Yeni Assassin’s Creed Oyunu Çıkış Tarihi Nedir?

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Çıkış Tarihi Nedir?
02.09.2022 13:59
Yeni Assassin’s Creed oyunu çıkıyor. Peki yeni Assassin’s Creed oyununun çıkış tarihi nedir, oyunun detayları nedir? Okuyucularımız için haberimizde detayları ile beraber bahsettik.

Oyun dünyasını alt üst eden Assassin's Creed serisinin yeni bir üyesi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler oyunun adını ve çıkış tarihini içeriyordu. Son olarak 2020 yılında Valhalla ile birlikte vizyona giren Assassin's Creed serisinin devamı, birçok hayran tarafından merakla beklenmeye devam ediyor. Ubisoft'tan oyunla ilgili yeni bir açıklama gelmezken, oyunla ilgili bazı önemli bilgiler de gün yüzüne çıktı. Fransız YouTuber "j0nathan", paylaştığı yeni bir videoda oyun dünyasını heyecanlandıracak bilgilere yer verdi. YouTuber, yeni Assassin's Creed oyununda karşımıza çıkacak içerikle ilgili bilgileri, oyun dünyası ve ismiyle paylaştı ve diğer bilgilere "hata" deniyor. Oyunun çıkış tarihi ise twitter kullanıcısının paylaştığına göre Eylül 2023 olarak belirlenmiştir. Bu tarih, diğer kişiler tarafından da onaylanmıştır.

Yeni Çıkacak Olan Assassin’s Creed Oyununun Detayları Nelerdir? 

Yeni çıkacak olan Assassin’s Creed oyunun detayları oyun severler tarafından merak edilip araştırılan bir konu haline gelmeyi başarmıştır. YouTuber j0nathan'ın paylaştığı  önemli bilgilerden biri de oyunun ismiyle ilgiliydi. Alınan bilgiler aracalığı ile oyunun adının Assassin's Creed Mirage olacağı bilinmektedir. Bu bilgi, Bloomberg yazarları tarafından endüstri kaynakları aracılığıyla  doğrulandı. Paylaşılan detaylara göre Valhalla'da gördüğümüz Basim İbn İshak'ı yeni bir oyunda geri getirecek. Karakter, Konstantinopolis'te geçen The Hidden Ones'ta Usta Suikastçı rolünü üstlendi. Ayrıca Ezio Auditore ile ilişkisi vardı. Oyun 860-870 yıllarında Bağdatlı Basım karakterini oynuyor. Diyalog seçenekleri, seviye sistemi, cinsiyet seçimi gibi RPG özellikleri oyunda yer almamaktadır. 2015 yılında Syndicate'te gördüğümüz Eagle Vision özelliği geri döndü. Oyunla ilgili daha fazla detay 10 Eylül'de Ubisoft Forward etkinliğinde açıklanacak. Ubisoft şu anda gizlice Assassin's Creed'in yeniden çevrimi üzerinde çalışıyor. Ek olarak, j0nathan'ın oyunun birden fazla şehirde geçeceğine dair iddialarından biri Jason tarafından bir kaynak aracılığıyla reddedildi. Daha fazla bilgilerin geleceği de öngörülmektedir.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir