Sıla Ve Hazer Amani Neden Boşandı?

Sıla Ve Hazer Amani Neden Boşandı?
21.11.2022 22:41
Birçok ünlü ismin birbiriyle yaptığı evlilikler heyecanla takip edilirken boşanma sebepleri de çok fazla merak edilmektedir. Sıla ve Hazer Amani, İskender Ulus ve Zara, Son Joong Ki ve Song Hye Kyo neden boşandı? Aleyna Tilki anne ve babası, Birkan Sokullu ve Aslı Enver, Müge Anlı ve Burhan Akdağ neden boşandı? Boşanma nedenleri merak edilen çiftleri sizler için derledik.

Başarılı şarkıcı Sıla, geçtiğimiz dönemlerde yaşadığı ilişkiler ile sık sık magazin gündemine konuk oluyordu. Güzel şarkıcı, İran asıllı ünlü şef Hazer Amani ile sürpriz bir evlilik yapmıştı. Pandemi dönemini beraber geçiren çift açıklamalarında çok güzel vakit geçirdiklerini belirtmişti. Çiftin evliliği 1 sene sürmüştür. Çiftin boşanma sebeplerinin Sıla’nın Amani’ye psikolojik baskı kurması ve ünlü şefin eski eşi ile görüşmesi olduğu iddia edilmişti.

İskender Ulus Ve Zara Neden Boşandı?

Başarılı şarkıcı Zara, 2002 yılında Ulus Müzik şirketinin sahibi İskender Ulus ile dünya evine girmişti. Çift 5 sene evli kalmıştır ve beraber çocukları yoktur. Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada ise ayrılık sebebinin, hayat görüşlerimizin farklı yönlere gitmesi olarak belirtmişti. Başarılı şarkıcı Zara’nın ikinci evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Song Joong Ki Ve Song Hye Kyo Neden Boşandı?

Güney Koreli çift ‘Descendants of the Sun’ dizisinin setinde tanışıp büyük bir aşk yaşamaya başlamıştı. Song Joong Ki ve Song Hye Kyo çifti, Ekim 2017 yılında dünya evine girmiştir. Evlilikleri tüm dünyada gündem olan Koreli çift, 2 sene sonra boşanma kararı almıştı. Ünlü çift aralarında uzlaşamadığı için boşanma davaları çok zahmetli olmuştur. Çiftin boşanma sebebi takipçileri tarafından çok merak edilmişti. Dünyaca ünlü güzel oyuncun Song Hye Kyo’nun temsilcilerinin yaptığı açıklamaya göre, ikilinin kişilik farklılıklarını aşamadığını belirtmişti.

Aleyna Tilki Annesi Ve Babası Neden Boşandı?

2000 yılında dünyaya gelen başarılı şarkıcı Aleyna Tilki 2016 yılında çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısından beri Türkiye gündeminden düşmemektedir. Genç şarkıcının çıkardığı her şarkı güzel dinlenme sayılarına ulaşmaktadır. Reklam filmlerinde de rol alan başarılı şarkıcının anne ve babasının ayrıldığı öğrenilmişti.

Ünlü oyuncunun ebeveynleri olan Mehmet Tilki ve Havva Tilki 2018 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştır. Aleyna Tilki ve küçük kardeşi Ayça Tilki’nin velayetini anneleri Havva Tilki almıştı. Ünlü şarkıcının anne ve babasının boşanma kararını çok önce aldığı ve çocuklarının küçük olmasından dolayı hemen boşanmadıkları iddia edilmişti.

Birkan Sokullu Ve Aslı Enver Neden Boşandı?

Sıradaki merak edilen çiftimiz ise meslektaş olan Birkan Sokullu ve Aslı Enver çifti. Birkan Sokullu ve Aslı Enver çifti ikisinin de aynı kanalda rol aldığı dönemlerde ortak arkadaşları sayesinde tanışmışlardı. Ünlü çift 2012 yılında evlendiklerini duyurmuştu. Evli olduğu dönemlerde evliliğin hiç kötü yanı yok diyen Birkan Sokullu, Aslı Enver ile 3 sene evli kalmıştır. Ünlü çiftin avukatları evliliğin sona erme sebebinin şiddetli geçimsizlik olduğunu belirtmiştir.

Müge Anlı Ve Burhan Akdağ Neden Boşandı?

Yıllardır ekranların sevilen yüzü Müge Anlı 1993 yılında meslektaşı Burhan Akdağ ile dünya evine girmişti. Ünlü çiftin 2002 yılında bir kız çocukları olmuştu. Çift arasında kariyerleri yüzünden sık sık  tartışma yaşadıkları gerekçesiyle Burhan Akdağ’ın açtığı dava ile 2008 yılında boşanmışlardı. Ardından yeniden evlenen çiftin araları yine bozuldu ve tekrar boşandılar. Ayrılık sebebinin Burhan Akdağ’ın Müge Anlı’ya şiddet uygulaması olarak medyaya bildirilmişti.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir