Afra Saraçoğlu Eski Sevgilileri Kimlerdir?

Afra Saraçoğlu Eski Sevgilileri Kimlerdir?
15.11.2022 21:47
Yeni kuşak oyuncuların arasından yeteneği ve güzelliği ile sıyrılan Afra Saraçoğlu hakkında merak edilenler var. Afra Saraçoğlu sevgilileri kimlerdir, Gülşah Saraçoğlu ile akraba mı, hangi dizilerde, hangi filmlerde oynadı? Afra Saraoğlu ilk projesi nedir, nasıl ünlü oldu, Mert Yazıcıoğlu ile ayıldı mı, evli mi? İşte merak edilenler.

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 yılında Balıkesir/ Edremit doğumlu Türk sinema oyuncudur. 2019 yılından beri kendisi gibi oyunlu olan Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşamaktadır. Oyuncunun bilinen başka bir sevgilisi yoktur.

Gülşah Saraçoğlu Ve Afra Saraçoğlu Akraba Mı?

Afra Saraçoğlu Girit kökenli bir kadındır. Yeteneği ve güzelliği ile ekranlar boy göstermeye devam eden Afra Saraoğlu ile ilgili merak edilen bir diğer soru ise, ünlü modacı ve terzi olan Gülşah Saraçoğlu ile yakınlıkları. Aralarında sadece soy isim benzerliği bulunan iki ünlü isim arasında bir kan bağı bulunmamaktadır.

Afra Saraçoğlu Hangi Dizilerde Oynadı?

Genç yaşına rağmen birçok dizi projesinde yer almayı başarmıştır. Avrupai yüz hatları ve fiziği ile yapımcıların dikkatini çekmektedir. Yer aldığı dizi projeleri ise şöyledir,

Fazilet Hanım Ve Kızları

Kardeş Çocukları

Limit

Öğretmen

Yeşilçam

Yalı Çapkını

Afra Saraçoğlu Hangi Filmlerde Oynadı?

Yer almış olduğu Tv dizileri kadar sinema perdesinde de başarılı olan Afra Saraçoğlu yeni dönemin en başarılı genç oyuncularından biridir. Filmlerde usta oyuncularla birlikte yer alan oyuncu, iyi projelere imza atmaya devam ediyor. Oynadığı sinema filmleri ise şöyledir,

İkinci Şans

Kötü Çocuk

Aşk Bu Mu?

İyi Oyun

Afra Saraçoğlu İlk Projesi Nedir?

Şu anda Türkiye’nin en beğenilen genç oyuncularından biri olan Afra Saraçoğlu, kendisi gibi oyuncu- şarkıcı olan Özcan Deniz tarafından keşfedilmiştir. O sıralarda İkinci Şans adlı sinema filminin çekimlerine başlayan Özcan Deniz Nurgün Yeşilçay ın kızını oynayabilecek sarışın renkli gözlü bir kız arayışı içerisindeydiler.

Sosyal medyada filmini kastederek “başladık biz“ mesajının ardından, Afra Saraçoğlu’nun annesi harekete geçerek Özcan Deniz’e sosyal medya üzerinden Afra Saraçoğlu’nun fotoğraflarını göndermiştir. Tesadüf eseri fotoğrafları gören Özcan Deniz film ekibinin annesi ve Afra ile iletişime geçmesini sağlayarak, deneme çekimleri için sete davet ediyor. Keşfedilme hikayesi bu şekilde başlamıştır.

Afra Saraçoğlu, 2016’da Özcan Deniz’in filmi “İkinci Şans“ filminde oynamıştır. Bu oyuncunun ilk projesidir.

Afra Saraçoğlu Nasıl Ünlü Oldu?

Özcan Deniz’in filmi “İkinci Şans“ filminde, Nurgül Yeşilçay’ın kızı olarak tanınmaya başlamıştır. Ardından gelen projelerle adını daha da duyurmaya başlamıştır. Oyuncu asıl çıkışını ve bilinirliğini “Fazilet Hanım Ve Kızları“ adlı diziden sonra yakalamıştır.

Afra Saraçoğlu Ve Mert Yazıcıoğlu Ayrıldı MI?

Kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile 2019 yılından beri beraberdir. Çift bu tarihten beri hiç ayrılık yaşamadı. Birbirlerinin kariyerine ve iş yaşamına son derece saygılı olan ikili, magazin dünyasında örnek bir çift profili çizmektedir.

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu Evli Mi?

Afra Saraçoğlu’nun bilinen ilk sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’dur. Daha önce birlikte rol aldıkları “İyi Oyun“ filminin setinde tanışıp ertesi sene sevgili olmuşlardır. Çift henüz evlilik kararı almadıklarını belirtmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir