Steam'den Kaldırılıyor: Assassin’s Creed Liberation Nereden Oynanır?

Steam'den Kaldırılıyor: Assassin’s Creed Liberation Nereden Oynanır?
12.07.2022 16:46
Dünyanın en ünlü oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Liberation, bir süredir Steam'deydi. Fakat hayranlarını üzecek bir karar alarak Steam'den kaldırılmasına karar verildi. Peki, Assassin’s Creed Liberation oynamak isteyenler nereden oynayabilir? Oyunseverlerine ilaç gibi gelecek içeriğimiz sizlerle...

Assassin’s Creed oyunu, yıllardır oyun meraklılarının en sevdiği oyunlardan biri. Dolayısıyla bu oyunun güncellenen farklı versiyonları da büyük talep görüyor. Steam isimli oyun platformunda yer alan Assassin’s Creed Liberation, şok bir kararla Steam'den kaldırılıyor. Hatta daha önceden Assassin’s Creed Liberation oyununu satın aldıysanız ve kütüphanenizde ekliyse bile, yine de oyunu oynayamayacaksınız. Peki, oyun severler Assassin’s Creed Liberation oyununu nasıl ve nereden oynayacak?

Assassin’s Creed Liberation HD Nereden Oynanır?


Assassin’s Creed Liberation HD’yi oynamak için oyuncuların tek seçeneği olacak. Ubisoft, Assassin’s Creed 3’ün yan hikâyesi olan bu oyunu, ana oyunun Remastered versiyonunda oyun içeriğine doğrudan eklemişti. Dolayısıyla Liberation’u oynamanın tek yolu, Assassin’s Creed III Remastered oyununa sahip olmak olacak. 

Assassin’s Creed Liberation Hayranları Ubisoft'a Tepki Gösterdi

Öte yandan oyunu satın alıp artık satın aldıkları oyuna erişemeyeceklerini öğrenen oyuncular, oyunun Steam sayfasında kötü yorum yağmuruna başladı. Pek çok oyuncu Ubisoft’un oyunu kaldırmasından şikâyetçi olurken, yapılan olumsuz yorumlarla oyunun son zamanlardaki inceleme ağırlığı da ‘Çoğunlukla Olumsuz’ olarak değişti.


Assassin’s Creed Liberation Steam'den Ne Zaman Kaldırılacak?

Normalde PlayStation Vita için geliştirilen, sonrasında PC, PS3 ve Xbox 360’a getirilen Assassin’s Creed Liberation HD’nin Steam’den kaldırıldığı görüldü. Bununla birlikte oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilendirmede oyuncuların bu oyunu 1 Eylül 2022 tarihinden itibaren hiçbir şekilde oynayamayacakları bilgisi yer aldı. Yani oyunu satın almış olsanız bile oynamak imkânsız olacak.

 İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir