Tlauncher Telefona Nasıl İndirilir?

Tlauncher Telefona Nasıl İndirilir?
19.12.2022 23:57
Bilgisayara bir program ya da oyun indirmek telefona göre çok daha az uğraştırıcı ve kolaydır. Tlauncher, axie infinity, after effects telefona nasıl indirilir? Assetta corsa, among us, Adobe connect telefona nasıl indirilir? Telefona indirmek istediğiniz oyun ya da programlar ile ilgili merak ettiğiniz soruları sizler için cevapladık.

Minecraft, Mojang ekibi tarafından geliştirilen ve ardından çok büyük bir meblağ karşılığında Sony Interactive Entertainment şirketine satılan, dünyanın en çok oynanılan açık dünya oyunlarından bir tanesidir. Oyunda amaç karakterini geliştirdikten sonra End Portalına gidip ejderhayı öldürmektir. Ancak birçok oyuncu bunun için uğraşmaz. Bunun yerine daha çok eğlenebileceği, yapılar oluşturabileceği ve arkadaşları ile savaşabileceği şekilde oynamaktadır.

Minecraft paralı bir oyundur ve bu oyunu kaçak yollardan oynamak için kurulan uygulamaya Tlauncher denmektedir. Tlauncher indirirseniz oyunun her sürümünü istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Tlauncher’i birçok farklı siteden indirebilirsiniz ancak bu sitelerde başınızın virüsler ile belaya girmesi oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Axie İnfinity Telefona Nasıl İndirilir?

Axie infinity, Eth tabanlı kripto para birimi olan AXS ve SLP kullanan, Sky Mavis tarafından geliştirilen NFT tabanlı bir çevrimiçi video oyunudur. Bu oyun 2021 Mayıs ayında en pahalı NFT koleksiyonu unvanını eline almıştır. Bu oyunu oynamak için telefonunuz Android sistemi ise Google Play Store üzerinden İOS sistemi ise Apple Store üzerinden satın alarak indirebilirsiniz. Ayrıca bu oyun Windows desteklidir ve bilgisayardan da oynanabilmektedir.

After Effects Telefona Nasıl İndirilir?

After Effects, Adobe Systems tarafından geliştirilen ve hareketli grafikler ya da görsel efekt oluşturmak için kullanılan bir yazılımdır. Bu yazılım 1993 senesinde piyasaya sürülmüştür ve C++ programlama dili ile kullanılmaktadır. Adobe After Effects bilgisayarda kullanımı için hazırlanmış bir yazılımdır. Ancak isterseniz telefonunuza apk olarak yükleme şansınız bulunmaktadır. After Effects’i birçok farklı siteden indirebilirsiniz ancak bu sitelerde başınızın virüsler ile belaya girmesi oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Assetto Corsa Telefona Nasıl İndirilir?

Assetto Corsa, Kunos Simulazioni adlı İtalyan şirketi tarafından piyasaya 2014 senesinde sürülen bir oyundur. Bu oyun bir yarış simülasyonu olup, kapsamlı özelleştirme desteği ile gerçekçi yarış tecrübesine olanak sağlamaktadır. Bu oyun PlayStation ve bilgisayar için çıkarılmıştır. Eğer telefon için aynı ya da benzer isimlerde oyunlar görüyorsanız yüksek ihtimalle orijinal değildir.

Among Us Telefona Nasıl İndirilir?

Among Us oyunu 2018 yılında bir Amerikan şirketi olan InnerSloth tarafından geliştirilen bir, çok oyunculu sosyal çıkarım oyunudur. Among Us, arkadaş ortamlarında sürekli olarak oynanan Vampir – Köylü oyununa benzemektedir. Oyunda Crewmate ve Impostor olmak üzere iki grup bulunur ve bu gruplardan Crewmate’ler köylüleri Impostorlar da vampirleri temsil etmektedir. Bu gruplar birbirlerini bulmaya ya da öldürmeye çalışmaktadır. Bu oyun yapımcısı tarafından bilgisayara çıkarıldıktan sonra oyunun çok fazla rağbet görmesi ile birlikte telefona uygun sürümünü de çıkarmışlardır. Bu oyunu ücretsiz bir şekilde telefonunuzun mağazasından indirip oynayabilirsiniz.

Adobe Connect Telefona Nasıl İndirilir?

Adobe Connect, Adobe şirketi tarafından oluşturulan bir uzaktan eğitim, web konferansı ya da sunum yapabileceğiniz bir yazılımdır. Adobe Connect ücretsiz bir yazılımdır. Hem bilgisayar hem de telefondan kullanımı mevcuttur. Telefonunuz Android sistemi ise Google Play Store üzerinden İOS sistemi ise Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir