Kova Burcu İle Sevgili Olur Mu?

Kova Burcu İle Sevgili Olur Mu?
19.01.2023 01:36
İlişkilerinde mükemmel uyumu yakalamak isteyenler burçların ilişkilere nasıl baktıklarını merak ediyor. Bu yazımızda burçların nasıl birer sevgili olduklarına birlikte bakacağız. Kova, Balık, Oğlak ile sevgili olunur mu? Aslan, İkizler, Yay ile sevgili olunur mu? Sizin için derledik.

Kova burcu insanları aşk hayatlarında farklı kişilikteki insanları ararlar. Sıradanlıktan hiç hoşlanmazlar. Daima hareketli, macera dolu ve heyecanlı bir partner olacağınızı düşünüyorsanız Kova burçları sizin için uyumlu birer sevgili olabilirler. Öte yandan Kova burçları çok çabuk sıkıldıkları için uzun ilişki insanları değillerdir.

Balık Burcu İle Sevgili Olunur Mu?

Güçlü sezgilere sahip, hayalperest insanlardır. Derin ve romantik bağlar kurmayı arzularlar. Balık burçları hayatları boyunca film sahnelerindeki gibi bir aşkı ararlar. Tutku, heyecan ve şefkat bir Balık burcu için olmazsa olmazdır. Partnerine sahip çıkar ve onu benimser. Gerçekten aşık olduklarını hisseder ve aradıkları kişinin karşısındaki insan olduğuna inanırsa bir Balık burcu insanı sonsuza dek sizinle kalacaktır.

Oğlak Burcu İle Sevgili Olunur Mu?

Oğlak burçları son derece mantıklı kararlar alabilen ve o kararları uygulayabilen burçladır. Bir ilişkiden beklediğiniz şey romantizm ve duygusallıksa Oğlak burcu insanı sizin için pek uygun olmayacaktır. Ama ilişkinizde sizin için öncelik güven ve sadakat ise aradığınız insanı buldunuz demektir. Oğlak burçları tek eşliliğe ve uzun ilişkilere son derece uyumlu kişilerdir.

Aslan Burcu İle Sevgili Olunur Mu?

Aslan burcu son derece lider bir ruha sahip, yenilikçi ve tutkulu aşkların insanıdır. Eğer tutkulu, heyecanlı ve özgüven sahibi birisi değilseniz Aslan burcu insanından uzak durmanız hayrınıza olacaktır. Çünkü Aslan burcu insanı fırtınalı ve doludizgin bir aşk yaşamak ister. İlişkisinde güven duyabileceği ve kendisine karşı son derece dürüst olabilecek bir insanı hayatına almak ister. Eğer çocuksu hallerine ve yersiz kıskançlıklarına göz yumabilirseniz size uzun bir ilişki vadedebilir.

İkizler Burcu İle Sevgili Olunur Mu?

Bir İkizler ile aşk yaşamak ve ilişki yürütmek hiç kolay değildir. Çünkü İkizler burcu çabuk sıkılan ve anlık ruh hali değişimleri yaşayan bir burçtur. Çok duygusal ve hassas insanlar İkizler burcu ile birlikte olmakta çok zorlanabilirler. Çok zor bağlanırlar. Ancak bağlandıkları zaman sağlıklı bir ilişki kurabilirler. Size karşı gerçek duygular hissetmezlerse sizi sadece keyifli vakit geçirdikleri bir arkadaş olarak göreceklerdir.

Yay Burcu İle Sevgili Olunur Mu?

Maceracı ve sınır tanımayan, hareketli bir burç olarak tanınmaktadırlar. Son derece çapkın, bağlanmaktan kaçan, bağımsızlığına düşkün insanlardır. Genellikle tek gecelik ya da kısa süreli ilişkiler yaşarlar. Duygularını göstermekten hoşlanmazlar. Bundan dolayı karşı taraftan hoşlansalar bile bir Yay burcunun ilk adımı atması oldukça zordur. Çocuksu ve deli dolu yaşamayı seven insanlardır. Uzun süreli bir ilişkinin içerisinde olabilecek bir karakter yapısına sahip değillerdir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir