Yağmur Atacan Hakkında Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?

Yağmur Atacan Hakkında Merak Edilen Bilgiler Nelerdir?
16.08.2022 16:46
Bir dönemler popüler olan oyuncu Yağmur Atacan; en çok Pınar Altuğ ile olan evliliği sebebiyle gündeme oturmuştur desek yalan olmaz. Dolayısıyla Yağmur Atacan hakkında kaç yaşında, aslen nereli, Pınar Altuğ ile yaş farkı, kaç kez evlendi, kaç çocuğu var, şimdi ne iş yapıyor gibi sorular da sıklıkla araştırılıyor.

Yağmur Atacan 19 Mayıs 1983 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Müzisyen ve oyuncu olan Yağmur Atacan 2008 tarihinden beri ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile evli olmaktadır.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Yaş Farkı Nedir?

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan arasında toplamda 9 yaş bulunmaktadır. Yağmur Atacan 19 Mayıs 1983 senesinde doğmuştur. Pınar Altuğ ise 2 Eylül 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. İkili 12 Nisan 2008 tarihinde evlenmiştir.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Boşandı Mı?

Hayır, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan boşanmamıştır. Çift evliliklerine oldukça mutlu bir şekilde devam etmektedir. 14 sene boyunca evliliklerine devam eden çift, her defasında oldukça mutlu olduklarını dile getiriyorlar.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Nasıl Tanıştı?

2006 senesinde aynı dizide rol alan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, dizi sayesinde kaynaşıp evlenmişlerdir. Dizinin devam ettiği dönemlerde Pınar Altuğ’un soyunma odasına biranda giren Yağmur Atacan, Altuğ’u öpmesi ile ilişkinin temelleri garip ve cesur bir biçimde atılmış olmuş. İnsanların ve magazinin her defasında yaş farkını dillendirmesine rağmen ikili ilişkilerine oldukça mutlu bir biçimde devam ediyor.

Yağmur Atacan’ın Annesi Kimdir?

Yağmur Atcan’ın annesinin adı Nurdan Atacan olmaktadır. Babasının ismi ise Esat Atacan olmaktadır. Karısı Pınar Altuğ ile 2008 yılında evlenen Yağmur Atacan’ın evlilikleri sonucu Su Atacan adını verdikleri kızları bulunmaktadır.

Yağmur Atacan Aslen Nerelidir?

Yağmur Atacan’ın aslen Yugoslavya göçmeni olduğu bilinmektedir. Ayrıca Yağmur Atacan’ın asker olan babası Esat Atacan’ın tayinleri sebebi ile Gaziantep’te doğmuştur. Babası asker iken, annesi de diş hekimi olmaktadır.

Yağmur Atacan’ın Boyu Kaçtır?

Yağmur Atac’ın boyunun 1.73 olduğu bilinmektedir. Kilosu ise 71 kilogram olmaktadır. Gaziantep’te doğan Atcan’ın bir tanede kardeşi bulunmaktadır. Felsefe Bölümü’nü İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde bitirmiştir.

Yağmur Atacan’ın Burcu Nedir?

Yağmur Atacan boğa burcu olmaktadır. 2022 senesi itibari ile 39 yaşında olan Atacan, 71 kilogram olmaktadır. Ülker, Hürriyet, Coca Cola, Panda ve Egos gibi pek çok reklam filminde yer alan Atacan, Ben İstersem isimli programda sunuculuk yapmıştır.

Yağmur Atacan’ın Çocuğu Var Mı?

Evet, Yağmur Atacan’ın çocuğu vardır. Pınar Altuğ ile evlilikleri sonucunda Su Atacan isimli çocukları dünyaya gemiştir. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan 12 Nisan 2008 senesinde evlenmişlerdir. Kızları Su Atacan ise 27 Ocak 2009 senesinde dünyaya gelmiştir.

Yağmur Atacan Hangi Dizilerde Oynadı?

Yağmur Atacan’ın oynadığı diziler şunlardır; Lise Defteri, İlk Aşkım, Nefes Nefese, Bir Dilim Aşk, Doktorlar ve Sınıf. Sınıf dizisinde Kaya, Doktorlar dizisinde Hasan, Bir Dilim Aşk dizisinde Taner ve Lise Defteri dizinde Ali ismindeki karakterleri canlandırmıştır.

Yağmur Atacan Zengin Mi?

Yağmur Atacan’ın zengin olup olmadığı hakkında herhangi gibi bir bilgiye ulaşamadık. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik geçmişi de vardır. Uzun zamandır dizilerde rol almayan Yağmur Atcan’ın otomobil galericiliğini ek iş olarak yaptığı bilinmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir