Survivor Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?
08.12.2021 13:00
Her yıl milyonlarca seyirci kitlesine ulaşan ve büyük merakla beklenen Survivor, 2022 yılında da All Star formatı ile TV8 ekranlarında ki yerini almaya hazır. Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan program bu sene All Star karşılaşmalarını içerecektir. Yarışmacılar geçen seneler de katılan en iyi kişiler arasından seçilmektedir ve yarışmaya katılacak isimlerin açıklanmaya başlanmasıyla da adaylar gündem konusu haline gelmiştir. Yarışmacı adaylarından olan ve Survivor 2019'da yarışmaya katılan Sude Burcu da hayatı en merak edilen isimler arasında yer aldı. Survivor Sude Burcu sevgilisi kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, kaçıncı olmuştu gibi konuları sizler için derledik.

Survivor 2019'da yarışmacı adayları arasında yer alan Sude Burcu Survivor 2022 All Star'a da Acun Ilıcalı tarafından davet edilen isim oldu. Yarışmada öne çıkan isimlerden biri olan Sude Burcu genç yaşına rağmen başarı dolu bir hayata sahiptir. Milli tekvandocu olan Sude Burcu 11 Mayıs 1996 yılında İzmir'de doğmuştur. 2 kız kardeşi bulunan yarışmacının kardeşleri de kendisi gibi tekvandocudur. Sporcu bir aileden gelen Sude Burcu'nun babası futbol antrenörü annesi ise plates eğitmenidir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olan genç isim aldığı ödüller ile göz kamaştırmaktadır. Genç yaşına rağmen 2 kez Avrupa üçüncülüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu ve 7 kez Türkiye şampiyonluğu yaşayan Sude Burcu'nun kazanmış olduğu maçların sayısı oldukça fazladır. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde profesyonel bir şekilde spor hayatına devem eden Sude Burcu aynı zaman da zumba eğitmenliği yapmaktadır. Survivor ve spor kariyeri oldukça başarılı olan genç yarışmacı kuşkusuz Survivor 2022 All Star'da da en güçlü adaylar arasında yer almaktadır.

Survivor Sude Burcu Sevgilisi Kimdir?

Survivor 2022 All Star kadrosunda Acun Ilıcalı tarafından adı açıklanan Sude Burcu hayatı en merak edilen adaylar arasında yer aldı. Survivor ve spordaki başarıları ile göz dolduran Sude Burcu instagram hesabında sevgili ile verdiği pozlarla da gündem konusu oldu. Sevgilisi Mehmet Işıkdoğan'la sık sık sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan Sude Burcu Survivor 2019 için en büyük destekçisinin sevgilisi olduğunu belirtmiştir. Hayranları tarafından beğenilen ikilinin fotoğraflarına adeta beğeni yağıyor ve ikili birbirine çok yakıştırılıyor.

Survivor Sude Burcu Kaç Yaşında?

11 Mayıs 1996 yılında dünyaya gelen Sude Burcu Survivor'un en genç isimleri arasında yer alıyor. 25 yaşında olan Sude Burcu genç yaşına rağmen göstermiş olduğu başarılar ile ülkemizin ve Survivor hayranlarının göz bebeği durumundadır. Özellikle ülkemiz için kazanmış olduğu madalyalar ile kariyeri parlayan Sude Burcu istatistiklere bakıldığında daha çok mücadele kazanacağa benziyor. Hayatı boyunca kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor Sude Burcu Aslen Nereli?

İzmir'de doğup büyüyen Sude Burcu, aslen de İzmirlidir. Üniversite eğitimi için her ne kadar Manisa'da yaşamak zorunda kalsa da İzmir ile bağını hiç koparmamıştır. Üniversite eğitimi boyunca İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde profesyonel spor hayatını sürdüren Sude Burcu bu dönem boyunca pek çok derecenin sahibi olmuştur. Tekvando da üst üste iki kez Türkiye şampiyonluğuna ulaşan Sude Burcu başarıları ile çevresindekileri büyüleyen bir isimdir.

Survivor Sude Burcu Kaçıncı Olmuştu?

Survivor 2019 bütün yarışmacılar için zor bir dönem olmuştur. Güçlü rakiplerine karşı yarışmacılar pek çok kez eleme potasına düşmüştür. Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven'in finale kaldığı ve halkın oylaması ile en fazla SMS alan oyuncu olan Cemal Can'ın birinci olduğu sene oldukça renkli geçmiştir. Genç ve başarılı yarışmacılardan olan Sude Burcu ise yarışmanın sonlarına doğru elenmiş ve Dominik'e veda etmiştir.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir