30 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Sabırlı Olun!

30 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Sabırlı Olun!
29.07.2022 19:24
30 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 30 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 30 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.


Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, şu anda aldığınız risklerin geri dönüşü olmayabilir. Şansınızı deneyebilir ve girişimlerinizin lehinize sonuçlanacağına bahse girebilirsiniz, ancak bir şekilde işler ters tepebilir. Öngörülemeyen küçük sorunlar en iyi planlarınızı raydan çıkarabileceğinden, kendinizi ortaya koyma veya hayati kararlar alma zamanı değil. Herkese açık veya önemli olaylar sizin için kaçınılmazsa, dikkatli olun ve her ayrıntıyı doğrulayın - küçük hatalar bile itibarınızı zedeleyebilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir ödül alacağınızı veya daha kolay bir iş ataması alacağınızı düşünmüş olabilirsiniz, ancak bu ertelenebilir veya tamamen iptal edilebilir. Sizden daha güçlü insanlar sizin için bazı şeylere karar veriyor olabilir, bu zor olabilir - özellikle de onları kişisel olarak tanımıyorsanız. Muhtemelen umduğunuz şeyi alamamış olsanız da, yakın gelecekte hala bazı gelişmeler görebilirsiniz. Sabırlı olun, çünkü daha iyi şeyler köşede.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün amacınızı anlatmak zor olabilir. Muhtemelen her zamanki gibi iletişim kurduğunuzu hissetseniz de, diğerleri neredeyse sizi bilerek yanlış anlamaya karar vermiş gibi görünebilir. Bu, inatçı olduğu ve sizi anlamak istemediği için birine patlayacak kadar sinir bozucu olabilir. Isınmadan önce ona kadar sayın! Bu gerçekten bir dizi dürüst hata olabilir, bu nedenle insanlara şüphenin avantajını vermeye çalışın ve kendinizi yeniden açıklamaya istekli olun.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, maddi konular, gün boyunca baş ağrılarına neden olabilir. Beklenmeyen faturalar veya yersiz para talepleri cüzdanınızı normalden biraz daha hafif hale getirebilir, bu nedenle şu anda anlık satın alımlardan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bunun yerine, evrenden gelecek eğri küreler için para biriktirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bankalar veya diğer para kaynakları da size sorun çıkarıyor olabilir ve bazı şeyleri halletmek için birkaç arama yapmanız gerekebilir. Bugün mali açıdan sorumlu olmak ana savaştır.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)

Sevgili Aslan, kalbinizi kapatmak zorunda kalmak acı verici olabilir. Duygularınız konusunda açık olmaya alışmış olabilirsiniz ve biri kendinizi veya duygularınızı nasıl ifade ettiğinizi eleştirmeye çalışırsa, kendinizi savunmada bulabilirsiniz. Gururunuz bundan yaralanabilirken, o kişiye karşı misilleme yapmak zorundaymış gibi hissetmeyin. Kim olduğunuza sahip olmak muhtemelen yapmanız gereken tek şey - bundan sonra birinin sizi yıkması zor olmalı.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, bitmemiş herhangi bir iş bir soruna dönüşebilir. Aranız kapanmayan biri hayatınıza dönmeye çalışabilir ya da hiç bitirmediğiniz bir proje sizin için sorun yaratabilir. Yeni bir şeye geçmek istemek çok geçerlidir, ancak zorlaştığında hiçbir şeyden kaçmak zorunda hissetmeyin. Gerçekte, ne kadar güç gerektirdiğini bile fark etmeden muhtemelen o kadar çok şey yaşadınız ki! İsterseniz, bu gevşek uçları bağlayabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, bugün sosyal kelebek olmaya ara vermek gerekebilir. Diğer insanlarla olan etkileşimleriniz son zamanlarda bunaltıcı gelebilir ve sizden istedikleri talepler harika olabilir. Başkaları için orada olmayı ne kadar isteseniz de, doldurmanız istenen ihtiyaçlar katlanılamayacak kadar fazla olabilir! Aynı anda yalnızca bu kadar çok görevi bir arada yürütebilirsiniz. Aşırı taahhütte bulunmak acı verici bir düşüş olacaktır, bu yüzden gerçekte neler yapabileceğinizin farkında olun.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrep, mevcut görevleriniz söz konusu olduğunda zor haberler gelebilir. İster birkaç kişiden, ister sadece kendinizden sorumlu olun, eldeki görevleri tamamlamak bazı engellerle gelebilir. Herhangi bir şaşırtıcı barikat sizi ürkütebilir, ancak haberlerle uğraşmak zorlaştığında arkadaşlarınızın tavsiyesini almaya çalışın. Yakın bir arkadaş geçmişte benzer bir durum yaşamış olabilir ve bununla nasıl başa çıkacağınız ve nasıl bırakacağınız konusunda size tavsiyelerde bulunabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, hayatınızdaki bir kişi inançlarınıza meydan okuyabilir. Bunu dikkatinizi çekmek, sizi aşağı çekmek için veya sadece kişisel felsefeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istedikleri için yapıyor olabilirler. Gerçekten niyetleri ne olursa olsun, sorgulanmak istemiyorsanız, sorularından hayal kırıklığına uğramanız anlaşılabilir. Yine de onlara sabırla cevap vermeye çalışın. Cevaplarınızı duymak istemiyorlarsa, nefesinizi boşa harcamanıza gerek yok.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlak, şu anda eski bağlantılar kopabilir. Konu bir arkadaşınıza geldiğinde pembe gözlük taktığınızı fark edebilirsiniz ve o, onları görme şeklinizi değiştirecek şekilde sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu, arkadaşlığı tamamen bitirmek zorunda değildir, ancak onlar hakkında bunu öğrendikten sonra bir tartışma veya ayrılık gerçekleşebilir. Aranızdaki şeylerin değiştiğini kabul etmek zor olabilir, ancak uzun vadede, aksini iddia etmek muhtemelen mantıklı olmayacaktır

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, başkalarını memnun etmeye çalışmak şu anda işinize yaramıyor. En iyi davranışınızı sergiliyor ve görevlerinizi elinizden gelen en iyi şekilde yerine getiriyor olsanız bile, onlara sunduğunuz şeyi eleştirecek birileri olabilir. Öte yandan, olumsuz kendi kendine konuşma yaparak kendinizin en kötü eleştirmeni olabilirsiniz. Bunun yerine kendinizi geliştirin, çünkü sizi savunan kişi siz olmalısınız!

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, şu anda enerji bulmak zor olabilir. Yorgun hissetmek muhtemeldir ve iyi bir gece uykusu ya da biraz kafein bile sizi canlandırmamış olabilir. Arkadaş grubunuzda veya iş arkadaşlarınız arasında gerginlik olabilir ve bu stres ruhunuzda olası bir tükenmeye katkıda bulunuyor olabilir. Drama sizi ne kadar içine çekmeye çalışsa da, çekime direnmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Suçluluk duymadan huzurunuzu koruyabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir