Vekilin Askere El Kaldırdığı Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı

Vekilin Askere El Kaldırdığı Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı
25.03.2023 16:54
Eski AK Partili vekilin askere el kaldırdığı görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar...

Eski AK Parti Milletvekili ve Nevşehir Üniversitesi eski Rektörü olan Prof. Dr. Mazhar Bağlı'nın, bir yol çevirmesi sırasında jandarmaların dur ihtarına uymadığı iddia edildi. Jandarma ekiplerinin takibi sonucunda yakalanan Bağlı ile ekipler arasında bir kavga çıktı.

Bu olay, bir kişi tarafından kaydedilirken, Bağlı'nın "Sen jandarmaya böyle bağıramazsın, elini kolunu indir" diyen bir askere, "Allah Allah, sen peygamber çocuğu musun? Kaldırırım, nasıl kaldırırım" diye yanıt verdiği duyuluyor.

"BUNU ÖDETECEĞİM"

Gerginlik artarken, bir başka asker Bağlı'ya "Eski milletvekili olduğunuzu söylüyorsunuz, jandarmaya böyle davranamazsınız" dedi. Bağlı ise askere dönerek, "Ben eski milletvekiliyim. Burada jandarmalar kanun adına değil, başka şeyler adına burada eşkıyalık ve terörizm yapıyorlar. Kendi arabamla giderken, hiçbir gerekçe olmadan beni durdurup yere yatırdılar. Yalan söylüyorlar, hiçbir şekilde kaçmadım. Üzerime baktığınızda bunu anlayabilirsiniz. Ben bunu jandarmaya ödeteceğim" şeklinde cevap verdi.


Yorumlar

  • Jandarma ya kimse el kaldıramaz.şiddete başvurmadan herşeyin çaresi vardır.sadece sükunetli davranıp.sorun çözülür.ama kaba kuvetle asla..vekili esefle kınıyorum.

    Eskide kalmış daha neyin kafasını yaşıyorsun eski millet vekiliymiş vatan için ne yaptın len

    Zandarmaya terörist diyen zihniyet sandığa hesap verecek

    Eski mv sen kanuna uyacaksin

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir