Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Olumsuz Özellikleri Nelerdir?
10.11.2022 21:55
Burçlar aylara göre değişmekte ve toplamda 12 burç bulunmaktadır. Her kişinin doğum saatine göre de yükselen burcu vardır. Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği olumsuz özellikleri nelerdir, sevmiyorsa ne yapar, şanslı mıdır? Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, zeki midir, cinsellikte nasıldır?

Özellikle bir ilişki içerisinde olduğumuz zaman karşı tarafın bize ne şekilde davranacağını merak ederiz. Uyumsuz olan noktaları arar ve olumsuz yönleri araştırırız. Yengeç burcu erkekler aşırı rekabete giren ve kibirli olan duyguları ile bilinmektedir. Yengeç burcu erkekleri oldukça fazla dedikodu yapar ve ketum davranırlar.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeklerinin bilinen olumsuz özellikleri arasında ise; karar vermede zorlanmaları, gösterişi ve lüks yaşamı sevmeleri bundan dolayı başkaları ile rekabete girmeleri ve para konusunda çok savurgan yapıya sahip olmaları bilinmektedir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Aşk yaşamak ve sevilmek neredeyse herkesin isteyeceği duyguların başında gelmektedir. Ancak bazı davranışlar artık sevilmediğinizi belli etmede birer aracı olmaktadır. Yengeç erkekleri sevdikleri kadına karşı oldukça ilgi ve alaka göstermektedirler. Sevdikleri kadını mutlu etmek için ellerinde gelen her şeyi yapan ve yapmaya çalışan bir yapıya sahiptirler.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkekleri sevdikleri kadına karşı oldukça ilgili ve alakalıdır. Bunun dışında vakit geçirir ve sevdiği şeyleri yapmaya çalışır. Yükselen burcu yengeç olan terazi erkekleri sevmediği zaman ilgilenmez, uzaklaşır, soğuk davranır ve sevgisini dile getirmemeye başlar. Romantik davranışlar göstermez ve anlamamazlıktan gelir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Şanslı Mıdır?

Her burcun şanslı olarak nitelendirildiği bir durum vardır. Yengeç burçları pazartesi günleri konusunda oldukça şanslı olan ve genellikle o gün bir şeylerin daha iyi yapabilen burçlar olarak adlandırılır. Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği cuma günleri konusunda oldukça şanslıdırlar.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği iş ve araba konusunda oldukça şanslı olan burçlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda aşkta da kazanmaları şans olarak nitelendirilir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kadınlar için en merak edilen konulardan bir tanesi karşı cinsin nasıl kadınlardan hoşlandığı durumudur. Yengeç burcu erkekleri oldukça içten ve samimi kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Yapmacık olan kadınlardan hoşlanmayan yengeç burcu erkeği şefkatli ve kibar olan kadınlara karşı oldukça ilgi duymaktadır.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği; oldukça bakımlı, dış görünüşüne önem veren, şefkatli, nazik, tutkulu ve yeniliklere açık olan kadınlardan hoşlanır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Zeki Midir?

Zeka, algıların açık olması ve iki cinsin birbirini anlayabilmesi için oldukça önemli noktalardan bir tanesidir. Yengeç burçları oldukça zeki olsalar bile zekaları genellikle duygusal yönde ağır basmaktadır.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği son derece zeki, saf ve temiz kalpli bir yapıya sahiptirler. Bununla beraber yükselen burcu olan yengeç burcunun, duygusal zeka yönünü de oldukça yoğun taşımaktadırlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Terazi Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

İlişkilerin ilerlemesindeki en temel unsurlar arasında cinsellikte yer almaktadır. Birbirini anlayan çiftler uyumlu ve mutlu bir cinsellik yaşadıkları zaman ilişkilerine karşı daha pozitif duygular beslemektedirler. Yengeç burcu erkeği ilişkide cinselliğe oldukça önem vermektedir. Yengeç burcu erkekleri için sevdiği kadın ile bütünleşme duygusu oldukça önemlidir.

Yükselen burcu yengeç olan terazi erkeği cinsellikte oldukça tutkulu ve yeniliklere açıktır. Hem kendi isteklerini hem de karşı tarafın isteklerini oldukça önemser ve cinsellikteki bütünleşmeye oldukça önem verir. Uzun ve süreli ilişki ister. Buna uygun olarak da bir cinsel yaşam sürer.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir