Ünlü Playboy Dan Bilzerian Resmen Evlendi! Dan Bilzerian Eşi Kimdir?

Ünlü Playboy Dan Bilzerian Resmen Evlendi! Dan Bilzerian Eşi Kimdir?
25.07.2022 14:10
Yıllardır onu etrafı kadınlarla çevrili fotoğrafları ile tanıyoruz. Dünyanın en ünlü playboyu olan Dan Bilzerian, ani bir kararla evlendi. Dan Bilzerian kimle evlendi, Dan Bilzerian eşi kimdir soruları ise oldukça merak edildi.

Dan Bilzerian kim? Dan Bilzerian evlendi mi? Dan Bilzerian kiminle evlendi? Dan Bilzerian'ın karısı (eşi) kim? ABD'li internet fenomeni ve poker oyuncusu olan Dan Bilzerian özel hayatına ilişkin görüntüleri ile sık sık ekranlarda yer alıyordu. Dan Bilzerian'dan gelen son haber ise sosyal medyada gündem oldu. Dan Bilzerian'ın evlendiği açıklandı. Evliliğe ait de görüntüler paylaşıldı. Dan Bilzerian'ın kiminle evlendiği ve karısının kim olduğu da sosyal medya kullanıcıları tarafından araştırılmaya başlandı. İşte Dan Bilzerian'ın eşi...

Dan Bilzerian evlendi mi?

Dan Bilzerian'ın evlendiği açıklandı. Evliliğe dair de görüntüler sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Ancak evlilik fotoğraflarının bir kurgu olduğunu düşünenler de var.

Dan Bilzerian kiminle evlendi?


Instagram’ın kralı olarak tanınan playboy Dan Bilzerian, Square Mile dergisine kapak oldu. Samimi açıklamalar yapan 38 yaşındaki Bilzerian, kendisinden 16 yaş küçük manken Sofia Bevarly’yle birlikte olduklarını itiraf etti. Katıldığı çılgın partilerle adından söz ettiren playboy, “Evet, bir kız arkadaşım var. İlk defa bir sevgilim oldu. Sofia çok akıllı ve havalı” dedi.

Dan Bilzerian kimdir?

Daniel Brandon Bilzerian 7 Aralık 1980 yılında ABD'de dünyaya geldi.

Dan Bilzerian internet medyasında ünlü olmuş Ermeni kökenli Amerikalı profesyonel poker oyuncusudur.

Dan Bilzerian, Paul Bilzerian ve Terri Steffen'in oğlu olarak, Florida'nın Tampa kentinde doğdu. Adam adında bir erkek kardeşi vardır. Ermeni asıllı babası, Wall Street'te başarılı bir kurumsal girişimciydi ve oğullarının her biri için büyük, güvenilir bir fon kurdu. Bilzerian 2000 yılında Navy SEAL eğitim programına girdi. Askerlik hizmetinin ardından, Florida Üniversitesi İşletme ve Kriminoloji bölümüne girdi

2013 yılında başlayarak, Bilzerian'nın Instagram hesabında yayınlanan fotoğrafları medyanın ilgisini kazandı. 2012'de, web sitesi TheDirty.com'un kurucusu Nik Richie, web sitesi aracılığıyla Bilzerian'ın yaşam tarzını belgelemeye başladı. Bilzerian'nın lüks yaşam tarzına bağlı ağır uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle 32 yaşından önce üç kez kalp krizi geçirdiği bildirilmiştir.

Ekim 2016'da Amerikalı rapçi T-Pain, Dan Bilzerian'ın adını taşıyan bir şarkı çıkardı.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir