Burçlar Nasıl Sıralanır?

Burçlar Nasıl Sıralanır?
12.09.2022 16:28
Astroloji ve burçlar hayatımızda önemli bir yer kaplar. Burçlar hakkında sıkça araştırılan pek çok konu vardır. En özgür, güçlü, tehlikeli, şanslı, lider, sevilen, sinirli burçlar hangileridir? Burçlar nasıl sıralanmaktadır? İşte detaylar…

Gregoryen takviminde her ay farklı isimler, semboller ve içeriklere sahip 12 takımyıldızına karşılık gelir. Bu burçlar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balıktır.

En Özgür Burç Hangisi?

Koç burcu için en önemli şeylerden biri özgürlüktür. Kendilerini özgür hissettirmeyen bir ortamda nefes alamazlar. Duvarlar bile yıkılır. En özgürlüğü seven burç Koç'tur.

En Güçlü Burç Hangisi?

Zodyak kuşağının belki de en güçlü işareti Aslan'dır. Doğuştan gelen liderlik nitelikleriyle doğmuşlardır. Harika ve baskın bir kişilikleri var. Güçlü olmalarıyla tanınan burç aslan burcudur.

En Tehlikeli Burç Hangisi?

Yengeç burçları şiddete eğilimlidir ve FBI istatistiklerinde en tehlikeli işaret olarak kabul edilir. İkincilik ödülünü Akrep burcunun üyelerine veriyoruz. Kelimenin tam anlamıyla psikopat olarak tanınırlar.

En Zeki Burç Hangisi?

Balık, diğer tüm burçların özelliklerini paylaştığı için en zeki burçlardan biridir. Yerel istihbarata sahipler. Bu yüzden yengeç burcuyla bir araya gelince çok iyi tavsiyeler veriyorlar.

En Lider Burç Hangisi?

Koçlar liderlik etmek için doğarlar. Zodyak’ın ilk işareti olan Koç, "ilk doğan" ın tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. Mantıklı, kararlı, işbirlikçidirler ve başkalarının ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olurlar. Koç, egoyla değil iş birliğiyle beslenir. Bu nedenle, en iyi patron olma eğilimindedirler. Duyguları denklemden çıkarmak daha akıllı kararlar vermenize yardımcı olur. Ayrıca Koç, çok yaratıcı ve yenilikçi insanlardır. En sıcak olmasalar da en etkili liderlerdir.

En Çok Sevilen Burç Hangisi?

İkizler burcu, çok yönlü doğası sayesinde hemen hemen herkesle iyi iletişim kurabilir. İkizler her ortama çok kolay uyum sağlar ve içindeki her şeyi kolayca kabul eder. İkizler arkadaş canlısıdır ve herkesle iletişim kurmaya çalışır. Herkes onun konuşkan doğasına hayrandır. Çünkü İkizler burcu herkesle sohbet etmenin iyi bir yolunu bulur.  İkizler burcu çok enerjiktir. Onları sabit görmek imkânsız. Gezmeyi ve eğlenmeyi severler. Bu nitelikler onun diğer insanlarla hızla kaynaşmasını sağlar.

En Sinirli Burç Hangisi?

Koç, burçlar arasında en gergin olanıdır. Koç, yönetici gezegeni Mars ile aynı özelliklere sahiptir ve her zaman hareket halindedir. Koç çok hızlıdır ve çabuk parlama eğilimindedir.

En Şanslı Burç Hangisi?

Akrep en şanslı burçlar arasında en önemli yeri alır. Özellikle iş hayatlarında şanslı olan akrep burçları başarılı olmak konusunda çok iyi olmaları sayesinde insanların hedefinde olur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir