Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
11.11.2022 19:25
Burçlar karşı cinslerin birbiri hakkında fikir edinmesini sağlayan bir analiz yöntemi olarak da görülmektedir. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, olumsuz özellikleri nelerdir, sevmiyorsa ne yapar? Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği şanslı mıdır, zeki midir, cinsellikte nasıldır? Sorularının cevaplarını sizler için derledik.

Kadınlar için beğendikleri erkeklerin, nasıl kadınlardan hoşlandığı oldukça merak edilmektedir. Burçlar da bu noktada yön gösterici bir rol oynamaktadır. Yengeç burcu erkekleri, içten ve samimi olan kadınlardan oldukça hoşlanmaktadırlar. Bununla beraber yapmacık olan kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği zeki, nazik ve hareketli olan kadınlardan hoşlanır. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği için en önemli olan şey konuşkan ve samimi kadınlardır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Kişiler karşılıklı ilk başlarda iyi anlaşsalar da birbirlerini tanıdıktan sonra olumsuz yönleri de ortaya çıkmaktadır. Yengeç burçlarının sebepsiz alınganlıkları ve dengesizlikleri en bilinen olumsuz özellikleridir.

Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeğinin olumsuz yönleri arasında yükselen burcu ile ortak olan dengesizlik durumu söz konusudur. Aşırı dengesiz ve kararsız olmaları karşı tarafın bir müddet sonra bıkmasına da neden olmaktadır. Bu özellikler dışında kendilerini oldukça beğenmişlerdir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Sevgisizlik kimi kişiler tarafından iyi saklanabilse de burçları ve yükselen burçlarından dolayı bu durumu sezdirebilmektedirler. Yengeç burcu erkeği sevdiği kadına, dünyada eşsiz olduğunu hissettirecek kadar ilgi ve alaka gösterir. Ancak, sevmedikleri zaman oldukça kalp kırıcı olup karşı tarafı ağlatmaya gidene kadar bu durumu belli ederler.

Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği eğlenceli ve sempatik olmaları ile bilinirler. Aynı zamanda çok içten davranan ikizler erkeği oldukça ilgilidir. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği sevmediği zaman telefonları açmaz, bahaneler uydurur ve ilgi göstermez.

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Şanslı Mıdır?

Yengeç burcunun en şanslı olduğu konu arkadaşları ve arkadaşlık ilişkileridir. Bundan dolayı nereye giderlerse gitsinler asla yalnız kalmazlar. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği ise para konusunda oldukça şanslıdır. Bir diğer şanslı olduğu konu ise aile ve arkadaş çevresidir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Zeki Midir?

Yengeç burçları en çok duygusal zekaları ile öne çıkmaktadırlar. Seziler ve sezgileri oldukça kuvvetlidir. Başkalarına tavsiye verme konusunda oldukça başarılıdırlar. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği ise oldukça zekidir. Özellikle çabuk kavramaları ve hazırcevap olmaları ile bilinirler.

Yükselen Burcu Yengeç Olan İkizler Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Yengeç burcu cinsel hayatta karşısındaki kişiyi düşünerek hareket eder. Yengeç burcu için cinsellik, sevdiği insan ile bütünleşmenin bir yoludur ve bu yüzden cinselliğe oldukça düşkünlerdir. Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği için ise tam tersi durum söz konusudur.

Yükselen burcu yengeç olan ikizler erkeği cinselliği bir haz duygusu olarak yaşar ve belli bir noktaya gelene kadar tek eşlilik cinselliğinden kaçınırlar. Cinsellikte fanteziye oldukça düşkündürler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir