Timur Acar Kaç Yaşında?

Timur Acar Kaç Yaşında?
29.11.2022 21:50
Timur Acar kaç yaşında, öldü mü, dizileri nelerdir? Timur Acar aslen nereli, alevi mi, neden Kertenkele'den ayrıldı, boyu kaç? Timur Acar babası kimdir, hangi filmlerde oynadı, evli mi, kaç çocuğu var? Timur Acar ile ilgili merak edilenleri derledik.

Başarılı oyuncu Timur Acar, gurbetçi bir ailenin çocuğudur. 1979 yılında Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelen oyuncu Timur Acar 2022 yılı itibarıyla 43 yaşına basmıştır. Başarılı oyuncu 1999 yılında tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır.

Timur Acar Öldü Mü?

Sempatik oyuncu Timur Acar, ‘Akasya Durağı’ dizisindeki ‘Arif Keser’ ve ‘Çakallarla Dans’ film serisindeki ‘Köfte Necmi’ karakterleri ile kendisini izleyenlere sevdirmiştir. Başarılı oyuncu müzikle de ilgilenmektedir. Timur Acar çekimi devam eden yapımlarda yer almaktadır.

Timur Acar Dizileri Nelerdir?

Başarılı oyuncu Timur Acar birçok dizi ve filmde rol almıştır. İşte Timur Acar’ın rol aldığı diziler;

·        Kurşun Yarası

·        Kaybedenler

·        Avrupa Yakası

·        Akasya Durağı

·        Disko Kralı

·        Leyla İle Mecnun

·        Yalan Dünya

·        Bebek İşi

·        Kertenkele

·        Nerdesin Birader

·        Söz

·        İyi Aile Babası/ Babam Çok Değişti

·        Uzak Şehrin Masalı

·        Oğlum

Başarılı oyuncunun yakında yayınlanacak ‘Hayreddin’ dizisinde de rol alacağı duyurulmuştur.

Timur Acar Aslen Nereli?

Başarılı oyuncu Timur Acar Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelmiştir. Oyuncu 1999 yılında ailesinin memleketi olan Sakarya’ya yerleşmiştir. Ancak başarılı oyuncunun ailesi aslen Gürcü kökenlidir. Başarılı oyuncunun kökeni Artvin’e dayanmaktadır.

Timur Acar Alevi Mi?

Başarılı oyuncu Timur Acar 2005 yılında ekranlarımıza çıkmaya başlamıştır. Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan oyuncu kısa zamanda ekranların sevilen yüzü olmuştur. Timur Acar’ın alevi olup olmadığı ile ilgili herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Timur Acar Neden Kertenkele'den Ayrıldı?

Ünlü oyuncu Timur Acar birçok başarılı yapımda yer almıştır. Zeki Alasya, Ali Atay, Şevket Çoruh ve İlker Ayrık gibi birçok usta oyuncuyla çalışan duayen oyuncu yeni çıkacak yapımlara hazırlanmaktadır. Usta oyuncunun rol aldığı ‘Kertenkele’ dizisinden neden ayrıldığı sevenleri tarafından büyük bir merak konusu olmuştu. Usta oyuncu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Yapım Atölyesi ile olan sözleşmesinin sona erdiğini ve bu yüzden diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Timur Acar Boyu Kaç?

Ekranların sevilen yüzü Timur Acar, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Başarılı oyuncu Timur Acar 1.82 boyunda ve 80 kilodur. Ünlü oyuncunun oğlak burcu olduğu da bilinmektedir.

Timur Acar'ın Babası Kimdir?

Başarılı oyuncu Timur Acar 2016 yılında En İyi Komedi Aktörü ödülüne aday gösterilmiştir. Ünlü oyuncu Timur Acar, Turgut Acar ve Havva Acar’ın çocuğudur. Başarılı oyuncu katıldığı ‘Beyaz Show’ ve ‘Eser Yeneler Show’ programlarında da büyük sempati toplamıştı.

Timur Acar Hangi Filmlerde Oynadı?

Ünlü oyuncu Timur Acar birçok filmde rol almıştır. İşte başarılı oyuncunun rol aldığı filmler;

·        Organize İşler

·        Ulak

·        Çıngıraklı Top

·        Türkler Çıldırmış Olmalı

·        Başka Dilde Aşk

·        Ah Kalbim

·        Gomeda

·        Çakallarla Dans

·        Devrimden Sonra

·        Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

·        Erkek Tarafı: Testesteron

·        Hayat Sana Güzel

·        Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı

·        Çakallarla Dans 4

·        Çakallarla Dans 5

·        Kapı

·        Akıllara Seza

·        Kırk Yalan

·        Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit

·        Çakallarla Dans 6

Timur Acar Evli Mi?

Ünlü oyuncu Timur Acar 2007 yılında bir evlilik yapmıştır ancak üzerinden 2 sene geçtikten sonra boşanmıştır. Başarılı oyuncu Timur Acar 2016 yılında meslektaşı olan Eda Özerkan ile evlenmiştir. Çiftin Eliz adında bir çocuğu vardır.

Timur Acar Kaç Çocuğu Var?

Başarılı oyuncu Timur Acar ilk 2007 yılında dünya evine girmiştir. 2 sene sonra boşanan Timur Acar’ın bu evlilikten çocuğu bulunmamaktadır. 2016 yılında ‘kertenkele’ dizisindeki rol arkadaşı Eda Özarkan ile evlenen Acar’ın bir kız çocuğu vardır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir