YouTube’un Muhalif Yüzü Avukat Gonca Aytaş Kimdir?

YouTube’un Muhalif Yüzü Avukat Gonca Aytaş Kimdir?
16.12.2021 15:30
YouTube Türkiye’nin yeni muhalif yüzü Avukat Gonca Aytaş son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Avukat Gonca Aytaş geçtiğimiz yıllarda tanınan bir isim olsa da son zamanlarda YouTube’daki videoları ile gündeme gelmiş durumda. Gonca Aytaş’ı takip edenler başarılı avukatın hayatının detaylarını merak etmeye başladılar. Gonca Aytaş hukuk bürosu nerede, evli mi, hangi partili? Gonca Aytaş nereli, kaç yaşında? Gibi merak ettiklerinizi sizler için derledik.

YouTube Türkiye’nin yükselen yeni yüzü Gonca Aytaş, avukat kimliği ile çektiği siyaset içerikli videoları ile gündemde. Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Avukat Gonca Aytaş’ın kim olduğu merak konusu olmuş durumda. Siyasi içerikli birkaç haberle daha önce gündeme gelen başarılı avukat, Muhalif yüzü ile YouTube Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Gonca Aytaş’ın 1983 yılı Erzurum doğumlu olduğu biliniyor. Gonca Aytaş; eğitim hayatına Erzurum’da başladı. İlkokulu Erzurum İnönü İlköğretim Okulu, Ortaokulu Erzurum Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulu’nda okudu. 2001 yılında Erzurum Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite çağına kadar Erzurum’da yaşayan Aytaş, Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu. 2005 yılında Hukuk Fakültesinden mezun olan Gonca Aytaş, eğitim hayatı boyunca gönüllü yardım kampanyaları düzenlemiş ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer almıştır. 2006 yılından bu yana Serbest Avukatlık mesleğini yürütmüş, günümüzde hala ticari şirketlere hukuk danışmanlığı yapmakta. Gonca Aytaş’ın aynı zamanda Gazi Üniversitesi Avrupa Birliği Hukuku alanında yüksek lisans derecesine sahip olduğu biliniyor. Gonca Aytaş siyasi olarak ilk önemli adımını 2015 yılında CHP Erzurum Milletvekilliği adayı olarak atmıştır. Gonca Aytaş geçtiğimiz aylarda, hukuk bürosunun balkonuna astığı ‘’128 Milyar Dolar Nerede?’’ pankartı ile gündeme gelmişti. Balkona asılan pankart sonrası, polis ekipleri Aytaş’ın ofisine gelmiş ve pankartı indirmesini istemişlerdi. Bunun üzerine Gonca Aytaş, kendini ‘’Hangi kanunda yazıyor bu? Balkon benim. İster çamaşır asarım, ister pankart.’’ şeklinde savunmuştu. Gonca Aytaş’ın şimdilerde CHP Ankara Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu biliniyor.

Gonca Aytaş Hukuk Bürosu Nerede?

YouTube Türkiye’nin yükselen Muhalif yüzü Gonca Aytaş’ın, CHP Ankara Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu ortaya çıktı. Son günlerin popüler ve konuşulan ismi Gonca Aytaş’ın hukuk bürosunun nerede olduğu ise merak konusu oldu. Gonca Aytaş’ın hukuk bürosunun Ankara’nın Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunduğu biliniyor.

Gonca Aytaş Evli Mi?

Başarılı avukat, YouTube platformuna çektiği siyasi içerikler ile adından söz ettiriyor. Gonca Aytaş kariyeri dışında özel hayatı ile de merak ediliyor. Özel hayatı ile ön planda olmayı tercih etmeyen Gonca Aytaş’ın evli olup olmadığına dair net bir bilgi yer almıyor. Ancak bazı kaynaklar Aytaş’ın evli olmadığını iddia ediyor.

Gonca Aytaş Hangi Partili?

YouTube platformu üzerinde çektiği Muhalif videolar ile adından söz ettiren başarılı avukat Gonca Aytaş’ın hangi partili olduğu da sorgulanır oldu. Siyasi faaliyetleri ve videoları dışında sosyal sorumluluk projelerinde yer alan başarılı bir avukat olan Gonca Aytaş, daha çok siyasi içerikli konuşmaları ile gündeme geliyor. Gonca Aytaş’ın Muhalif yanlısı olmakla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ni desteklediği biliniyor. Gonca Aytaş son günlerde CHP Ankara Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi yapıyor.

Gonca Aytaş Nereli?

Sosyal medyanın yükselen yüzü Gonca Aytaş, siyaset içerikli konuşmaları ve YouTube üzerinde emek verdiği her halinden belli olan içerikleri ile sıkça gündeme gelmeyi başarıyor. Gonca Aytaş, başarılı avukat kimliği ile de yükselmeye devam ediyor. Gonca Aytaş’ın 1983 Erzurumlu olduğu biliniyor.

Gonca Aytaş Kaç Yaşında?

Avukat ve siyasetçi kimliği ile ön plana çıkmaya başlayan Gonca Aytaş’ın kaç yaşında olduğu hakkında aratılan sorular arasında yer alıyor. Gonca Aytaş’ın özel yaşamı ve kişisel hayatı ile ilgili internet sitesi üzerinden fazla bilgi yer almıyor. Erzurum doğumlu olduğu bilinen Gonca Aytaş’ın 1983 doğumlu olup 38 yaşında olduğu biliniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir