Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle: Efsun Neden İstifa Etti?

Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle: Efsun Neden İstifa Etti?
29.06.2022 19:45
5 Temmuz 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel 5. Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. Senden Daha Güzel 5. Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle! Senden Daha Güzel 5. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Senden Daha Güzel 5. Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. Senden Daha Güzel dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Senden Daha Güzel 5. Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. Senden Daha Güzel 5. Bölüm ile FOX ekranlarında sizlerle..

SENDEN DAHA GÜZEL 5.BÖLÜM FULL İZLE

Efsun ve Emir'in yakınlaşması dikkat çekti. Emir’in başka bir hastanede Pervin’e yaptığı ameliyatı öğrenen Efsun'un kurulu toplayıp toplamayacağı merak konusu oldu. Dizinin final anında Emir'in yaptığı açıklamayı izleyen Efsun'un istifa ettiğini öğrenmesi şoke etti.

Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

SENDEN DAHA GÜZEL  SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Efsun'un cerrah olduğu ortaya çıkmıştır ve bu durumdan endişelidir. Fakat Emir'in de sakladığı bir şeyler olduğunu bilmiyordur. Kaya ve Emir, Pervin'in ameliyatını herkesten gizli yapar ve bu durum ortalığı karıştırır. Diğer tarafta Efsun ise Emir'in kiniğin dışında ameliyat yaptığını kanıtlamaya çalışır. Serpil ise Kayna'nın kendisini aldattığını düşünmektedir. Emir'in kurula çıkma durumu Efsun'un kendisini suçlu hissetmesine neden olurken aralarında yaşanacaklardan ikisinin de haberi yoktur.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir