Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Aşk Uyumu
14.06.2022 10:06
Burçlar, kişilerin karakterlerini ifade eden sembollerdir. Bu semboller, kişilerin ilişki yaşamlarının nasıl yaşanması gerektiğine de oldukça yardımcı olmaktadır. Bu sebeple birçok kişi, biri ile ilişki yaşamadan önce burcu hakkında araştırma yapmaktadır.

Terazi burcu kadını ve oğlak burcu erkeği arasındaki ilişki için net bir şey demek pek doğru olmaz. İki burcun arasında inanılmaz bir çekim vardır ve bu çekim en çok fiziksel olarak hissedilmektedir. Oğlak erkeği çok fazla kıskançtır. Seven kıskanır mantığı ile hareket etmektedir. Terazi burcu kadını ise oldukça özgür ruhludur. Ancak kıskanılmak hoşuna gitmektedir. Kıskançlığın dozu ayarlanmadığı zaman bundan rahatsız olabilir. Oğlak burcu erkeği işkoliktir ve hayatta her şeyden önce işi gelmektedir. Terazi burcu kadını, oğlak burcu erkeğinin bu çalışma azmine ve her zaman en iyisi olma arzusuna hayran kalabilir. Terazi burcu kadını hırslı erkek sevmektedir. Oğlak burcu erkeği de oldukça hırslıdır. Ancak işten kafasını kaldırıp onu görmez ise, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi burcu kadınını kaybedebilir. Oğlak burcu erkeğinin bu dengeyi çok iyi ayarlaması gerekir.

Oğlak burcu erkeği, başlarda her ne kadar soğuk ve sıkıcı dursa da içinde yumuşacık bir kalbi ve eğlenceli tarafı vardır. Eğer terazi burcu kadını, başta bu eğlenceli ve duygusal tarafı görmez ise fiziksel çekim ona yetmeyebilir. Bu durum ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. Cinsel hayatta terazi burcu kadını biraz tembeldir. Aktif olan erkek olsun ister. Oğlak burcu erkeği de öncesinde güvenmek ve ısınmak ister. Yatakta somut şeyler görmek ister. Terazi burcu kadını ise duygu ister. Bu durumun dengesi sağlanırsa cinsel yönden birbirlerini tatmin edebilirler. Özellikle çaba sarf ederek sabırlı olurlar ise bir ilişki sahibi olabilirler. Uğraşmazlar ise bu ilişki kısa bir süre içerisinde bitebilir. Birbirlerinin hayatlarına müdahale etmedikleri süre boyunca sağlıklı bir ilişki sürdürebilirler. Bu sebeple iki tarafta birbirini olduğu gibi kabul etmelidir.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Anlaşır Mı?

Terazi burcu kadını ve oğlak burcu erkeği, biraz çaba ile uyumlu ve iyi bir çift olabilir.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Evliliği Nasıl Olur?

Terazi burcu kadının ve oğlak burcu erkeğinin, uzun, sağlıklı bir evlilik için birbirini anlamaya çalışması gerekir. Kendine güvenir olan oğlak burcu erkeği, bu özelliğini yeterince yansıttığı zaman karşısında sadık, güvenilir ve becerikli bir kadın bulacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Cinsel Uyumu

Oğlak burcu erkeği, cinsel ilişki yaşamayı her ne kadar arzulasa da utangaç ve dışa vurmayan kişiliği ile belli etmemektedir. Terazi burcu kadını ise cinsel hayatı zirvede ve doyasıya yaşamak istemektedir. Bu anlamda cinsel uyumu sağlamayı başarmaktadırlar.

Terazi Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği İlişkisi Nasıl Olur?

Bu iki burç, birbirinin hayatına müdahale etmediği sürece sağlıklı bir ilişki sürdürebilir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir