Survivor Elif Gören Kimdir? Elif Gören Nereli, Kaç Yaşında?

Survivor Elif Gören Kimdir? Elif Gören Nereli, Kaç Yaşında?
15.12.2021 18:00
TV8 televizyon ekranlarının en çok izlenen kanalları arasında yer almaktadır ve adından sıklıkla bahsettirmektedir. Başarılı yapımlara imza atan ve Acun Ilıcalı'nın üstün zekası ile birleşen kanalın yıllardır yayınladığı Survivor 2022 yılında da All Star formatı ile seyircileriyle buluşacaktır. Eski yıllarda başarılı olan isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan All Star'ın yarışma adaylarından biri de Elif Gören. Survivor Elif Gören çocuğu var mı, eşi kimdir, babası kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Gibi merak edilenleri sizler için derledik.

2020 yılında yayınlanan Survivor'da yer alan Elif gören başarılarıyla dikkatleri çekmiştir. Survivor 2020 Ünlüler Takımı'nda son haftalara kadar gelen Elif Gören Survivor 2022 All Star' a da adını yazdırmayı başarmıştır. 14 Şubat 1990 yılında Bursa'nın İznik ilçesinde dünyaya gelen başarılı isim 400 metre engellide uzmanlaşmış kadın koşucu olarak bilinmektedir. 55 kilo ve 1,70 metre boyunda olan Elif Gören ENKA Spor Kulübü bünyesinde yer almaktadır. Kulüp Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılmaktadır. 2012 Yaz Olimpiyatları'na katılan en genç milli atlet unvanına sahip olan Elif Gören 4x400 metre bayrak yarışı dalında yer almıştır. Survivor 2020'de genel performans tablosunda 9. sırada yer alan milli atlet çıkmış olduğu 288 oyunun 145'ini almıştır.

Survivor Elif Gören Çocuğu Var Mı?

Survivor 2020'nin en hızlı yarışmacısı olan ve son sekize de adını yazdıran Elif Yıldırım Gören evlidir. Görev almış olduğu ENKA Kulübü'nde çalışan eşi ile mutlu bir yaşam süren Elif Gören 'in bilindiği kadarıyla çocuğu yoktur. Başarılı bir kariyer sahip olan Elif Gören 'in lakabı F16 olarak bilinmektedir ve ülkemizi atletizmde temsil etmektedir.

Survivor Elif Gören Eşi Kimdir?

Mutlu bir evlilik için imza atan Elif Gören başarılarını eşiyle paylaşmaktadır. Yalın Gören ile dünya evine giren genç ve başarılı isim evliliğini magazin dünyasından uzakta yaşamaktadır. Yalın Gören, ENKA Spor Kulübü idari menajeri ve yönetici olarak bilinmektedir, Elif Gören de bu kulüp bünyesinde aktif spor hayatına devam etmektedir.

Survivor Elif Gören Babası Kimdir?

Her fırsatta annesinden sıklıkla bahseden ve sosyal medya üzerinden annesi olan fotoğraflarını paylaşan Elif Gören 'in babası hakkında bilgi bulunmamaktadır. Survivor'da hayatını anlatan Elif Yıldırım Gören annesinden bahsederken oldukça duygu yüklü bir duruma girmiştir ve yaşadığı zorlukların üstesinden annesi sayesinde geldiğini anlatmıştır. Ancak babasını anmayan Elif Gören 'in babası hakkında ölmüş olduğu iddiaları dahi yer almıştır. Ancak bunlar sadece birer iddiadır.

Survivor Elif Gören Kaç Yaşında?

Survivor'ın başarılı yarışmacısı ve ülkemizin başarılı sporcusu olan Elif Gören 14 Şubat 1990 yılında doğmuştur. 31 yaşında olan Gören hayatına pek çok başarı sığdırmıştır. 2012 Yaz Olimpiyatları'na katılarak adından ilk kez bahsettiren ve dünyada tanınma fırsatı yakalayan Elif Gören 2020 yılında Survivor'a katılarak yıldızını parlatmıştır. Başarılı bir istatistiğe sahip olan Elif All Star kadrosunda da yer alan isimlerdendir.

Survivor Elif Gören Aslen Nereli?

Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alacağı açıklanınca hakkında pek şey merak edilen Elif Gören 'in memleketi de hayranları tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bursa'da doğup büyüyen Elif Yıldırım Gören aslen de Bursa İzniklidir. Yarışma boyunca Bursa halkının desteğini alan Gören Survivor'ın yeni sezonunda da aynı desteği beklemektedir. Çevresindekilerin ve hemşerilerinin Elif Gören 'e güveni tamdır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir