Terazi Burcu Yalancı Mıdır?

Terazi Burcu Yalancı Mıdır?
23.01.2023 18:38
Burçların yalancı olduklarına dair bir araştırma yaptık. Bakalım hangi burçlar daha çok yalancı ve hangi durumlarda yalan söyleme gereği duyuyorlar. Terazi burcu yalancı mıdır, yengeç, başak burcu yalancı mıdır? Boğa, balık, akrep burcu yalancı mıdır?

Terazi burcu burçlar arasında en kararsız burçlardan olsa da zorlanmadıkları sürece yalan konuşmayı tercih etmezler. İçlerindeki o doğruluk terazisi onları yanlış yönlendirse de her daim doğruluk payı olan durumlara doğru giderle. Bu yüzden yalan konuşma ihtimalleri çok düşüktür. Onları yalan konuşmaya iten sebepler zorunlu ya da zorla olabilecektir. Durup dururken yalan konuşma eğilimi içine girmez ve yalan konuşan bir karakterleri aslan bulunmaz.

Yengeç Burcu Yalancı Mıdır?

Yengeç burçları duygusal yapılarından ötürü yalan konuşmayı beceremeyen tiplerdendir. Yalan konuşmak isterler fakat bu durumu toparlayamaz ve rezil olacak pozisyona da düşen burçlar arasındadır. Doğaları gereği rol yapma ve yalan konuşma gibi özellikleri yoktur. Çok yalan konuşan ve rol yapan kişilere hemen inanırlar. Dışarda despot ve inanamayan bir yapıları görünür. Fakat hemen bir güzel sözle kalpleri yumuşar ve yalanı hemen kabullenerek inanırlar. Bu yüzden yengeç burçları pek de yalan konuşacak karakterde bir burç olmayabilir. Yükseleni değişen yengeç burçları olabilir. Genel itibariyle yengeç burcu özelliği baskın olan kişiler yalanı hayatlarına pek sokmazlar.

Başak Burcu Yalancı Mıdır?

Başak burçları saf ve kendini akıllı sanan burçlar arasında gelir. Yalan konuşmayı ve kafadan atmayı çok severler. Çünkü kendi yapılarında az da olsa bir eziklik vardır. Her girdiği ortamda kendinin dikkat çekmesini istemesi ve bir numara olmak için çabalamaları onları yalan konuşmaya sürükleyecektir. Profesyonel derece de yalan konuşamazlar ama bazı durumları kurtarmak için beyaz yalan denilen yalanı çok fazla kullanmayı tercih etmektedirler.

Boğa Burcu Yalancı Mıdır?

Boğa burçları gezegenler ve burçlar arasında yalan konuşan burçlar arasında gelir. Dobra gibi gözüken tavırları aslında bilinçaltlarında onları yalana sürükleyen yapılarından meydana gelir. göründükleri gibi dobra olmayıp her şeyin fazlasını isteyerek daha da aç gözlülükleri nedeniyle yalan konuşmaya meyilli burçlar arasında gelir.

Balık Burcu Yalancı Mıdır?

Balık burçları en çok yalan konuşan burçlar arasında gelir. Günü ve hayatlarını kurtarmak adına yanlarında olan kişilere ve çevresine aşırı derecede yalan konuşurlar. Duygusal yapıları olmasına rağmen yalanı su gibi içiyorlar diyebiliriz. Onları yalana sürükleyen birkaç özelliği vardır. Yapıları gereği kaliteli ve her daim pahalı olan şeylerde gözleri vardır. Bunun uğruna çalışıp olmadıkları anlarda sinirlenerek yalan gibi olumsuz durumlara başvurabilirler.

Akrep Burcu Yalancı Mıdır?

Akrep burcu denildiğinde yalan ve kıskançlık ön planda olur. Burçlar arasında sinsi ve en kıskancı gerekirse yalanı ana dili gibi kullanan burçlardan olmaktadır. Bu yüzden akrep burcunun yalanını yakaladıktan sonra bilin ki sizlere yalan söylemeye devam edecektir. Onarın kişiliklerini anlamak uzun sürebilir hayatınız da pek de yere sahip olmamaları adına elinizden geleni yapmaya çalışın.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir