zahide Yetiş'in İlk Eşi Kimdir?

Zahide Yetiş'in ilk eşi kim? İnternette birçok kişi tarafından araştırılıyor böyle bir arama yaptığında karşılarına Aytuğ Kolankaya adı çıkıyor. Fakat Zahide Yetiş'in bu adında bir evliliği yoktur. Cem Arısoy, 2014 senesinde sunucu Zahide Yetiş ile Paris’te dünya evine girmiştir. Zahide Yetiş’in ilk eşidir.

Zahide Yetiş İlk Eşinden Neden Ayrıldı?

Cem Arısoy, 2014 senesinde sunucu Zahide Yetiş ile Paris’te dünya evine girmiştir. Çift hala evlidir. Zahide Yetiş’in evlenip boşanmamıştır.

Zahide Yetiş'in Kaç Çocuğu Vardır?

Arısoy ile Yetiş, 2018 senesinde Aras ismindeki oğullarını kucağına aldı. Zahide Yetiş, hamilelik haberini ise canlı yayında izleyicileriyle duyurmuştur. Çift halan daha evlidir.

Müge Anlı ve Zahide Yetiş Kardeş midir?

Müge Anlı ve Zahide Yetiş kardeş midir sorusu merak konusu oldu. İkili çok yakın arkadaştır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir