Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Aşk Uyumu
20.06.2022 10:14
Yay burcu kadını ve yay burcu erkeği anlaşır mı, yay burcu kadını ve yay burcu erkeği evliliği nasıl olur, yay burcu kadını ve yay burcu erkeği cinsel uyumu vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yay burcu ateş grubuna girer. Bu iki ateş burcunun ilişkisi çok hareketli olur. Devamlı hareketli hayat yaşayan yay burçlarının bu durumu aşk yaşamlarına da yansımaktadır. Yay erkeği ve yay kadını aşk uyumu fazladır. Çok tutkulu bir aşk yaşamaları kesindir. Bu ikilinin en mühim özelliği yaşamı yaşamaya çok değer verirler. Kıskançlıklarını dizginlenirse aşk yaşamlarında çok mutlu olurlar.

Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Anlaşır Mı?

Yay kadını ve yay erkeği özgürlüklerine fazlaca düşkündürler. Kısıtlanmadıkları zaman anlaşmaları önünde hiçbir engel olmaz. Aynı vakit çok kıskançlardır. Ama zaman ve yaşam tecrübeleri bu özelliklerini törpülemeyi onlara çok iyi bir şekilde öğretir. Yay burcu erkeği ve yay burcu kadını çok sorumlu kişilikleri yoktur. Bu onların anlaşmalarının önünde hem bir engel olur hem de olmaz. Çok gururlu burçtur. Bu tarz yanlış anlaşılmalar ve dargınlıklar ilişkinin bitmesine ve yıpranmasına sebep olabilir.

Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Evliliği Nasıl Olur?

Yay burcu, kova burcundan sonra özgürlüğüne en çok düşkün burçtur. Bu sizi yanıltmasın. Kovalar evlilik yaşamında ne kadar uzak ise yay burcu o derece yakındır. Yay burcu erkek ve yay burcu kadını çok çapkın olmaları doğrudur. Ancak bu kişiler evlilik için yaratılan kişilerdir. Gençken yaşadıkları birçok ilişkiden elbet sonunda sıkılıp evlenmek isteyeceklerdir. Yay burcu erkeği ve yay burcu kadınının evliliği kesinlikle çok eğlenceli olacaktır. Bu ikili evlilik içinde bir bakışı ile partnerlerinin ne istediğini ve ne düşündüğünü anlayış gösterecektir. Özellikle zenginliği çok seven yay burçları para kazandıkları müddetçe mutlulukları bozulmaz. Onların evliliğin maddi dertler olursa zarar görür. Bu ikili için en büyük sorun kıskançlık olur. Çok rahat görünümlerinin ardında kıskanç yapıları da mevcuttur. Güven olmazsa evlilikleri tehlikeye girer.

Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Cinsel Uyumu?

İlişkileri içinde cinsellik yay burcu erkeği ve yay burcu kadını için çok kıymetlidir. Hatta eşlerine çok bağlı olan bu burcun aldatmasının tek sebebi cinsel tatminsizliktir. Ama söz konusu yay burçları ise bu durum imkansızdır. Yay burcu kadını ve yay burcu erkeğinin ten uyumu oldukça yüksektir. Bu noktada birbirleri için yaratıldığını diyebiliriz. Yatak uyumları fazladır ve sonra başkaları ile bile olsalar hep yay burcunu ararlar.

Yay Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği İlişkisi Nasıl Olur?

İlişkiyi hakkını vererek yaşamayı fazlaca seven burçlardan biri kesinlikle yaydır. Görüntüye çok önem verirler. Yay burcu erkeği ve yay burcu kadını birbirlerinin dış görüntüsünü beğenirlerse aralarında çok güzel bir çekim oluşacaktır. Yay burcu çok baskın bir burç olarak bilinir. Bu sebepten aşk yaşadıklarında birkaç sorun yaşanabilir. Ama çoğunluk olarak çok iyi anlaşırlar.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir