Dota Void Spirit Özellikleri Nelerdir?

Dota Void Spirit Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:54
Dota void spirit hikâyesi nedir, dota void spirit seslendirmeni kimdir, dota void spirit yetenekleri nelerdir, dota void spirit ultisi nedir, dota void spirit çıkış tarihi nedir, dota void spirit çağırma nasıl yapılır vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Ölümlü bir zihni paramparça edecek sırlara sahip olan Inai, dünyanın gidişatını değiştiren görevleri yerine getirmek için Gizli Tapınaktan maddi dünyaya çıkar. Rastgele portallarda kaybolan ve yeniden ortaya çıkan Void Spirit, düşmanları yıkıcı kucaklarına çeken parlayan Eter Kalıntıları bırakır. Rezonans Darbeleri göndererek, zayıfları öldüren ve güçlülerin saldırılarını etkisiz hale getiren uçucu bir enerji olan eterin özüne bürünür. Void Spirit Astral Adımları düşmanlarının arasından geçerken, yolunda bir yıkım izi bırakarak gerçekte bir gözyaşı görülür.

Dota Void Spirit Nasıl Oynanır?

·        Quelling Blade, koridorda son vuruşları daha kolay elde etmesine yardımcı olur.

·        Şifa Salve koridor aşamasındaki herhangi bir kahraman için gereklidir.

·        Tango, Void Spirit'i koridorda canlı tutar.

·        Enchanted Mango, koridor aşamasında yeteneklerini düşman kahramanlara spam olarak göndermesine yardımcı olur.

Dota Void Spirit Hikâyesi Nedir?

Diğer ruhlar, arasındaki en yaşlı ruh olan Void Spirit Inai'nin aklını ve entrikalarını anlayabileceklerini iddia etmez. Ölümlü bir zihni parçalayıp gizemleri paylaşan Void Spirit, bilinmeyen bir aşamada evrenin çalışmalarını izler. Kendi işlerini yapmaları adına hizmetindeki kullarını dikkatle seçmektedir. Yalnızca ve sadece, hakikati doğru yoluna sokacak insanın kendisi olduğuna karar verdiğinde Gizli Tapınak'tan dışarı çıkıp maddi düzleme ayak basmaktadır. Varoluş hakkında genişleyen bir bakış noktasıyla Inai, birden çok gerçeklik dokusunun kaderde çarpışması yazıldığında görüşünün sonrasında, vaktinde bir noktaya dikkatle odaklanmıştı. Şimdi, Kadimlerin savaşını bizzat çözmek adına dostlarını yakında gelecek daha da büyük çekişmeler adına hazırlamak için eterden çıkmakta.

Dota Void Spirit Seslendirmeni Kimdir?

Dota void spirit seslendirmeni kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak dota void spirit seslendirmeni kimdir sorusunun cevabını yaptığımız araştırmalar sonucu bulamadık.

Dota Void Spirit Yetenekleri Nelerdir?

·        Vektör hedeflidir. Void Spirit bir kalıntıyı hedeflenen yere gönderir. Kalıntı, yüzünün dönük olduğu bölgeyi gözler. Bir birim önünden geçse kendine çeker ve zarar verir.

·        Void Spirit geçici şekilde etere kaybolarak kendini yeniden ortaya çıkartabileceği kadar portal meydana getirir. Bir portaldan çıktığında bölgedeki bütün düşmanlara zarar verir.

·        Void Spirit kendisini fiziksel zararı soğuran ve çevresine hasar veren bir dalga gönderen koruyucu bir kalkan ile kaplamakta. Kalkan, dalganın vurduğu düşman miktarı kadar artırılmış zarar soğurma kazanır.

·        Void Spirit, hedef yerinde belirmek adına astral diyarda bir yarık açar ve önüne gelen tüm düşmanlara saldırır. Bu saldırıdan etkilenenler hiçlikle işaretlenerek 1.3 saniye süresince yavaşlar ve zaman bitiminde patlar.

·        Dissimilate yeteneğine ek harici doğru yeni halkalar eklemekte.  Zararı 135.0 artırır.

·        Resonant Pulse'un susturulmasına ve 2,0 yük kazanmasına neden olur.

Dota Void Spirit Ultisi Nedir?

Void Spirit, hedef yerinde belirmek adına astral diyarda bir yarık açar ve önüne gelen tüm düşmanlara saldırır. Bu saldırıdan etkilenenler hiçlikle işaretlenerek 1.3 saniye süresince yavaşlar ve zaman bitiminde patlar.

Dota Void Spirit Çıkış Tarihi Nedir?

Dota void spirit çıkış tarihi nedir sorusu merak ediliyor. Dota void spirit 2019 senesinde çıktı.

Dota Void Spirit Çağırma Nasıl Yapılır?

Dota void spirit çağırma nasıl yapılır sorusu araştırılıyor. Ancak yapılan araştırma sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir