Dota Bounty Hunter Özellikleri Nelerdir?

Dota Bounty Hunter Özellikleri Nelerdir?
29.06.2022 17:14
Düşmanlarını yağmalayan Bounty Hunter, ani hasarcı şampiyonlardan birisidir. Çevikliği sayesinde seçilen bu şampiyonun özellikleri, hikayesi, yetenekleri nelerdir? Bounty Hunter’ı oynamak isteyenler için saldırı tipi ve hasar türü nedir? Bu karakter hangi hayvandır ve Bounty Hunter’ı kim seslendirmiştir?

Bounty Hunter, saldırısını yaparken bir sonraki saldırısının planını yapmaya devam eder ve fazladan hasar verir. Bunun ardından görünmez olur ve saldırana ya da herhangi başka bir yetenek kullanana kadar birimlerin içinden geçebilir. Görünmezliğini saldırı yaparak bozacak olursa, hedefinin hareket hızını azaltır.

Dota Bounty Hunter Hikâyesi Nedir?

Bounty Hunter, eşya gibi terk edildikten sonra hayatta kalma mücadelesi sırasında mükemmel şekilde iz sürme yeteneği geliştirmiştir. Elbette bu yalnızca hikâyenin tek bir yüzüdür. Bazıları onun savaş yetimi olduğunu söyler. Büyük avcı Soruq tarafından alınır ve büyük ustası onun kılıç yeteneklerini keşfeder.

Bounty Hunter’ın geçmişi ve hikayesi hakkında birçok efsane bulunur ve bu efsanelerin her biri bir diğerinden daha heyecanlı ve ürkütücüdür.

Dota Bounty Hunter Hangi Hayvandır?

Bu karakteri oynayanlar, hangi hayvan olduğunu çok çıkartamıyor olsa da hikayeler ile ilgili olanlar Bounty Hunter’ın bir tilki olduğunu düşünür. Hikayelerden birisinde Bounty Hunter, terk edilmişken bulunduğu söylenir. Hikâye anlatılırken; “he was abandoned as a kit” cümlesi geçer, bunun Türkçe ’deki anlamı “küçük tilki olarak terkedildi” şeklinde yapılabilir. Fakat halen kimi forumlarda kedi ya da köpek olduğu ile ilgili fikirler de söylenmeye devam etmektedir.

Dota Bounty Hunter Yetenekleri Nelerdir?

Bounty Hunter’ın yetenekleri; Shuriken Toss, Jinada, Shadow Walk ve Track’tir.

Shuriken Toss ile ölümcül bir shuriken fırlatan Bounty Hunter, hedefini kısa bir süreliğine sersemletir ve 1200 yarıçapındaki tüm birimlere seker. Büyü bağışıklığını delen Jinada ile fazladan hasar verilir ve bir miktar altın kazanılır.

Shadow Walk ile Bounty Hunter, görünmez olur ve yetenek kullanana kadar birimlerin içinden geçebilir. Track yeteneği ile bir düşman av olarak belirlenir ve gerçek görüş sağlanır. Seçilen avın çevresindeyken Bounty Hunter, fazladan hareket hızı kazanır.

Dota Bounty Hunter Karakterine Karşı Savaşan Kahramanlar Kimlerdir?

Bounty Hunter karakterine karşı kazanmak istiyorsanız; Naga Siren, Meepo, Huskar karakterlerinden birisini tercih etmelisiniz. Ayrıca doğru bir dizilimle Phantom Lancer ve Slark karakterlerini de tercih edebilirsiniz.

Dota Bounty Hunter Karakterini Kim Seslendirmiştir?

Dota’daki Bounty Hunter karakterini Michael Gregory adlı ses sanatçısı seslendirmiştir. Ayrıca Silencer ve Clikz isimli karakterlere de aynı ses sanatçısı hayat vermiştir.

Dota Bounty Hunter Saldırı Tipi ve Hasar Türü Nedir?

Bounty Hunter’ın oyun içinde saldırı tipi; yakın dövüştür ve ani fiziksel hasar verir. Görünmezliği sayesinde kaçışta ya da ani baskında oldukça etkili olan bu karakter, yeteneklerini kullanarak fazladan hasar vermeye odaklıdır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir