Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Aldatır Mı?

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Aldatır Mı?
11.11.2022 19:27
Güneş, ay ve yükselen burçlar hakkında merak edilen çok fazla ayrıntı bulunmaktadır. Yükselen burcu Yengeç olan Koç erkeği aldatır mı, fiziksel özellikleri nedir, çapkın mıdır? Yükselen burcu Yengeç olan Koç erkeği duygusal mıdır, hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenmeli? Cevapları yazımızda.

Yengeç yükselenindeki bir Koç erkeği, yükselenin vermiş olduğu sadakatlik duygusu ve kendi burcundaki aldatma eğilimi ile daima çakışacaktır. Ama ne olursa olsun aldatmaya yatkın erkeklerdir. Dikkat çekmeyi ve dikkat çeken kadınları severler. Bağlandıkları kadınlara ya da kurmuş oldukları yuvalarına ne kadar düşkün olurlarsa olsunlar, bir ilgiye mutlaka karşılık vereceklerdir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Fiziksel Özellikleri Nedir?

Öncelikle çekici erkekler olduklarını söylemeliyiz. Fiziksel olarak onların çekim alanına girmemek imkansızdır. Yengeç burcu yükselenindeki bir koç erkeği ise, ortalama bir boya sahiptir fakat çekici vücut hatları vardır. Çene hatları belirgin yuvarlak sayılabilecek bir yüze sahiptirler. Genellikle kumral saçlı ve tenli olurlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Çapkın Mıdır?

Dış etkilere çabuk kapılıp, anlık heyecan yaşamayı severler. Ani çıkışlı ruh halleri ilişkilerine de yansır. Oldukça dikkat çekmeyi seven bu burç, karşısına çıkacak olan her ilgi tanesini değerlendirmek isteyecektir. Yükselen burcu Yengeç olan bir Koç erkeği, yükseleninin kuvvetli sadakat duygusuna karşı daima bir savaş halinde olsa da çapkınlıktan kendini geri alamaz.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Duygusal Mıdır?

Yengeç yükselenindeki bir Koç erkeği çok duygusaldır. Fakat bu duygularını açık etmekten hoşlanırlar anlamına gelmez. Yengecin etkisiyle birlikte genelde dışa dönük olan Boğa, duygusal durumlarını evinde kendi kabuğunda kalarak, dışarıya karşı her daim güçlü ve kuvvetli görünmeye çalışarak geçirecektir.

Oldukça hassas olan bu burç, bazen kıskançlık ve öfke nöbetleri de geçirmeye yatkındır. Ancak Yengecin yükseleni Koç’un ani öfke patlamalarını biraz hafifletecektir. İki uç özellikteki bu burcun daima kargaşa ve çelişki dolu ilişkisinde, ortak noktalarda buluşması ise bir hayli güç olacaktır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Duygusallık ve hassaslık kavramlarını önemseyen ve bu özelliklere sahip olan kimselerle daha yakın bağlar kurmaya meyilli olan burçlardır. Yükselen burcu Yengeç olan Koç erkeğini duyguları yönetir dersek abartmış olmayız. Duygularının peşinden giderek daima duygularını dinlemesi, anlık kararlar vermesi de kötü yönlerinden biridir.

Balık ve Akrep burçlarıyla maksimum uyum içinde olurlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Koç Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Yükseleni Yengeç olan Koç erkeğini elde edip nikah masasına oturtmak istiyorsanız, öncelikle çok anaç bir ruha sahip olmalısınız. Yükseleni Yengeç olan erkekler sevgi ve saygı kavramlarının bir arada olduğu bir evlilik hayatı yaşamak isteyeceklerdir. Ayrıca şefkatli ve duygusal kadınlardan hoşlanırlar. Yemeklerini yapabilecek evlerini çekip çevirebilecek, duygusal alışverişin yaşandığı bir aile ortamının hayalini kurarlar. Bunun için en uygun burç ise yine bir su grubu burcu olan Balık burcudur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir