Ünlü Pop Şarkıcıları Ne Kadar Para Kazanıyorlar?

Ünlü Pop Şarkıcıları Ne Kadar Para Kazanıyorlar?
13.12.2021 13:30
Pop şarkı türü 1990'lı yıllardan itibaren ülkemizde geniş bir yer edinmiştir. Bu da pop şarkıcıların doğmasına neden olmuştur. Kısa zaman içinde onlarca sanatçı pop sanat dalına yönelmiş ve bu alanda başarılar elde etmiştir. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan pop sanatçıların hayatları ve özellikle kazançları magazin dünyası başta olmak üzere toplum içinde merak edilmektedir. Edis, Aleyna Tilki, Gülşen, İrem Derici, Ece Mumay, Mustafa Ceceli ne kadar kazanıyor? Ünlü pop şarkıcılarının kazançları hakkında merak edilenleri sizler için yanıtladık.

Pop müzik ülkemizde en fazla dinlenen müzik türleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle pop şarkıcılar müzik dünyasında fazla bir yere sahiptir. Her olayları ile gündemde olan popçular özel yaşamları ile dikkat çekmektedirler. Lüks arabaları, şatafatlı kıyafetleri, pahalı çantaları ya da takıları ile sürekli magazinlerin ilgi odağı olan pop sanatçıların ne kadar kazandığı hayranları tarafından merak edilmektedir. Belirli bir üne ulaşmış ve konserlerin aranan yüzü olmuş sanatçılar kazançları ile dudak uçurtmaktadır. İşte hepimizin yakından takip ettiği pop şarkıcıların kazandıkları ücretler...

Edis Ne Kadar Kazanıyor?

Genç ve yakışıklı şarkıcı Edis son yıllarda sürekli adında sıklıkla bahsettiren bir isimdir. Albümleri ve şarkıları ile dinlenme rekorları kıran Edis Görgülü pek çok konserde sahne almaktadır. 2021 yılında birçok konserde hayranlarıyla buluşan Edis konser başına 110 bin ila 130 bin TL kazandığı tahmin edilmektedir. İki kez Altın Kelebek Ödülü almaya hak kazanan Edis çıkardığı şarkılar ile listelerin başında yer almaktadır. Bu da Edis'in kazancını katlamaktadır.

Aleyna Tilki Ne Kadar Kazanıyor?

Yetenek Sizsin Türkiye yarışması ile büyük bir patlama yaşayan Aleyna Tilki gencecik yaşına rağmen yüklü bir servete sahiptir. Ülkenin pek çok yerinde konserler veren ve her yıl eni bir şarkı ile karşımıza çıkan Aleyna Tilki'nin pek çok yaşıtının aksine kaliteli bir yaşam sürmektedir. 2021 yılında sahne aldığı konserlerin her birinden 100 bin ila 110 bin TL kazandığı tahmin edilen Aleyna Tilki YouTube'da da tıklanma rekorları kırmaktadır. Ünlü bir kot firması ile anlaşan Aleyna Tilki 1 milyon TL'lik bir anlaşmaya imza atmıştır. Sadece 2017 yılında 40 konserde sahne alan genç şarkıcı o yıl 1 milyon TL'nin üzerinde bir kazanç sağlamıştır.

Gülşen Ne Kadar Kazanıyor?

Gülşen de konserlerde sıklıkla sahne alan isimler arasındadır. Yılbaşı gecelerinde, bayram özel programlarında yer bulan Gülşen pop şarkıcılar arasında en fazla kazananlardan biridir. 2021 yılında sahne aldığı her konser için 110 bin TL ila 130 bin TL aldığı magazin dünyasında konuşulmaktadır. Hayatına yurt dışında devam eden Gülşen'in kazancı elbette sadece konserlerden değil. Yaza damga vuran şarkıları ile tanınan Gülşen her yıl izlenme rekorları kırmaktadır ve kazancını arttırmaktadır.

İrem Derici Ne Kadar Kazanıyor?

İrem Derici'nin 2019 yılında konser başına 30 bin Euro aldığı magazin dünyası arasında hızla yayılmıştır. 10 konserlik Avrupa turnesi kapsamında servetine servet katan İrem derici günümüzde de yüklü miktarlar kazanmaktadır. 2021 yılında da pek çok yerde sahne alan İrem Dericinin her konserde 90 bin TL ila 100 bin TL arasında bir kazanç sağladığı tahmin edilmektedir. İstanbul Harbiye'de bu sene ilk kez sahne alan İrem Derici'nin bir gecede 200 bin TL kazandığı konuşulmaktadır.

Ece Mumay Ne Kadar Kazanıyor?

Son yıllarda yıldızı parlayan isimlerden biri olan Ece Mumay da yüklü bir kazanca sahip olan ünlüler arasındadır. Genç yaşına rağmen lüks bir yaşam içinde olan Ece Mumay son dönemlerin en trend şarkılarının sahibi olarak bilinmektedir. 2021'de sahneye çıkma fırsatı bulan Ece Mumay'ın konser başına 60 bin TL civarında bir ücret aldığı tahmin edilmektedir.

Mustafa Ceceli Ne Kadar Kazanıyor?

Mustafa Ceceli romantik şarkıların usta ismi olarak bilinmektedir. Ayrıca beste ve söz yazarlığı da yapan Mustafa Ceceli sanat dünyasının en sevilen isimleri arasında yer almaktadır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ceceli'nin kazancı merak edilmektedir. Her yıl onlarca konsere çıkan Mustafa Ceceli 2021 yılında sahne aldığı her konserden 70 bin TL ila 80 bin TL arasında bir ücret tarifesi ile karşılaştığı tahmin edilmektedir.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir