Dota Tusk Özellikleri Nelerdir?

Dota Tusk Özellikleri Nelerdir?
17.08.2022 15:59
Kuvvet sınıfında olan Tusk, düşmanlarına doğru kartopu biçiminde yuvarlanarak onları sersemletir. Tusk aynı zamanda Engelleyici, Ani Hasarcı ve Tetikleyici olmaktadır. Peki, Dota Tusk özellikleri, komboları, ultisi, yetenekleri, hikayesi nedir? Nasıl oynanır, seslendiren kimdir ve ona karşı en iyi karakter hangisidir?

Dota Tusk Engelleyici, Ani Hasarcı ve Tetikleyici özelliklerine sahip olmaktadır. Pek çok yeteneğe sahip olan Tusk hasar türünü büyüsel ve fiziksel vermektedir. Sahip olduğu bazı yetenekler; ; Ice Shards, Snowball, Tag Team, Frozen Sigil, Walrus Punch! olmaktadır.

Dota Tusk’ın Hikayesi Nedir?

Dota Tusk’ın hikayesi ise şu şekilde olmaktadır: Tusk asla unutamayağı bir bar kavgası yaşamıştır. Sadece bir kişi Wolfsden Tavernasın’da ayakta durabilmişti. Adil bir dövüşte Kobalt Çığ, Ymir: Azı Dişi, Kıllı Boksör ve Sınırların Korkulu Rüyası’nı yenilgiye uğratan tek ve ilk kişi olmuştur.

Dota Tusk’ın Komboları Nelerdir?

Dota Tusk’ın comboları şunlar olmaktadır: Tusk/Tiny; çift şerit, ne olursa olsun çiftliği, sahip oldukları becerilerinin tam olan bir kombinasyonunu kullanmak, neredeyse bütün kahramanları beşinci seviyede bombalayabilmektedir.

Dota Tusk’a Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota Tusk’a Karşı en iyi karakter Anti-Mage olmaktadır. Dota Dusk’a karşı savaşan diğer kahramanlar ise; Disruptor, Earth Spirit, Earthshaker, Phantom Lancer, Razor ve Techies olmaktadır. Dota Tusk’ın iyi karşıtları ise; Bane, Bloodseeker, Crystal Maiden, Legion Commander, Pugna, Shadow Fiend, Sniper, Venomancer, Viper ve Monkey King olmaktadır.

Dota Tusk’ın Seslendirmeni Kimdir?

Dota Tusk’ı seslendirmiş olan seslendirme sanatçısı Thomas Chantler olmaktadır. Aynı zamanda da aktör olmakta olan Thomas Chantler’in bilinmekte olan diğer işleri de; Space Quest 6: Roger Wilco in the Spinal Frontier, Lord of the Rings: The Return of the King ve Dead Space 2 olmaktadır.

Dota Tusk’ın İtemleri Nelerdir?

Dota Tusk’ın itemleri ise şunlar olmaktadır; Tango, Healing Salve, Clarity, Iron Branch, Enchanted Mango, Orb of Venom, Boots of Speed, Magic Wand, Urn of Shadows, Phase Boots, Drum of Endurance, Blink Dagger, Aghanim’s Scepter, Lotus Orb, Bottle, Desolator, Shadow Blade, Heaven’s Halberd, Assault Cuirass, Solar Crest, Silver Edge, Blade Mail, Soul Ring, Arcane Boots ve Force Staff.

Dota Tusk Nasıl Oynanır?

Dota Tusk takımının koşullarına göre kavgalar çıkartabilen güçlü bir başlatıcıdır. Kalabalık kontrol büyülerinden oluşan cephaneliği, dövüş ve baskın esnasında düşmanlarını engelleyebilir ve aynı zamanda müttefiklerine güçlü bir avantaj sağlar.

Dota Tusk’ı Yetenekleri Nelerdir?

Dota Tusk’ın yetenekleri ise şunlar olmaktadır; Ice Shards, Snowball, Tag Team, Frozen Sigil, Walrus Punch!, Shard’lı Yetenek Yükseltmesi ile Ice Shards ve Scepter Yeni Bir Yetenek Verir ile Walrus Kick.

Dota Tusk, Ice Shard yeteneği ile buz parçalarının temas ettiği bütün düşmanlara hasar veren donan bir enerji topu biçimine dönüştürür. Hedeflenen yere ulaşan top 4.0 saniye kadar süren bir duvar oluşturur ve kırıkları serbest bırakır.

Dota Tusk’ın Ultisi Nedir?

Dota Tusk’ın ultisi hakkında her ne kadarda detaylı bir biçimde araştırma yapsak da, maalesef bu konu hakkında herhangi gibi bir bilgiye ulaşamadık. Ancak Dota Tusk’ın sahip olduğu diğer yetenekler; Ice Shards, Snowball, Tag Team, Frozen Sigil, Walrus Punch! olmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir