Survivor Hilmi Cem Hangi Sene Şampiyon Oldu?

Survivor Hilmi Cem Hangi Sene Şampiyon Oldu?
19.02.2024 15:47
Survivor Hilmi Cem Hangi Sene Şampiyon Oldu? Kimle Finale Kaldı? Survivor Hilmi Cem Sevgilisi Kimdir? Aslen Nereli? Survivor Hilmi Cem Hangi Seneler Katıldı? Merak ettiğiniz bu sorulara yanıt veriyoruz.

Hilmi Cem İntepe, 2013, 2015 ve 2018'de Survivor programına katıldı ve 2013'te birinci oldu. Doğukan Manço ile 2013 Survivor’ında finale kalmış olan Hilmi Cem; şampiyon olan ilk Gönüllü ünvanının da sahibidir. Bu yıl dördüncü kez yarışmaya katılımıştır.

Survivor Hilmi Cem Kimle Finale Kaldı?

2013 yılında, Doğukan Manço ve Hilmi Cem İntepe, Survivor'ın finalinde kalan iki isimdi, bu nedenle final büyük bir heyecana sahne oldu. Programın sonunda, Hilmi Cem İntepe %69'luk bir oy oranıyla birinciliği kazanırken, Doğukan %31'de kaldı. Bu zaferle birlikte, Hilmicem, Gönüllüler takımından birinci olan ilk kişi unvanını da elde etti.

Survivor Hilmi Cem Sevgilisi Kimdir?

Survivor 2013 şampiyonu ve bu sene dördüncü kez Survivor’a katılan Hilmi Cem İntepe’nin sevgilisi kimdir sorusunun yanıtı merak uyandırmaya başladı. Hilmi Cem İntepe, bir süredir dansçı Pırıl Atasev ile bir ilişki içerisinde ve bu ilişkilerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

Survivor Hilmi Cem Aslen Nereli?

Ege’li bir yarışmacı olan Hilmi Cem İntepe, 19 Mayıs 1992 senesinde Muğla’da doğmuştur. Aslen Bodrum’ludur.

Survivor Hilmi Cem Hangi Seneler Katıldı?

Survivor’ın efsane yarışmacılarından biri olan Hilmi Cem İntepe, 2024 All Star sezonuna yedeklerden gelmiştir. Daha önce katıldığı ilk sezon olan 2013’te şampiyon olmuştur. Daha sonra 2015 ve 2018 senesinde yayınlanan diğer All Star sezonlarına da katılmıştır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir