Tozluyaka Dizisinin Oyuncularının Burçları Nelerdir?

Tozluyaka Dizisinin Oyuncularının Burçları Nelerdir?
29.08.2022 16:16
Tozluyaka dizisi, kısa zamanda pek çok izleyici toplamıştır. Peki Tozluyaka dizisi oyuncularının burçları nelerdir, dizinin konusu nedir, hangi günde hangi kanalda yayınlanmaktadır? Sizler için merak edilenleri derledik..

Fox TV'de yayın hayatına başlayan ve geniş bir izleyici kitlesi edinen Tozuruyaka adlı dizi yaz dizisi olarak karşımıza çıktı. Dolunay Soysert ve Emre Kınay gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bir dizi. Dizinin tanıtımının ardından Tozuruyaka'nın oyuncu kadrosu ve dizinin diğer detayları düşünüldü. Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği dizinin senaristliğini ise El Kızı ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinin  senaryosunu da yazan Yekta Torun üstleniyor. İşte Tozluyaka dizisinin birbirinden güzel ve yakışıklı olam oyuncularının burçları:

-Emre Kınay (Kenan Yağızoğlu): Balık burcu

-Dolunay Soysert (Derya Öztürk): Koç burcu

-Tayanç Ayaydın (Önder Koçak): Aslan burcu

-Kaan Miraç Sezen (Ali Öztürk): Boğa burcu

-Ecem Çalhan (Cemre Yılmaz):  Oğlak burcu

-Ulvi Kahyaoğlu (Berk Yağızoğlu): İkizler burcu

-Serra Pirinç (Zeyno Sarı): İkizler burcu

-Çağla Şimşek (Hazal Küçük): Aslan burcu

-Can Bartu Aslan (Arap Sinan Narinses): Boğa burcu

-Durukan Çelikkaya (Vefa Akın): Oğlak burcu

-Özgür Daniel Foster (Ege Şimşek): Yengeç burcu

-Ahmet Haktan Zavlak (Çağrı Koçak): Aslan burcu

Tozluyaka Dizisinin Konusu Nedir? 

Tozluyaka dizisinin konusunun ne olduğu bu diziyi izlemeye başlayacak kişilerin merak ile araştırdığı bir konu haline gelmiştir. Ali ve arkadaşlarının mutlu hayatı bir gecede değişir. Sırlarla ve şüphelerle dolu uzun bir geceden başka bir şeyleri yoktur. Kendileri için adaletin sağlanmayacağına inandıklarında bir mucize gerçekleşir. Kendilerine şüpheli bir kaynaktan sunulan bir mucize… Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Gerçeği bulmak için korkusuzca yeni hayatlarına başlarlar. Cesaretleri güçlerini arttırdığında ise tek yapmaları gereken bu gizli gecenin kapılarını birer birer açmaktır. Anahtarları bulmak kolay olmayacaktır.

Tozluyaka Dizisi Hangi Günde, Saatte Ve Hangi Kanalda Yayınlanmaktadır? 

Tozluyaka dizisini gününde izlemek isteyen insanlar bu dizinin hangi günde, saatte ve kanalda yayınlandığını bilmek isterler. Tozluyaka dizisi FOX TV ekranlarında Pazar günleri saat 20.00’da izleyicileri ile kavuşmaktadır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir