Dota Windranger Özellikleri Nelerdir?

Dota Windranger Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 17:00
Dota windrangerın seslendirmeni kimdir, dota windranger nasıl oynanır, dota windranger yetenekleri nelerdir, dota windrangerın ultisi nedir, dota windrangerın hikâyesi nedir, dota windrangerın çıkış tarihi nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Batı ormanları sırlarını iyi korur. Bunlardan biri, ormanın usta okçusu ve rüzgârın gözde tanrısı Lyralei'dir. Şimdi Windranger olarak bilinen Lyralei'nin ailesi, doğduğu gece bir fırtınada öldü- evleri fırtına tarafından havaya uçtu, içindekiler rüzgâra saçıldı. Ölüm ve yıkımın enkaz alanı arasında sadece yenidoğan hayatta kaldı. Fırtınadan sonraki sessizlikte, rüzgârın kendisi çimenlerde ağlayan şanslı bebeği fark etti. Rüzgâr çocuğa acıdı ve onu gökyüzüne kaldırdı ve komşu bir köyde bir kapı eşiğine bıraktı. Takip eden yıllarda, rüzgâr ara sıra çocuğun hayatına geri dönerek, becerilerini geliştirirken onu uzaktan seyrederdi. Şimdi, uzun yıllar eğitimden sonra, Windranger oklarını hedeflerine doğru fırlatıyor. Sanki arkasından gelen bir rüzgâr tarafından hızlanmış gibi, kör edici bir hızla hareket ediyor. Bir ok telaşı ile düşmanlarını katleder, neredeyse doğanın bir gücü haline gelir.

Dota Windrangerın Seslendirmeni Kimdir?

Dota windrangerın seslendirmeni kimdir sorusu oyunun hayranları tarafından merak edilip araştırılıyor. Ancak bizde yaptığımız araştırmalar neticesi bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Windranger Nasıl Oynanır?

·        Phase Boots hareket ve saldırı gücü sağlar, böylece Windranger, Focus Fire ile düşmanları ezebilir.

·        Sihirli Değnek, dövüşlerin ortasında ani iyileştirme ve mana yenilenmesi sağlar.

·        Infused Raindrops, Windrun'un engellemediği sihirli patlama hasarını görmezden gelerek Windranger'ın nükleer silahlara karşı daha kolay bir zaman geçirmesini sağlar.

·        Demlenmiş yağmur damlaları, Windrun'un engellemediği kadar etkisini gösterirını beğenir Windranger'ın saldırıya karşı daha kolay bir zamanı geçirmesini.

Dota Windranger Yetenekleri Nelerdir?

·        Hedefi tam arkasında olan başka bir rakibe ya da ağaca bağlar. Eğer arkada başka bir birim ya da ağaç yoksa yeteneğin etki zamanı 0.8 saniyeye iner.

·        Windranger, tek bir güçlü atış için yayını 1,0 saniyeye kadar şarj eder ve bu, ne kadar uzun süre yüklenirse o kadar fazla hasar verir. Ok, yolu boyunca düşmanlara hasar verir. Powershot'ın vurduğu her düşman için hasarı azalır.

·        Hareket hızını çoğaltır, bütün fiziksel saldırılardan kaçınmayı sağlar ve etrafındaki düşmanların hareket hızını azaltır.

·        Windranger tek bir düşman birime veya yapıya karşı 300.0 çoktan saldırı hızı kazanmak adına, saldırı zararını düşürerek rüzgarı yönlendirir. İkincil eşya etkilerinden olan fazladan zarar düşürülmez.

Dota Windrangerın Ultisi Nedir?

Windranger, tek bir güçlü atış için yayını 1,0 saniyeye kadar şarj eder ve bu, ne kadar uzun süre yüklenirse o kadar fazla hasar verir. Ok, yolu boyunca düşmanlara hasar verir. Powershot'ın vurduğu her düşman için hasarı azalır.

Dota Windrangerın Hikâyesi Nedir?

Batı ormanları sırlarını saklamakta fazlaca başarılıdırlar. Bu sırlardan biri rüzgarların kızı, diğeri de usta okçu Lyralei'dir. Windranger şeklinde tanınan Lyralei'nin ailesi kızlarının doğduğu gece güçlü bir fırtınanın söküp attığı ve rüzgarın parçaladığı evlerde ölüler vardı. Enkazın yıkım ve ölümünden sadece kurtulan yeni doğmuş çocuk oldu. Fırtınanın ardından gelen sessizlikte, rüzgarın kendisi çimenlerin üzerinde ağlayan şanslı bebeğin farkına varıldı. Bebeğe üzülen rüzgar onu sakince kaldırıp komşu köyde bir eşiğe bıraktı. İlerleyen senelerde çocuk, yeteneklerini geliştiren rüzgar da uzaktan onu izledi. Seneler süren eğitiminin sonrasında, artık Windranger'ın attığı oklar hedeflerini hiç ıska etmedi. Rüzgar arkasındaymış gibi kör eden hızda ilerler, düşmanlarını ok yağmurlarıyla katletti. Neredeyse başlı başına bir doğal afet oldu.

Dota Windrangerın Çıkış Tarihi Nedir?

Dota windrangerın çıkış tarihi nedir sorusu merak ediliyor. Ancak bizde yaptığımız araştırmalar sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir