Sarp Apak’ın Oynadığı Diziler

Sarp Apak’ın Oynadığı Diziler
12.08.2022 16:22
Sarp Apak ekranların sevilen ve sempatik yüzü olarak yıllardır medyada yer alıyor. Sarp Apak evli mi, aslen nereli, kaç yaşında, nasıl ünlü oldu, çocuğu var mı? Sarp Apak oynadığı diziler ve bilinmeyenleri hayranları tarafından yakın mercek altına alınıyor.

Sarp Apak oynadığı popüler diziler ile ilgi görüyor. Sarp Apak oynadığı diziler; En Son Babalar Duyar, Anadolu Kaplanı, Avrupa Yakası, Kavak Yelleri, Aşağı Yukarı Yemişliler, Yalan Dünya, Jet Sosyete ve Kaderimin Oyunu gibi dizilerden oluşuyor.

Sarp Apak Nereli?

Sarp Apak; 11 Kasım 1981 senesinde dünyaya geldi. Sarp Apak Diyarbakırlı. Adanalı ve Antakyalı bir ailede dünyaya gelen Sarp Apak, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra İstanbul’a yerleşti.

Sarp Apak Kaç Yaşında?

Sarp Apak’ın hayatı ile ilgili bilinmeyen pek çok konu bulunuyor. Ekranların sevilen ve sempatik yüzü Sarp Apak, oyunculuk performansı ile de sık konuşulan bir isim. Sarp Apak 40 yaşında ve kariyerinde aktif işlerde rol almaya devam ediyor.

Sarp Apak’ın Boyu Kaçtır?

Sarp Apak oyunculuğu ve sempatik yüzü kadar fiziği ile de dikkat çekiyor. Sarp Apak boyu kaç olduğu kendisi hakkında merak edilen sorular arasında yer buluyor. Sarp Apak’ın boyunun 181 cm olduğu biliniyor.

Sarp Apak’ın Burcu Nedir?

Sarp Apak’ın hayatının bilinmeyenleri ile bağlantılı olarak burcunun ne olduğu takipçileri tarafından dikkat çekiyor. 11 Kasım’da dünyaya geldiği bilinen Sarp Apak’ın burcunun Akrep burcu olduğu söyleniyor.

Sarp Apak’ın Çocuğu Var Mı?

Sarp Apak 2018 yılında Bengisu Uzunöz ile dünya evine girdi. Çiftin bu evlilikten Güney Apak adında bir çocukları dünyaya geldi. Buna göre Sarp Apak’ın 1 çocuğu olduğu kendisi hakkında net olarak bilinen bilgiler arasında bulunuyor.

Sarp Apak Evli Mi?

Sarp Apak’ın özel hayatı ile doğrudan ilişkili olarak kendisinin evli olup olmadığı araştırılıyor. Sarp Apak’ın 2018 yılında sade bir tören eşliğinde Bengisu Uzunöz ile evlendiği biliniyor. Buna göre Sarp Apak’ın evli olduğunu söylemek mümkün.

Sarp Apak’ın Babası Kimdir?

Sarp Apak’ın aile hayatı da kendisi ile ilgili sorgulanan konular arasında yer buluyor. Sarp Apak’ın babasının kim olduğu da hayranları tarafından araştırılan konular arasında giriyor. Sarp Apak’ın babasının İsmet Apak olduğu söyleniyor.

Sarp Apak Hangi Üniversiteden Mezun?

11 Kasım 1981 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Sarp Apak, 5 yaşında ailesi ile birlikte Bursa’ya taşındı ve burada büyüdü. Lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Sarp Apak, Üniversite eğitimi için İzmir’e taşındı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Sarp Apak, okulu bitirdikten sonra hocalarından birinin desteği ile İstanbul’da gitti.

Sarp Apak Ne Kadar Kazanıyor?

Tüm ünlü oyuncular için olduğu gibi Sarp Apak’ın da ne kadar kazandığı sorgulanıyor. Sarp Apak’ın tam olarak ne kadar kazandığı hakkında net bilgilere sahip değiliz. Ancak Sarp Apak’ın şimdilerde rol aldığı Kaderimin Oyunu dizisinde bölüm başı 45.000 TL kazandığı konuşuluyor.

Sarp Apak Nasıl Ünlü Oldu?

Sarp Apak, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden hocasının desteği ile oyunculuk kariyeri için İstanbul’a gitti. Burada Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Ağır Roman oyununda başarılı bir performans sergiledi. Aynı senenin sonunda Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı BKM kadrosuna girdi ve Organize İşler filminde kısa bir rol aldı. Ekranlarda küçük roller ile emin adımlarla ilerleyen Sarp Apak bu şekilde ünlü oldu.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir