Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
04.11.2022 16:11
Ateş grubunun en çok dikkat çeken aslan burcunun özelliklerini araştırdık. Yükselen burcu aslan olan oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, olumsuz özellikleri, sevmiyorsa ne yapar? Şanslı mıdır, zeki midir, cinsellikte nasıldır?

Aslan erkeği ateş grubunun yerinde duramayan burçlarındandır. Yükseklinin oğlak olması onun daha olgun olmasını sağlar. Aslan burcunun yükselenin oğlak olmasından dolayı onu toprak elementi sayesinde daha oturaklı ve ne istediğini bilen kişiliğe büründürür. Bu grupta olan aslan erkekleri oturaklı duruşları ile her ortama öncü olurlar.

Onların özellikle bu yapıları siyasette birçok kararın alınmasında öncü olmuştur. Siyasi iktidarların birçoğu bu gruba sahip olan burçlar arasındadır. Hoşlandıkları kadın tipleri ise güzel ve oturaklı olması ilk planda olmaktadır. Kadınların şımarık olanları onlar için ön koşul olmaz. Güzel ve ağır kadınları baş tacı yaparlar.

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Olumsuz Özellikleri?

İnsanları tanımadan önce soğuk tavırları ile ortamlara giriş yaparlar. Onun olumsuz özelliklerinin ilki bu tavrıdır. Çok açık sözlüdürler. Olumlu ya da olumsuz anlık değerlendirmeleri yaparlar. Karşındakinin darılması pek de umurlarında olmaz.

Sevdiklerinde saplantılı şekilde sevmeleri de meşhurdur. Anne bağımlısıdırlar. Annelerinin sözlerinden pek çıkmak istemezler. Kişilikleri oturduğunda bu davranışlarını yine kaybetmezler. Parayı herkese dağıtmayı çok severler. Pek ev geçindiremezler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Eğer bir kişiyi sevmiyorsa direkt o kişiyle bağını koparır. Sevmediği ortamlarda asla bulunmaz. Onun arkadaş çevresi sınırlı sayıda az kişiden oluşur. Bu yüzden insanlar tarafından pek sevilmez. Kendi içine kapanık ve yalnızlığı tercih olarak seçmiş bir tiptir.

 Bir sahil kasabasında tek başına yaşayacak güç ve imkânı bulmak için elinden geleni yapar. Bağımsızdır bu yüzden başkasının boyunduruluğu altına girince sıkılır. Bu tarz insanlara karşı gelir. Her daim kişiliksiz ve insan olmayan insanlara karşı başkaldırı gerçekleştirmiştir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Şanslı Mıdır?

Pek şanslı oldukları söylenemez. Şanslarını çalışarak yaratırlar. Onları doğuştan şanslı doğmaz. Eğer kendilerini geliştirir ve farklı arkadaş grupları ile tanışırlarsa şans dönecektir. Şans diğer burçlar gibi onların ayağına gelmez. Bu yüzden kendilerini kısmetsiz sayar gibi bir algıya da düşerler

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Zeki Midir?

Zekidirler. Mantıklarını da katarak yaptıkları işlerde zekilikleri konuşmaktadırlar. Bu tarz erkekler genelde mühendis kafasında olurlar. Biraz dağınık ve bağımsız şekilde işlerinde oldukça başarılı işler çıkarmaktadırlar. Bu açıdan onların zekiliği tartışılmaz. Özellikle yaptıkları espriler son derece başarılı olmaktadır.

Yükselen Burcu Aslan Olan Oğlak Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Kendi hayallerinde bir cinsel hayat yaratmışlardır. Buna göre bu cinsel hayatı yaşarlar. Cinsel hayat denildiğinde onlar için mahrem olan özellikleri barındırmaktadır. Bu yüzden aslan erkekleri cinsel hayatlarını istekli ve aktif şekilde gerçekleştirir. Yükseleni oğlak olan aslan erkeği ise daha farklı boyutta herkesten uzak aşk ve cinsel hayat yaşar.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir