Sosyopix Kapıda Ödeme Var Mı?

Sosyopix Kapıda Ödeme Var Mı?
11.10.2022 14:30
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde farklı ödeme yöntemleri tercih edebilirsiniz. Peki; Sosyopix, Sefamerve, Stradivarius, Shopier, Starbucks, Sephora, Teknosa, Vivense ve Watsons kapıda ödeme var mı? Cevaplar bu yazımızda sizler için araştırıldı…

Sosyopix; Türkiye'de son dönemde popüler hale gelmiş, online baskıya odaklanan e-ticaret girişimlerinden biridir. Diğerlerinden farkı ise fotoğraf baskı çeşitlerine odaklanmış olmasıdır. Emre ve Sezgi Abat kardeşlerin sahibi olduğu Sosyopix'in yazılım ve ürün geliştirme süreci 6 ay kadar sürmüştür. Sosyopix sitesinde kredi kartı, online ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur.

Sefamerve Kapıda Ödeme Var Mı?

Sefamerve; kadın tesettür markalarından, internette en çok sevilen markadır. Sefamerve.com'dan önden ödeme yapmadan kapıda ödeme sistemi ile ürün alabilmektesiniz. Ödeme ürün kapınıza teslim edildiğinde nakit olarak yapılabilmektedir. Kredi kartı ile de alışverişlerinizi site üzerinden yapma olanağı mevcuttur.

Stradivarius Kapıda Ödeme Var Mı?

Stradivarius; hem internet hem de yerel mağazalarıyla ünlü bir markadır. Bu markanın internet alışverişlerinde sadece kredi ve banka kartı ödemeleri kullanılabilmektedir. Müşteri ödeme yapacağı kredi kartı veya banka kartının bilgilerini siteye kaydetmelidir. Müşteri, herhangi bir siparişinde ‘kart bilgilerimi kaydet’ seçeneğini tıklayarak marka tarafından kabul edilen herhangi bir kartla ödeme yaparak işlemini gerçekleştirebilir.

Shopier Kapıda Ödeme Var Mı?

Küçük ve orta ölçekli satıcıların aktif olarak kullandığı Shopier uygulamasının kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kullanıcılar uygulamadan sipariş verdikten sonra banka veya kredi kartı ile ödeme yapmalıdır.

Starbucks Kapıda Ödeme Var Mı?

Starbuck; yeni nesil kahve dükkanlarının öncülerindendir. Starbucks siparişleri halen Yemeksepeti gibi uygulamalar üzerinden verilmektedir. Online siparişlerde nakit veya kart tercihi yapılabilmektedir.

Sephora Kapıda Ödeme Var Mı?

Sephora; makyaj malzemeleri vb. ürünler satan markadır. Bu markanın kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi veya banka kartınız yoksa bu markadan alışveriş yapmanız mümkün değildir.

Teknosa Kapıda Ödeme Var Mı?

Teknosa; teknolojik ürünler satan hem online hem de mağaza seçeneği bulunan markadır. Teknosa. com’da kredi kartı, havale, alışveriş kredisi ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği yoktur.

Vivense Kapıda Ödeme Var Mı?

 İster online ister mağazadan satın alma fırsatı sunan Vivense mobilya markası, güvenli yol olarak görmediği için kapıda ödeme seçeneği sunmamaktadır. Markadan alışveriş yapmak için banka kartı, kredi kartı ya da havale yöntemlerinden biri tercih edilmelidir. 

Watsons Kapıda Ödeme Var Mı?

Watsons; web sitesi içerisinde ödeme yöntemlerine detaylı olarak bakılacak olursa, banka kartı ve kredi kartı ile ödeme imkanı olduğu görülmektedir. Ayrıca Garanti pay ile ödeme ve Masterpass gibi seçeneklerle ödeme imkanları da bulunmaktadır. Fakat kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kapıda ödeme seçeneği, çoğu marka tarafından güvenilir ödeme seçenekleri arasında yer almamaktadır. Bu nedenle online alışverişlerde tercih olarak görülmemektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir