Tarık Çamdal Kimdir?

Tarık Çamdal Kimdir?
29.11.2022 21:46
Almanya’da doğan küçük yaşlardan beri futbola merakı olan Türk futbolcumuz Tarık Çamdal sağ bek mevkiinde görev almaktadır. Tarık Çamdal kimdir, Galatasaray kariyeri, Tarık Çamdal aslen nerelidir? Galatasaray’dan ne kadar kazandı, evli mi, boyu kaçtır, kaç yaşındadır? Tarık Çamdal ne kadar kazanıyor, eşi kimdir gibi merak edilenleri sizler için araştırdık.

Bir dönem Galatasaray forması da giyen Ahmet ve Emine Çamdal eşinin oğlu Tarık Çamdal hakkında merak edilenleri sizler için bu yazımızda derledik. Almanya’da yetişen ünlü futbolcu şuan 1. Lig ekiplerinden Göztepe’de forma giymektedir. Mevkii sağ bektir.

Tarık Çamdal’ın Galatasaray Kariyeri ?

Bir dönem çok tartışılan Tarık Çamdal’ın Galatasaray kariyeri 1 Eylül 2014’te Eskişehirspor’dan transferi ile başlamıştır. Galatasaray’da çok eleştirilen futbolcunun transfer bedeli 4 milyon 750 bin Euro olarak açıklanmıştır. 3 yıl Galatasaray forması giyen oyuncu toplamda 42 maça çıkmıştır. Galatasaray Tarık Çamdal için toplamda 12 milyon Euro tutarında bir harcama yapmıştır. Beklentileri karşılamayan oyuncunun 2019 yılında sözleşmesi feshedilmiştir ve takımdan ayrılmıştır.

Tarık Çamdal Aslen Nerelidir?

Almanya’ya işçi olarak göçen Ahmet Çamdal’ın oğlu Tarık Çamdal Almanya’nın Münih şehrinde doğmuştur. Ancak ailesi Kayserili’dir. Almanya’da doğmasına rağmen kendisinin Alman vatandaşlığı yoktur. Türk vatandaşıdır, aynı zamanda bir dönem Türk Milli takımında forma giymiştir.

Tarık Çamdal Galatasaray'dan Ne Kadar Kazandı?

Birçok tartışmaya konu olan aynı zamanda asit ve gol katkısı yapamamıştır. Tarık Çamdal’ın Galatasaray’dan toplam 6 milyon 884 bin Euro maaş almıştır. Galatasaray taraftarının bir dönem çok fazla eleştirdiği futbolculardan biridir. Aldığı maaş ve beklenti konusunda birçok Galatasaray taraftarını hayal kırıklığına uğrattığı bilinmektedir.

Tarık Çamdal Evli Mi?

Bir dönem Galatasaray’da forma giyen Tarık Çamdal 2015 yılında dünya evine girmiştir. Türk futbolcu Tarık Çamdal’ın eşi Hülya Eda Zen’dir. Aynı zamanda Hülya Eden Zen bir dönem Eskişehir forması giymiş Erkan Zengin’in kız kardeşidir.

Tarık Çamdal’ın Boyu Kaçtır?

Şuan 1. Lig ekiplerinden Göztepe’de forma giymekte olan Tarık Çamdal’ın boyu 1,78m’dir. Göztepe’de sağ bek olarak görev yapmaktadır. 2009 yılından beri profesyonel futbolcudur.

Tarık Çamdal Kaç Yaşındadır?

Tarık Çamdal 24 Mart 1991’de doğmuştur. Almanya’da doğup yetişen Türk futbolcumuz 31 yaşındadır. Koç burcudur.

Tarık Çamdal Ne Kadar Kazanıyor?

Galatasaray’dan aldığı maaşla uzun süre gündeme gelen Tarık Çamdal’ın güncel piyasa değeri 100 bin Euro olmakla beraber ne kadar kazandığı tam olarak bilinmemektedir. En yüksek piyasa değeri Galatasaray’da forma giydiği dönemlerdedir. Baş mevkii sağ bek olmakla beraber sol bek ve sağ kanat olarak da oynayabilmektedir.

Tarık Çamdal’ın Eşi Kimdir?

Tarık Çamdal’ın 2015 yılında dünya evine girdiği eşi Hülya Eden Zend’dir. Eskişehirspor’un efsane futbolcularından olan Erkan Zengin’in kız kardeşidir. Ünlü çift 2015 yılında İsveç’te evlenmiştir. Tarık Çamdal’ın gerçek adı Osman Tarık Çamdal’dır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir