Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını Anlaşır Mı?

Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını Anlaşır Mı?
09.06.2022 10:10
Birbirlerine oldukça uyumlu olan bu iki burç, birinin hava elementinde diğerinin ise ateş elementinde olması durumu birbirlerini oldukça olumlu yönden etkilemektedir. Terazi dışa dönük ve atılgan karaktere sahip iken aslan, inatçı ve ateşli bir karaktere sahip olmaktadır.

Hayata baktıkları pencerenin oldukça farklı olmaktadır terazi burcu erkeği ve aslan burcu kadını. Bu durum birbirlerine bakmış oldukları pencereyi göstererek ufuklarında ve bakış açılarında gerçekleşecek olan bir genişlemeyi de doğurur. Bu sayede de birbirleri arasında oldukça güzel bir uyumu yakalamış olurlar. Alan burcu olan bir kadın gösterişli olan bir hayatı benimsemiş biridir. Böylelikle marka takıntısına sahip olan bir kadın olmaktadır. Terazi burcu olan bir erkek ise sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi oldukça sevmektedir. İkisini birlikte olduğu bir ilişkide ikisi de arkadaş grupları ile beraber eğlenceli ve dolu geçen bir birliktelik yaşayacaklardır. Tüm hayatları aşk üzerine olmaktadır.

Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını Evliliği Nasıl Olur?

Terazi burcu erkeğine ve aslan burcu kadınına genel olarak bakıldığı zaman görülür ki, bu ikili birbirlerini tamamlayıp çevreleri tarafından imrenilen ve yakıştırılan bir çift olmaktadırlar. Bazen çeşitli sıkıntılar yaşanabilir. Aslan burcu olan bir kadın ve terazi burcu olan bir erkek, birbirleri arasında evlilik kararı aldıkları vakitte de huzurlu olan ve evlerine oldukça bağlı olan bir hayat sürerler.

Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını Cinsel Uyumu Nasıldır?

Terazi burcu olan bir erkek ve aslan burcu olan bir kadın tıpkı hayatın farklı alanlarında da olduğu gibi, cinsel yaşantılarında da mükemmel denilebilecek olan bir cinsel uyuma sahip olmaktadırlar. Oldukça tutku dolu bir cinsel yaşantıyı, aslan burcu olan kadının sıcaklığı ve terazi burcu olan erkeğin romantik dokunuşları ile birlikte yaşayabilmektedirler.

Terazi Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Tüm hayatlarını aşk üzerine koymaktadır bu ikili. Aslan burcu kadını için aşktan sonra gelmekte olan ilk şart sadakat olmaktadır ve bu şartı gerçekleştirebilecek tek erkekte terazi burcu erkeği olmaktadır. Aslan burcunda olan bir kadın için guru oldukça önemlidir, karakter olarak geri adım atmak onun için oldukça zor bir durumdur. Bu nedenle de terazi burcu olan erkek ile aslan burcu olan bir kadının yaşadığı bir ilişkide, yaşanılan herhangi bir sorunda sorunu çözmek terazi erkeğine kalacaktır.

Aslan burcu olan kadın ile terazi burcu olan erkeğin mutlu mesut bir birliktelik yaşamasında, terazi erkeğinin dengeli olan karakteri ile aslan kadınının yanında durmayı başarması ile gerçekleşecektir. Terazi burcu erkeğinin pek çok zaman dengeli olan yapısını kullanması gerekecektir. Dışarıdan pek de duygusal görünmeyen aslan burcu kadını, aslında oldukça duygusal bir yapıya sahip olmaktadır. Hem aslan burcu kadını hem de terazi burcu erkeği baskın karakterlere sahip olmaktadırlar. Ve bu durumun kontrolü yine terazi burcu olan erkekte olmalıdır çünkü kontrol edilmediği takdirde bu ikili devamlı bir yarış halinde olabilir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir