Telefon Kılıfı Hakkında En Çok Araştırılan Konular Nelerdir?

Telefon Kılıfı Hakkında En Çok Araştırılan Konular Nelerdir?
18.08.2022 16:52
Telefonlar, kılıfsız olduklarında, elden kayabilmekte ve çizilebilmektedirler. Bu anlamda kılıflar, telefonlar için koruyucu görevi görürler. Peki, telefon kılıfı beyazlatma nasıl yapılır, hangi boya ile boyanır, ham maddesi nedir, lazer baskı makinesi fiyatları nedir, neden sararır, nasıl örülür?

Telefonlar, yapılış malzemeleri ile birlikte, hassas yapılarda bulunabilmektedirler. Bu anlamda, çarpmalar ve düşmelere karşı, telefonların ciddi hasarlar alabileceği bir gerçektir. Bu noktada ise, telefonlar için üretilmiş, birçok farklı koruyucu vardır. Koruyuculardan en bilindik olanı ise, koruyucu ekranlar ve kılıflardır. Koruyucu ekranlar, ekran çatlama ve kırılmalarını engellemektedir. Bu yazımızda ise, kılıflar üzerinde duracağız. Telefon kılıfları, kauçuk ve plastik gibi malzemelerden yapılmaktadır. Telefonu elde tutuş esnasında kaymaması, çizilmemesi, düştüğü durumlarda ise hasar görmemesini sağlamaktadırlar. Telefon kılıflarının, her markaya ve telefon modeline uygun kılıfları bulunmaktadır. Bu anlamda, telefon kılıfları alacaklar için, sahip oldukları telefon ile aynı yapıda bulunan kılıfları almaları oldukça önemlidir. Aksi takdirde, kılıf telefona uymaz ve hoş gözükmez.

Telefon Kılıfı Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Telefon kılıfları, birçok farklı malzemeden yapılabilmektedir. Malzeme fiyatı ise, malzemenin değeri ve işçiliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu anlamda, kılıfın özel bir tasarım ürünü olması, fiyatını arttırmaktadır. Telefon kılıflarının, birçok rengi bulunmaktadır. Uzun süreler boyunca kullanılan telefon kılıflarında, kararmalar ve lekelenmeler görülmektedir. Bu anlamda kullanıcılar, kararma ve lekelerden hoşnut değillerdir. Telefon kılıfı beyazlatmak, telefona ve kılıfa, daha estetik bir hava katacaktır. Telefon kılıfı beyazlatmak için ise, şu yöntemler uygulanabilir; leğene konulan kılıf, karbonat, elma sirkesi ve ılık su ile birlikte ovalanır. Bu işlem sonrasında, leğende 20 dakika kadar bekletilir. Sonucunda ise beyaz bir kılıf elde edilmiş olur.

Telefon Kılıfı Hangi Boya İle Boyanır?

Telefon kılıfları, kullanıcılar tarafından özel tasarımlar yapılmak için boyanabilmektedirler. Bu anlamda, telefon kılıfları belirtilen boyalar ile boyanabilmektedirler; vernik, akrilik boya, sprey boya, guaj boya, oje.

Telefon Kılıfı Hammaddesi Nedir?

Telefon kılıfları için kullanılan hammaddeler, kalitesi ve maliyetlerine göre farklılık gösterebilmektedirler. Bu anlamda, düşük kalite hammadde ve yüksek hammaddeli telefon kılıfları, satışa sunulmaktadır. Telefon kılıflarında sıkça kullanılan hammaddeleri ise, şu şekilde sıralayabiliriz; deri, silikon, plastik, kauçuk.

Telefon Kılıfı Lazer Baskı Makinesi Fiyatları Nelerdir?

Telefon kılıfı lazer baskı makinesi fiyatları, yurt dışında üretildikleri için, ülkemizde bulunan kur oynaklığı sebebi ile fiyatlarında sıkça değişkenlik meydana gelmektedir. Ancak, telefon kılıfı lazer baskı makinesi fiyatlarının ortalama aralığını, şu şekilde gösterebiliriz; 790 TL ile 20.300 TL arasında, telefon kılıfı lazer baskı makinelerine ulaşmak mümkündür.

Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Telefon kılıfı modelleri, her yıl yeni çıkan telefonlar ile birlikte, kendilerini yenilemektedir. Bu anlamda, günümüzde 100’ün üzerinde telefon kılıfı modelleri bulunmaktadır.

Telefon Kılıfı Markaları Nelerdir?

Luxury, Vakko, Zore, Buff, Preo, Givenchy, i stone.

Telefon Kılıfı Nasıl Yapılır?

Telefon kılıfı yapılışı, sıkça sorulmakta ve merak edilmektedir. Telefon kılıflarının yapılışı, lazer teknolojisi ile çalışan, baskı makineleri ile yapılmaktadır.

Telefon Kılıfı Neden Sararır?

Telefon kılıfları, sigara dumanından, kirlerden, tozlardan, güneş ışınlarından ve neme maruz kalmaktan sararabilmektedirler.

Telefon Kılıfı Nasıl Örülür?

Telefon kılıfı örmede, herkesin farklı bir yolu bulunmaktadır. Sıkça kullanılan örgü tekniği ise, çapraz bir şekilde örmektir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir