Son Zamanlarda Popüler Olan Manifest Metodu “Who?” Nasıl Yapılır?

Son Zamanlarda Popüler Olan Manifest Metodu “Who?” Nasıl Yapılır?
29.08.2022 15:40
Manifest yapmak son zamanlarda insanların ilgisini çekmeye başlamıştır. Peki popüler bir manifest metodu olan who nasıl yapılır, etkili midir, manifest nedir? Siz okurlarımız için haberimizde bahsettik..

İstediğiniz şeyin sonuna sadece bir kelime ekleyerek onu kendinize çekebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte who? metodu ile bunu başarılı bir şekilde yapmak mümkün. Örnek olarak istediğiniz şeyi bir Macbook olarak belirleyelim. Tek yapmanız gereken şey telefonunuzun notlar kısmına veya Whatsapp uygulaması üzerinden kendinize mesaj atarak bir Macbook fotoğrafı koymak ve altına da “Macbook, who?” yazıyorsunuz. Bu manifestin mantığı Macbook’un sizin olduğunuza inanarak o yazıyı yazmak ve istediğiniz şeyi kendinize çekmek. Çünkü siz gerçekten istedikten ve gönülden inandıktan sonra kendinize çekemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Ayrıca bu metodda fotoğraf kullanmak, notlara, Whatsapp’a yazmak zorunlu değildir. Bir kalem kağıt alıp da manifesti yapmanız mümkün olacaktır. Daha iyi anlamanız için başka örnekler vermek gerekirse; “Güzel bir vücut, who?”, “Bu hafta 1000 lira, who?”, “Sadakatli bir aşk, who?” gibi örnekler de verilebilir. Unutmayın, gerçekten isterseniz ve inanırsanız olmayacak bir şey yoktur.

Bir Manifest Metodu Olan “Who?” Etkili Midir? 

Manifest metodu “who?”un etkili olup olmadığı bu metodu denemek isteyen insanların araştırdığı ve merak ettiği bir konu olmuştur. Who? manifest metodunu kullanan insanlar istedikleri şeylere gerek kısa bir sürede, gerek ise uzun bir sürede kavuştuğunu ama sonuç olarak başarılı olduğunu söylemektedir. Eğer sizde bu manifest metodu etkili olmuyor ise inancınızda bir problem var demektir. Manifest yapmak, inancı olmayan insanlarda işe yaramayan bir yöntemdir. Bu yüzden manifest etmeye başlamadan önce, kesinlikle inancınızın tam olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Manifest Nedir? 

Manifest yapmak, çekim ve inanç yoluyla yaşamınıza somut bir şey getirmektir, yani eğer düşünürseniz, gelecektir. Bununla beraber, irade ve olumlu düşünceden daha fazlası manifest edilir. Spiritual Entrepreneur kitabının yazarı Angelina Lombardo'nun dediği gibi, "Manifest etmek, hissetmek ve deneyimlemek istediğiniz her şeyi düşünceleriniz, eylemleriniz, inançlarınız ve duygularınızla gerçeğe dönüştürmektir."

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir