Bahar Şahin Biyografi

Bahar Şahin Biyografi
16.06.2022 10:24
Yeni bir dizi ile ekranlara dönen Bahar Şahin, izleyiciler tarafından epey beğeni topluyor. Sevilen oyuncu Bahar Şahin hakkında merak edilen soruların cevapları yazımızda yer alıyor. Bahar Şahin hangi dizilerde rol aldı? Sevgilisi kim, kaç yaşında?

Bahar Şahin, 4 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinli olan güzel oyuncu, küçük yaşta ailesinin boşanmasının ardından İstanbul’a yerleşmiş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Okuluna devam ederken okulun tiyatro ekibine katılan Şahin, Ankara Altındağ Gençlik Merkezi’nde kurulmuş olan tiyatro ekibine de dahil olmuştur.

Her zaman oyunculuğa ilgisi olan Şahin, bir akşam dışarda yemekte iken şans eseri tanıştığı yapımcı Arzu Eğmir ve yönetmen Merve Girgin sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Elbette oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk oyunculuk tecrübesini 2015 senesinde yaşamıştır.

Bahar Şahin’in ilk oyunculuk tecrübesi “O Hayat Benim” dizisinde olmuştur. Ardından Yol Arkadaşım ve Yol Arkadaşım 2 isimli filmlerde de yer almıştır.

Çıkışını 2019 – 2020 senesi arasında yayınlanan Zalim İstanbul dizisindeki Ceren karakteri ile yapan Şahin, şimdilerde Masum ve Güzel isimli dizide başrol karakterinde yer alıyor.

Bahar Şahin Sevgilisi?

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen ile geçtiğimiz yıllarda birlikte olan Bahar Şahin’in futbolcu Dorukhan Toköz ile olaylı biten ilişkisi sonrasında yeni bir aşka yelken açtı mı sorusu sevenlerinin merak ettiği bir konu. Rol arkadaşı ile yakınlaştığı belirtilen Bahar Şahin’in sevgilisinin şimdilerde Oktay Çubuk olduğu söyleniyor.

Bahar Şahin Boyu

Birçok yapımda yer alan ve izleyenleri tarafından oldukça sevilen oyuncu Bahar Şahin’in boyu 1,65’tir.

Bahar Şahin Burnu Estetik Mi?

Ceren karakteri ile sevenlerinin gönlüne taht kuran ünlü oyuncu Bahar Şahin’in düzgün fiziği ve yüz hatları estetik olup olmadığı konusunu gündeme getirdi. Herhangi bir şekilde estetiğinin olduğu ile ilgili bir açıklaması bulunmayan Bahar Şahin, son dönemlerde yeni bir projede yer alıyor.

Bahar Şahin Oynadığı Filmler

Bahar Şahin’in ilk oyunculuk tecrübesi 2015 senesindedir. Bu zamandan sonra oynadığı filmler aşağıda sıralanmıştır:

· Oha Diyorum

· İyi Oyun (Naz Çavuşoğlu)

· Yol Arkadaşım (Cemre)

· Yol Arkadaşım 2 (Cemre)

· Pepee: Birlik Zamanı (Liko)

Bahar Şahin Hangi Dizilerde Oynadı?

Bahar Şahin’in oynadığı diziler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

· O Hayat Benim (Müge)

· Lise Devriyesi (Işıl Yılmaz)

· Kayıtdışı (İnci)

· Servet (Ferah Feza)

· Zalim İstanbul (Ceren Yılmaz)

· Gülümse Kaderine (Eda)

· Duran (dijital yapım / Aslı)

Bahar Şahin Kaç Kilo?

Güzelliği ile göz kamaştıran Bahar Şahin, 48 kilodur. Boğa burcu olan Bahar Şahin, 2. Uluslararası İzmir Film Festivali’nde Umut Vaat Eden Oyuncu ödülü de kazanmıştır.

Oyuncu Bahar Şahin Kaç Yaşında?

Birçok dizide ve filmde rol alan oyuncu Bahar Şahin, 4 Mayıs 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibarıyla 25 yaşında olan güzel oyuncu geçtiğimiz haftalarda sevdikleri ile birlikte, doğum gününü kutlamıştır.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir