Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
11.11.2022 18:55
Yükselen burç kişinin yakın çevresini, fiziksel özelliklerini, imajını, kişinin diğer insanlar üzerinde bıraktığı ilk etkiyi, doğal savunma mekanizmalarını, çocukluk çağlarındaki yaşam koşullarını simgelediği bilinmektedir. Yükselen burcu aslan olan boğa erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, olumsuz özellikleri, sevmiyorsa ne yapar? Yükselen burcu aslan olan boğa erkeği şanslı mıdır, zeki midir? Yükselen burcu aslan olan boğa erkeği cinsellikte nasıldır? İşte tüm detaylar...

Bu burcun erkeği dış görünüme önem vermektedir. Bakımlı kadınlar, her zaman dikkatlerini çekmektedir. Saygılı ve sakin kadınlar, onların dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Kendileri gibi güçlü olan kadınlara aşık oldukları söylenebilmesi doğru olacaktır. Aşık olduğunda ve bundan istediği karşılığı alamadığında kadını kendisine çekmeye çalışmaktadırlar. Bir nevi kaçan kovalanır oynama eğiliminde olmaktadırlar.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Olumsuz Özellikleri?

Bu burcun erkeklerinin olumsuz özellikleri arasında; inatçı, bildiğini okuyan bir yapıya sahip olması, aşırı kıskanç olması, gözü doymayan bir kişiliğe sahip olması, keyiflerine aşırı düşkün olmaları, sadece kendilerini düşünmeleri, kimi zaman katı olması, yavaş hareket etmesi, kibirli olması, takıntılı ve müsrif olması bulunmaktadır. Sinirlendiği zaman dünyayı yıkabilirler. Ağzından çıkan sözlere dikkat etmezler. Sinirlenince gözü hiçbir şeyi görmezler. İçindeki canavar ortaya çıkabilir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

İlişkilerinde hayatı size zindan etmeyi tercih eden bu burcun erkeği, dürüstlükle ayrılmak yerine bahanelere sığınır ve sizden kendini soğutmaktadır. Sonunda kaçan siz olabilmeniz olasıdır. İlişkide ona tapılmasını isteyen bu burcun erkekleri, ilişki süresince dört dörtlük olsanız bile sizde bir hata görüp kendinden soğutmayı başarabilmektedirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Şanslı Mıdır?

Doğuştan şanslı insan grubunda yer alırlar. İlk olarak, aileleri açısından gerçek bir şansa sahip oldukları söylenebilir. Genellikle modern ve genç ailelerde doğan bu burç, anlayışlı ebeveynlere sahip olmaktadırlar. Buna rağmen, en çok ailelerinden yakındıkları bilinir. Genel olarak sessiz ama güçlü tiplerdir hatta maço eğilimler de gösterebilmektedirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Zeki Midir?

Son derece zeki olan bu erkek çoğu zaman sessiz görünse de kelimeler konusunda ustadır, bu yüzden seçtiği kelimeler sizi uzun uzun düşündürebilmektedirler. Boğa burcu erkeği aşk konusunda ne hissettiğinden veya ne söylemek istediğinden yeterince emin değilse sessiz kalmaktadır. Bu burcun erkeği, sakin yapısı ve çalışkan oluşuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sakin görünüşünün altında ise çok hareketli insan yatmaktadır. Ailesine ve sevdiği insanlara bağlı olmasıyla bilinirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Boğa Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Libidosu yüksek olan bu burcun erkekleri, yatakta baş döndürücü olabilirler. Ama cinsel hayatta yenliklere açık oldukları pek söylenemez. Partneri ona yeni şeyler öğretmediği sürece kendi başına yeniliklere sıcak bakmazlar. Mutlak doyuma ulaşmak ve ulaştırmak için çaba gösterir ve genellikle bu konuda başarılı olmaktadırlar.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir